כפר סבא

מתאחדים סביב סדבון

עילאי הרסגור הנדין והדר לביא חתמו על הסכם איחוד עם המועמד לראשות העירייה, יוסי סדבון

זאב שרגא 08/11/2018
סדבון עם עילאי הרסגור והדר לביא (צילום: דניאלה קונטיני)

מיד עם קבלת תוצאות הבחירות החלו שני המועמדים שעלו לסיבוב השני, יוסי סדבון ורפי סער, במגעים עם חברי המועצה כדי לבחון את המשך דרכם לקראת הסיבוב השני שייערך ביום שלישי הקרוב.

 ביום שלישי השבוע התבשרנו על הסכם חבירה קואליציוני שנחתם בין המועמד לראשות העירייה, יוסי סדבון ובין הדר לביא ועילאי הרסגור-הנדין. השלושה כינסו מסיבת עיתונאים בה הודיעו על האיחוד, במסגרתו הרסגור יכהן כסגן ראש העירייה וממלא מקומו, בשכר, כמובן, כמו גם הדר לביא, שתכהן כסגנית ראש העירייה ותהיה אחראית על תחום החינוך, במשותף עם יוסי סדבון. עוד נמסר במסיבת העיתונאים כי נושא ההנדסה יופקד בידי סיעת "כפר סבא בראש" והרסגור יכהן כממלא מקום יו"ר הוועדה המקומית לתכנון ובנייה ויופקד על נושאי תחבורה, תכנון ובנייה ומכרזים.

"הציבור הביע את דעתו בבחירות האחרונות ומבקש לראות עיר חופשית, סבלנית וחדשנית", אמר סדבון, "אנו קוראים לכל חברי המועצה לחבור אלינו, כדי לבסס קואליציה רחבה".

"מתוך תחושת אחריות עמוקה לציבור שבחר בי, בדקתי עם מי מהמועמדים אוכל ליצור את השותפות לדרך, לבסוף מצאתי אותה ביוסי", אמרה הדר לביא.

 עילאי הרסגור אמר כי, "נפגשתי עם שני המועמדים והקשבתי למה שהיה להם להגיד. אני שמח לבשר שיוסי סדבון הסכים לקבל את התנאים שלנו וללכת בשותפות יחד אתנו ועם מה שחשוב לנו. סדבון הוא היחיד שיקדם את העיר לפי הערכים שלנו".

 

 

 

זאב שרגא      zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
שתי מעבדות סמים נחשפו בבת ים
הירקון . טבע עירוני
34 שנים לאסון הבונים
על מה חשוב להקפיד כשחותמים על הסכם גירושין?
על מה חשוב להקפיד כשחותמים על הסכם גירושין?
גיא רולניק בהרצאתו " פייסבוק - המפעל המזהם הגדול בהיסטוריה"
סייעו באיתורו של חשוד בדקירה
סייעו באיתורו של חשוד בדקירה
העשייה הציבורית היא חיידק
"העשייה הציבורית היא חיידק"
אופניים באילת
מיזם השכרת אופניים מגיע לאילת
סניף רמי לוי ברחוב סוקולוב. נסגר לחודש ימים
סניף רמי לוי ברחוב סוקולוב נסגר לחודש