כפר סבא

הפסד מרחוק

בית"ר כפר סבא סופגת הפסד נוסף והפעם משער ממרחק רב. השוער ג'רמי חאובל מסביר איך זה קרה

זאב גולדשמיט 22/11/2018
ג'רמי חאובל. שער מבאס (צילום: פרטי)

בית"ר כפר סבא שוב מסתבכת. אחרי שסיימה בתוצאת תיקו בשני משחקיה האחרונים, היא יצאה בסוף השבוע למשחק חוץ באזור, קבוצה שמאכזבת ונאבקת איתה בתחתית, והפסידה 1:0.                                                                         

בנוסף, מתחילת העונה השחקנים לא קיבלו שכר. הדובר אלברט זנפט מסר בתגובה: אנחנו מקבלים תקציב שנתי מהעירייה מינואר עד ינואר, והיו בדרך בחירות. לא נשאר תקציב מהעונה שעברה. ניסינו בכל מיני דרכים לשלם לשחקנים על החשבון. מגיע כל הכבוד לשחקנים שמשקיעים מעצמם, ובינואר אני מאמין שנתחיל לשלם".                                  

הפועל אזור פתחה חזק את המשחק, ושער הניצחון הושג כבר אחרי עשרים שניות. גל בן דיין מאזור ניצל טעות של שוער כפר סבא שהיה הרחק מהשער, וכבש בבעיטה חזקה ממרחק 40 מטר. השער הימם את הכפר סבאים, שבהמשך התאוששו והשתלטו על המשחק אחרי שהפועל אזור נותרה בעשרה שחקנים בעקבות הרחקת שחקן. לאחר עשרה מחזורים בית"ר כפר סבא ממוקמת במקום ה-14 עם 6 נקודות , כמו הפועל בקעת הירדן שנמצאת מקום אחד מתחתיה.                                                                            

 מי שעמד בשער בית"ר כפר סבא הוא ג'רמי חאובל (23), שסיפר: "היה מגרש גרוע, בלתי אפשרי היה לשחק כדורגל. חטפנו גול מוקדם, הפתיעו אותי ע"י איזה שחקן שבעט טיל מ-30 מטר".

כתבו שהשער הובקע ממרחק 40 מטר.

"35 או 40 מטר, מה זה כבר משנה. הוא הסתובב ובעט מעליי. הוא הפתיע אותי, אפילו לא הסתכל אל השער. אין מה לדבר, זו הייתה בעיטה טובה".

נרדמת בשמירה?

"אם הוא יבעט עוד עשר פעמים מכזה מרחק, בדיעבד הייתי עומד על קו השער ועוצר. זה דבר שעלול לקרות לשוער, לא האמנתי שיבעט לשער מכזה מרחק. יש משחקים שהצלתי את הקבוצה מספיגה בפנדל, ויש  משחקים שהצטיינתי. הפעם פספסתי".

מבאס לספוג שער מכזה מרחק?

"מבאס לספוג שערים בכלל. כאב לי, כי היינו טובים במשחק הזה וקיוויתי שנצליח להשוות. אני מאמין שבסוף יתפס לנו, ונשאר בליגה א'. אין מצב שנרד ליגה, אנחנו לא פראיירים, קורה גם משחקים כאלה. זה ממש חוסר מזל כי כפי שאמרתי היינו עדיפים על הפועל אזור, אבל המגרש הגרוע שיחק לטובתם".

 


עוד בכפר סבא
נבחרת הבנים בחטיבת הביניים בר לב
כתב לוקאל 22/05/2019
אוהדי כפר סבא בטירוף
זאב גולדשמיט 16/05/2019
זאב גולדשמיט 10/05/2019
עידן שום והאוהדים
זאב גולדשמיט 18/04/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
פועל נפצע בנפילה מגובה בחיפה
החברה להגנת הטבע: סיורים ללא תשלום בפארק השרון הפורח
המו"מ להרכבת קואליציה נמשך
להקים פסי האטה וכיכר
כיצד לבחור ולעשות קעקועים מוצלחים?
שיגעון הקעקועים
מכוון גבוה
שני ישובים חדשים יוקמו בנגב
שני ישובים חדשים יוקמו בנגב
מענק יוקרתי למחקר בנושא גילוי סרטן השד