כפר סבא

מירית שקד ברק תומכת ברפי סער

שקד ברק, יו"ר סיעת "התפוזים": "במהלך השבוע האחרון נפגשתי והצגתי בפני רפי סער, את מסמך העקרונות של תנועת התפוזים. רפי סער גילה מחויבות, השיב כי הוא מאמין בעקרונות אלו ורואה בהם חלק בלתי נפרד מהאג'נדה אותה הוא יוביל כראש עיר"

זאב שרגא 08/11/2018
רפי סער, שקד ברק וחברי סיעתה

מירית שקד ברק מודיעה היום (חמישי) על תמיכה בסער לראשות העירייה. זאת לאחר גיבוש הסכם עקרונות אשר שם דגש על משיכת תוכנית המתאר ועריכתה מחדש תוך שקיפות ושיתוף ציבור לפי שכונות בעיר, שיווק אזורי תעסוקה, שיפור חזות העיר, טיפול בזיהום האוויר, שיטות חינוך מתקדמות, מדיניות לתלמידים בעלי צרכים מיוחדים והרחבת סמכויות משמר המועצה לפיקוח על מועצת העיר.

שקד ברק: "במפגש שקיימנו ובו נכחו נציגי התנועה, הועלו בפני רפי סער סוגיות ושאלות העומדות במרכז העשייה של תנועת התפוזים ושבכוונתנו להמשיך ולקדם. מצאנו שפרט לידע, ההבנה העמוקה והניסיון המוניציפלי העשיר שרפי מביא עימו, הוא גם נותן רוח גבית לשיתוף פעולה עתידי ופורה עמנו וכן יכולת השפעה בנושאים החשובים לנו. אני רואה חשיבות רבה באפשרות שתינתן לנו להמשיך ולהשפיע גם מחוץ למועצת העיר, תוך שותפות אמתית וללא צורך במאבקים".

על רפי אמרה: "לדעתי ראש עיר צריך קודם כל להיות בן אדם. רגיש לסובבים אותו, נגיש לתושבים, יודע להבחין בין עיקר לטפל, לזרום, להוריד את האגו כשצריך, להיות ממלכתי אך גם אישי, לחבר בין אנשים, להתחבר עמם ולהניע אותם. אני מצאתי את זה בענק אצל רפי. בניתי איתו אמון ואני סומכת עליו שינהיג את העיר שלנו".

רפי סער, המועמד המוביל לראשות עיר: "סיעת התפוזים ובראשה מירית שקד מובילים אג'נדה ערכית שנשענת על עשייה ועובדה למען תושבי כפר סבא. אני שמח ומברך את התמיכה ויודע כי נמשיך לפעול בשיתוף פעולה למען העיר שלנו בתחומים רבים."

 
 
 

עוד בכפר סבא
זאב גולדשמיט 26/09/2019
קרן שלהבת 26/09/2019
זאב גולדשמיט 18/09/2019
זאב גולדשמיט 12/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
נבחר לקדנציה שלישית
התיק עם הכסף הוחזר לבעליו
חבר המועצה יוסי סדבון, לא מוותר בקלות
עו"ד יובל לוי לא יכהן כמ"מ יו"ר וועדת המשנה לתכנון ובניה
פתקית הכסף
הופקדה תוכנית המתאר לקריית טבעון
הופקדה תוכנית המתאר לקריית טבעון
טורניר באולינג
תלמידי "אלון" וחניכי "ניצן" בטורניר באולינג
מערכת הבחירות רותחת
מערכת הבחירות רותחת
עדי לוי סקופ ורפי סער
מיזם חדש מבית מועצת נשים בכ"ס