כפר סבא

העפילה לרבע

קבוצת הכדורסל של תיכון כצנלסון השלימה ניצחון כפול בשמינית הגמר על עמק החולה והעפילה לרבע הגמר היוקרתי. המאמן יניב פילו מקווה להגיע כמה שיותר רחוק

זאב גולדשמיט 15/11/2018
המנהל המקצועי הוד בן הרצל (מימין), יניב פילו ועוזר המאמן יוני פונט (צילום: סימונה שאול)

תנו הרבה כבוד לנבחרת הכדורסל של תיכון כצנלסון כפר סבא, שבסוף השבוע השלימה ניצחון כפול בשלב ההצלבה על מקיף עמק החולה, והעפילה לשלב המכובד של רבע גמר ליגת התיכוניים. בהחלט מדובר בהישג, אחרי שבעונה שעברה נבחרת כצנלסון נעצרה בשמינית הגמר.  

אחרי ניצחון חוץ במשחק הראשון 62:68, החבורה של המאמן יניב פילו הגיעה הביתה עם הרבה ביטחון וניצחה בקלות גם במשחק הגומלין  68:96. בכך כפר סבא שומרת על מאזן מושלם נקי מהפסדים מתחילת העונה. משחק הגומלין הפך לחגיגה, וכל בעת הספר נרתם למשימה. הלימודים ביום חמישי הסתיימו מוקדם מהרגיל כדי שהתלמידים יוכלו לבוא לעודד מהיציע את חבריהם לכיתה, וגם מנהל בית הספר וצוות המורים הגיעו למשחק. האווירה באולם היתה מחשמלת". קלעו לכפ"ס: נדב צנגר 18 (6 רב'), אליעד רשליין 16 (10 רב'), עילי שאול 16 (7 רב'), איתי חורין 11, רועי פריצקי 11 (6 רב'), עומר שדה ביטרמן 10, ניקולס הקס 5, ניר שפר 4, עומר שגב 3, אלון רושקין 2, עמית מרטו 1.  

המאמן יניב פילו סיכם: "התחלנו טוב את האליפות, ובזכות העובדה שסיימנו במקום הראשון בבית המוקדם קיבלנו בהגרלה את החולה, שסיימה במקום השלישי בבית שלהם. החבר'ה שלנו התעלו על עצמם והכריעו את המשחק בשלב מוקדם של המשחק".

 יניב, איך חגגו אצלכם את ההישג, והאם יש סיכוי שנראה אתכם בגמר התיכוניים?

 "הייתה שימחה ספונטנית, אבל לא חגגנו יותר מידי כי עוד לא עשינו שום דבר. השאיפה הייתה לעבור כל משחק לגופו. לגבי ההמשך, הכל פתוח. לשמחתנו, יש לנו את יתרון הביתיות ברבע הגמר ומשחק הגומלין יהיה אצלנו באולם היובל. אנחנו לא חושבים יותר מידי רחוק, מתרכזים במשימה הבאה".

מה עשה את ההצלחה עד כה?

"ליגת התיכוניים זאת ליגה קצרה באופן יחסי, ואסור לעשות טעויות. אני שמח שעד עכשיו הגענו מחויבים לכל משחק, וכל שחקן ידע את התפקיד שלו, ושכל אחד עשה את העבודה, זה סוד ההצלחה".

  

 

 

עוד בכפר סבא
זאב גולדשמיט 18/09/2019
זאב גולדשמיט 18/09/2019
שרון יונתן 12/09/2019
זאב גולדשמיט 03/09/2019
זאב גולדשמיט 29/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
חגיגות העצמאות במוזיאון ארצות המקרא
חגיגות העצמאות במוזיאון ארצות המקרא
מודיעין תישאר עיר פתוחה ופלורליסטית
'מודיעין תישאר פתוחה ופלורליסטית'
דצמבר בסימן מאבק בנגע הסמים
פרויקט פסגת דן ברמת גן
הייטקיסטים נהנים יותר ברמת גן
שי חי ותני, אן זיוי וירדן מכינים משלוחים של סושי בנגיסה במסגרת שתפ עם פתחון לב
הסלבס מכינים משלוחים של סושי ב"נגיסה"
בן 17 נדרס למוות
אלמונים השחיתו את רכבו של רב ברמת השרון
11 ילדי גן כרכום בחינוך המיוחד עתידים לעבור לגן חדש
11 ילדי "גן כרכום" בחינוך המיוחד עתידים לעבור לגן חדש