כפר סבא

טובה גלר תומכת בסדבון

יוסי סדבון נפגש עם יקירת העיר ואזרחית כבוד של העיר טובה גלר, אלמנתו של ראש העירייה המיתולוגי זאב גלר ז"ל, וקיבל ממנה את ברכתה להצלחתו בסיבוב השני בבחירות

זאב שרגא 11/11/2018
יוסי סדבון וטובה גלר (צילום:פרטי)

המועמד לראשות העירייה יוסי סדבון נפגש הבוקר (ראשון) עם יקירת העיר ואזרחית כבוד של העיר טובה גלר, אלמנתו של ראש העירייה המיתולוגי זאב גלר ז"ל, וקיבל ממנה את ברכתה להצלחתו בבחירות ביום שלישי. 

זאב גלר כיהן כראש העירייה במשך 17 שנה (1982-1965). טובה גלר, 91, מתנדבת עד היום בקרב תושבים מבוגרים. מאז נפטר בעלה, היא פועלת רבות להנצחתו בשני מפעלים שנתיים מרכזיים בתמיכת העירייה: חלוקת מלגות לסטודנטים ו"פרס גלר", הניתן למתנדבים.

בפגישה אמרה טובה גלר: "זאב בעלי תמיד אמר שכפר סבא נמצאת בלבו. על רקע היכרותי איתך ועם רעייתך, נעמי, זוכת פרס גלר למתנדב ואשר כמוני מרבה בהתנדבות בקהילה, אני מרגישה שכפר סבא תהיה בידיים טובות וכי העיר הולכת לקראת תקופה פוריה וטובה".

לדבריה, "האווירה ברחוב בימים האחרונים היא טובה. כולם אומרים שיוסי הוא הבחירה הנכונה לראשות העיר, בזכות הלב הפתוח והרגישות הציבורית שהוא מפגין. יוסי מביא איתו ניסיון רב מתפקידיו כסגן נשיא מכללת רמת גן  וכמפקד מחוז, שבהרבה מובנים דומה לעבודה של ראש עיר – עבודה עם ציבור רב-גוני בנושאים רב-גוניים. יוסי עשה את זה עם המון ידע, מסירות ורגישות ובכך הסב גאווה רבה לעירנו כפר סבא. יוסי, אני מאחלת לך המון הצלחה בבחירות ובתפקיד. הצבעתי עבורך בסיבוב הראשון, ואני גאה לתמוך בך גם לקראת הסיבוב השני, שייערך בעוד יומיים".

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
מגישה להן
עיריית כפר סבא הודיעה על סגירתם הצפויה של 10 גני ילדים
זה לא כל כך נעים לראות גן סגור
קידום תחום המדעים בחברה הבדואית
קידום תחום המדעים בחברה הבדואית
שיעור תורה של הרב שאולוב, הפעילות תימשך?
"מחזירים עטרה ליושנה"
ששה הרוגים בתאונה בכביש הבקעה
למעלה מ-10,000 צופים הבטיחו מקומם בטדי
למעלה מ-10,000 צופים הבטיחו מקומם בטדי
עצורים בפרשת מרמה והונאת קשישים
עצורים בפרשת מרמה והונאת קשישים
עוגת תפוחים מנצחת לראש השנה
עוגת תפוחים מנצחת לראש השנה