כפר סבא

לא יציבה

הפועל כפר סבא מנוצחת על ידי הפועל ראשל"צ ויורדת למקום השלישי. הבלם ג'ניה ברקמן מסביר מדוע זה קרה ויודע שעל קבוצתו להחזיר את כח ההרתעה שנעלם

זאב גולדשמיט 08/11/2018
ג'ניה ברקמן. "קורה גם לגדולים ממני" (צילום: באדיבות מועדון הפועל כפר סבא)

אם חשבנו שהניצחון בשבוע שעבר החזיר את הפועל כפר סבא למסלול יציב, שוב הגיע משחק רע של הקבוצה, שהפסידה בסוף השבוע שעבר להפועל ראשון לציון 0:1 ובעקבותיו איבדה את המקום השני להפועל אשקלון.                 

מתברר שהיציבות העונה היא לא הצד החזק של כפ"ס.   השער שספגה נבע מטעות של הבלם ג'ניה ברקמן, שניסה להרחיק, אבל החליק על הכדור, שהגיע לשחקן של ראשל"צ , ומשם הדרך לכיבוש השער הייתה קצרה. ברקמן נחשב לבלם טוב, אבל טעות אחת שלו הביאה להפסד.                                  

"ניסיתי להרחיק, דרכתי על הכדור אבל רוע מזלי החלקתי על הכדור שהגיע לשחקן יריב, שמסר רוחב ומזה נהיה גול. זה קורה גם לגדולים ממני" סיפר ברקמן.

מה הרגשת באותו רגע?

"יש לי ביקורת עצמית גבוהה ובהחלט הרגשתי רע. זה לא כייף לראות דבר כזה, כשזה קורה  לך. היו לנו 35 דקות להשוות, קיוויתי שנשווה, אבל גם אם היינו משחקים עוד יומיים אני חושב שלא היינו מבקיעים".

מדוע הקבוצה נחלשה?

"אנחנו לא בתקופה הטובה שבה היינו בתחילת העונה. נגד ראשל"צ הצגנו את המשחק הכי גרוע שלנו העונה. לא הייתה לנו דרך, לא סבלנות, לא חיברנו כמעט שני פסים מדויקים ולא הגענו למצבי הבקעה. נקלענו ליום רע של כל אחד ואחד מהשחקנים, פרט לשוער איתמר ישראלי שבדקות הראשונות הציל אותנו משני שערים בטוחים".

מהן המסקנות?

"הליגה פתוחה, זה רק מחזור 11, ויש מקום ללמוד מטעויות ולתקן. אנחנו צריכים להשתפר. קודם כל עלינו להפסיק לספוג שערים שטותיים. ספגנו 11 שערים ב-11 משחקים, וזה באמת יותר מדי".

ביום שני אתם נגד הפועל פ"ת. מה יהיה?

"מפה והלאה אנחנו צריכים לחזור להיות קבוצה קשה שקשה לשחק נגדה ושנהיה קבוצה יוזמת שהמשחק יהיה בשליטה שלנו. כח ההרתעה של הפועל כפ"ס נחלש, וצריך להחזיר לעצמנו את כוח ההרתעה".                                                     

המאמן ארז בנודיס מבין שמשהו צריך להשתנות, וגם לו נגמרו המילים: "לא הרגשה נעימה, אבל נתקן את הליקויים ונעשה הכל כדי להשתפר. במשחק האחרון לא היינו טובים, ואלה ימים שאין הרבה מה להגיד. אנחנו לא בתקופה, עלינו להתעשת כמה שיותר מהר, לעבוד קשה באימונים, לתקן את הטעויות במשחק הבא, ולחשוב חיובי".                                       

השבוע נקבע כי כפר סבא תתמודד בסיבוב ח' של גביע המדינה נגד מכבי פ"ת מליגת העל.

 


עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
נחשפה רשת שעסקה בייבוא נשים לצורכי זנות וניהול בתי בושת
תושב כפ"ס נהרג בתאונה בהרצליה
שחקן נולד
חשד: התחזה לרופא והזריק בוטוקס ללקוחותיו
הכרוניקות של תיאטרון חיפה
הכרוניקות של תיאטרון חיפה
יוצרים שוויון
יוצרים שוויון מגדרי
למה לה פוליטיקה עכשיו?
למה לה פוליטיקה עכשיו?
שרים ורוקדים בשמחת התורה