כפר סבא

פתיחה קשה

בתום שביתה ארוכה הפועל כפר סבא פותחת את העונה עם שני הפסדים. המאמן הוד בן הרצל יודע שקבוצתו חייבת לערוך שינויים בסגל הקבוצה כדי להשתפר בהמשך העונה

זאב גולדשמיט 08/11/2018
הוד בן הרצל. חסר המבוגר האחראי (צילום: אודליה מטרי)

הליגה הלאומית בכדורסל נפתחה לפני שבוע כמעט בהסתר, לאחר ששביתה בת חודש של מנהלת הליגה הלאומית הסתיימה. הפועל כפר סבא פתחה את העונה עם שני הפסדים. בשבוע שעבר ספגה הפסד ביתי להפועל חיפה 101:82 ושלשום הפסידה בחוץ להפועל עפולה 103:74. חיפה, שגמגמה במשחקי ההכנה, הפתיעה עם שני זרים טובים, שעשו את ההבדל. למרות ההפסד, כפר סבא יכולה להיות מרוצה מהחבר'ה הצעירים שלוקחים על עצמם את הקבוצה. אור קורנליוס סיים כקלע המוביל, וגם ניב בלול ועידן אלבר סיימו בדו סיפרתי. קלעו לכפר סבא: אור קורנליוס ומרכוס ברהאם  16 נק' כל אחד, מלשן באסבא 16 נק' ו-13 ריבאונדים; ניב בלול 15 נק', עידן אלבר 11 נק', עידו שבת ואפי טיומקין 4 נק' כ"א.                                                       

כפר סבא קיוותה להתאושש, אבל ביום שלישי ספגה הפסד צורב ב-29 הפרש להפועל עפולה. הרבע הראשון והרבע השלישי היו צמודים והסתיימו בשוויון, אבל הנפילות היו ברבע השני ובמיוחד ברבע האחרון (28:11). בשורות כפר סבא בלט עידן אלבר שקלע 25 נק' (7 ריב'). הפועל כפר סבא תקיים שלושה משחקים בשמונה ימים, עקב משחקים דחויים. במוצ"ש תתארח אצל הפועל ר"ג (19:30) וביום שלישי תארח את מכבי רחובות (19:00).                                                    

בכפר סבא מחפשים להתחזק ברכז מנוסה, לאור עזיבתו בקיץ של טמיר אריאלי. המאמן הוד בן הרצל מסביר: "אם לא נעשה שינויים בסגל, לא נוכל מספיק לייצר ניצחונות בצורה עקבית. יש לנו קבוצה צעירה ומוכשרת, אבל חסר לנו את המבוגר האחראי".

הוד, האם אתם הולכים לקראת עונה של הישרדות?

"מוקדם לקבוע. כעת קצת קשה, אבל ברגע שנביא רכז, אנחנו נהיה יותר טובים".                                                   

קבוצת הנוער של הפועל כפר סבא ניצחה בקרב צמוד את הפועל גלבוע מעיינות 87:89 (לאחר הארכה). בלטו בכפר סבא: אליעד רשליין (26 נק'), עילי שאול (18 נק') ונדב צ'נגר (14 נק').  קבוצת הנשים בכדורסל הפועל כפר סבא הפסידה השבוע לאקדמיית וינגייט 60:41, והיא נמצאת במקום העשירי עם חמש נקודות.

 

עוד בכפר סבא
זאב גולדשמיט 18/09/2019
זאב גולדשמיט 18/09/2019
שרון יונתן 12/09/2019
זאב גולדשמיט 03/09/2019
זאב גולדשמיט 29/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
בשר לא ראוי למאכל הושמד באטליז בגבעתיים
כמאה מפגינים נגד הנת"צ בכפר סבא
אלה, דניאל (באמצע) ומיכאל. מנצלים את החופש לעבודה
הנוער הלומד והעובד
הקטינו את חדר האשפה
"חברת רובינשטיין ביצעה עבודות ללא היתר במקום"
תערוכות חדשות במוזיאון אשדוד
מוזיאון אשדוד לאמנות פותח 4 תערוכות חדשות
תושבת כפס השתתפה בטקס במעמד האפיפיור
מכפ"ס לטקס במעמד האפיפיור
בארי 7, שטח המריבה
הקרב על בארי 7
חשד: נער פרץ לישיבות וגנב רכוש