כפר סבא

על מסלול ההרצה

בית הספר אוסישקין בכפר סבא התקבל לתוכנית "מסלולי ההרצה" החדשנית. משמעות הקבלה לתוכנית היא שתוכניות שמפותחות בבית הספר, יכללו בספר שי שיצא מטעם אגף מחקר ופיתוח במשרד החינוך, וכי משלחות של המטה והשטח יגיעו לבית הספר, ללמוד מהצוות

כתב לוקאל 12/11/2018
אוסישקין בתוכנית מסלול הרצה (צילום: דוברות עיריית כפר סבא)

בית הספר היסודי אוסישקין בכפר סבא התקבל לתוכנית "מסלולי ההרצה" של משרד החינוך. זאת בסיום תחרות ארצית, פמע"תון, בה לקחו חלק כ- 70 בתי ספר ברחבי הארץ. התחרות שהתקיימה לאחרונה, החלה בשעות אחר הצהריים ועד שעות הבוקר המוקדמות למחרת, במתכונת של "לילה לבן". מה שזיכה את בית הספר להשתתף בתחרות הוא שצוות מורי בית הספר פיתח יוזמה ללמידה והוראה בהתאם לעיקרון ההתאמה האישית - הפרסונליות.

הקבלה לתוכנית משמעותה שתוכניות שמפותחות בבית הספר, יכללו בספר השלישי שיצא מטעם אגף מחקר ופיתוח במשרד החינוך, וכי משלחות של המטה והשטח יגיעו לבית הספר, ללמוד מהצוות. אחד מנימוקי השופטים בתחרות היה כי ניכר שצוות המורים "איננו מוותר ועובד ברצינות רבה, בהתמדה, במסירות ובמקצועיות".

עיריית כפר סבא משקיעה משאבים רבים בתחום החינוך, פועלת רבות לחדשנות פדגוגית ומעודדת את אנשי החינוך ליוזמות חדשות. כמו כן, מפתחת תוכניות לימודיות רבות שמטרתן לקדם את התלמידים הכפר סבאים, שמשיגים הישגים משמעותיים בתחרויות רבות בארץ ובעולם.

טלי שוורצשטיין בסר, מנהלת בית הספר, "הקבלה למסלול משתלבת היטב עם הייחודיות של בית הספר "אוסישקין" כפיילוט יישובי ארצי ליישום פדגוגיה מוטת עתיד במרחב", מטעם אגף מחקר, פיתוח, ניסויים ויזמות של משרד החינוך, ורשות העיר כפר סבא. אני גאה במורי בית הספר שהביאו לנו את ההישג המרשים, ובטוחה כי עוד נמשיך לכבוש פסגות גם בעתיד".

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
קרע ברשימת הליכוד למעוצה
קרע ברשימת "הליכוד" למועצה
דרום שחור
דרום שחור
ביקור בקיר הטיפוס לזכרו של דני חייט זל
התלמידים חוקרים את ההיסטוריה של עפולה
עו"ד מנשה אליאס מתמודד למועצה
נעצר חשוד שהתבצר בשגרירות שוויץ
נעצר חשוד שהתבצר בשגרירות שוויץ
בבת-ים נותנים מכל הלב
בבת-ים נותנים מכל הלב
גילו הצטיינות
חשד: ביצעו רכישות באשראי מזויף