כפר סבא

הפיח חיים

שער ניצחון של חיים איצרין, המגן השמאלי, העניק להפועל כפר סבא שלוש נקודות יקרות במאבקי הצמרת. איצרין מספר למי רץ לאחר הבקעת השער ומצהיר שהמטרה היא עליית ליגה

זאב גולדשמיט 15/11/2018
חיים איצרין. המטרה לעלות ליגה (צילום: באדיבות הפועל כפר סבא)

בהפועל כפר סבא חזרו לחייך אחרי שהקבוצה שבה לנצח. ביום שני היא גברה על הפועל פ"ת 1:2, ובעקבות זאת חזרה למקום השני ממנו עולים בסיום העונה לליגת העל. לכפ"ס 24 נקודות, בנקודה יותר מהקבוצות שמתחתיה, נצרת עילית ואשקלון, ובחמש נקודות פחות מהמוליכה הפועל קטמון.  אחרי ההפסד בשבוע שעבר לראשון לציון הייתה תחושה שכפר סבא חזרה אחורה, אבל בנודיס לא אפשר לשחקניו לחשוב כך, ולמרות מחצית ראשונה פושרת, הקבוצה הציגה במחצית השנייה כדורגל התקפי ושמח. כפר סבא בהדרכת ארז בנודיס ירדה למחצית בפיגור של שער, אבל גילתה אופי והפכה את התוצאה במחצית השנייה, משערים של פטר אוניקאצ'י וחיים איצרין. לצד זאת, ההגנה הרבתה לבצע טעויות, ורק יכולת מצוינת של השוער איתמר ישראלי הבטיחו את הניצחון (ישראלי גם שגה ביציאה לכדור, ממנו הובקע השער לפ"ת).                                                                    

המאמן ארז בנודיס היה מאושר בסיום, כשאמר: "המחצית הראשונה הייתה שקולה, ולצערי ספגנו שער ממצב נייח בדקה קריטית. זה לא פשוט לספוג שער בדקת הסיום של המחצית, אבל השחקנים גילו אופי. באנו למשחק במטרה לשחק התקפי, ומהדקה הראשונה חיפשו לנצח.  מוקדם לדבר על עליה, אנחנו רק במחזור 12 ומדובר בקבוצה שנבנתה מאפס, והליגה הלאומית מאוד שקולה. אין דבר יותר טוב מלצאת עם ניצחון לפגרה , שבאה לנו בזמן. נכשיר את הפצועים, נעבוד קשה ואחרי הפגרה נחזור בכושר יותר טוב".

איש המשחק היה המגן השמאלי, חיים איצרין, שבישל את שער השוויון ונגח את שער הניצחון. בעונה שעברה איצרין שיחק בהפועל פ"ת.                                                              

איצרין אמר השבוע: "אני מאוד מאושר כי זה לא שיגרתי שמגן מבקיע שערים, ועוד שער ששווה שלוש נקודות. במחצית בנודיס הרים אותנו והחדיר בנו ביטחון. זאת לא פעם ראשונה העונה שאנחנו חוזרים מפיגור. ידענו מה אנחנו שווים, ובמחצית אמרנו שאנחנו עולים בטירוף ומנצחים. בשער שהבקעתי רצתי לאשתי, כדי להודות לה על התמיכה".

חיים, הפועל כפר סבא תעלה לליגת העל?

 "כולם יודעים שנבנתה כאן קבוצה טובה ושהמטרה שלנו היא לעלות לליגת העל, אבל הליגה מאוד שוויונית וזה לא יהיה קל. אנחנו נמשיך לעבוד קשה, ונקווה לתוצאות טובות".


עוד בכפר סבא
זאב גולדשמיט 18/09/2019
זאב גולדשמיט 18/09/2019
שרון יונתן 12/09/2019
זאב גולדשמיט 03/09/2019
זאב גולדשמיט 29/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
פצוע בינוני בתאונה בכביש 4311
76.9% מתלמידי חולון זכאים לתעודת בגרות
76.9% מתלמידי חולון זכאים לבגרות
בחזרה לכיתה
בחזרה לכיתה
מחבקים את שדרות
הכרוניקות של תיאטרון חיפה
הכרוניקות של תיאטרון חיפה
מרסלו גל, עבר שני צינתורים
"אנשי המוקד העירוני הצילו את חיי"
הדמיות של הפרויקט
הגרלת 50 דירות להשכרה במחיר מוזל
דר ענת עמיטל מנהלת יחידת ריאות במרכז הרפואי זיו בצפת
היום הבינלאומי ללא עישון