כפר סבא

לעמוד באתגר האירופי

זאת המטרה של שתי קבוצות הכדורעף, גברים ונשים, שיתארחו ביום רביעי הקרוב במסגרת גביע האתגר אצל יריבות מאוסטריה ובוסניה. משחקי הגומלין יערכו בהצגה כפולה בכפר סבא

זאב גולדשמיט 22/11/2018
חן הימלפרב. מאתגר (צילום: אלן שיבר)

קבוצות הגברים והנשים של הפועל כפר סבא בכדורעף יפתחו בשבוע הבא את העונה האירופית, כשישחקו במשחקי חוץ נגד יריבות מאוסטריה ומבוסניה. הגומלין ייערך בארץ במסגרת הצגה כפולה ב-5 בדצמבר באולם איינשטיין בכפר סבא.                                                                                   

קבוצת הגברים בהדרכת שגיא ברעם תתמודד ביום רביעי הקרוב (28 לחודש) נגד גראץ האוסטרית במסגרת הסיבוב השני בגביע האתגר. הקבוצה תצא לגראץ דרך וינה כבר ביום שני. לאוסטרים יש שלושה זרים, שניים מהם מפורטוגל. בסיבוב המוקדם הראשון האוסטרים ניצחו יריבה מהונגריה.  שגיא ברעם: "גראץ היא קבוצה מהדרג הבינוני באירופה,  שבליגה הישראלית הייתה יכולה להשתלב בצמרת הגבוהה. אנחנו באים במטרה לנצח, ובמקרה הגרוע לנצח לפחות בשתי מערכות כדי להעביר את ההכרעה לגומלין אצלנו בבית. יהיה קשה, אבל ביום טוב אנחנו צריכים לעבור אותם".      שלשום (שלישי) הפועל כפ"ס טיילה בליגת העל מול ק.ק. ת"א כשניצחה 0:3 (8:25; 16:25; 15:25). המאמן לא הסתפק במשחק, והשאיר אחר כך את השחקנים לאימון מקוצר. כפר סבא נאלצה לשחק עם המוסר השלישי , שחקן הנוער מעגן וייס. הסיבה היא שמיכאל מילשטיין יושב שיבעה על מות אביו, ומאור הרנוי חלה בשפעת ושותף לדקות מעטות. הוונצואלי הרננדו גומז חזר מפציעה.                             

קבוצת הנשים של הפועל כפר סבא תשחק ביום רביעי נגד ג'וק גאקו מבוסניה במסגרת הסיבוב השני בגביע האתגר האירופי.                                                                         

הימלפרב: "אנחנו מאוד גאים לייצג את כפר סבא במפעל האירופי. מדובר באתגר אחר מהליגה. שיחקנו בעבר נגד יריבה בוסנית, כשלא הצלחנו לנצח בחוץ. הנבחרת הבוסנית עשתה התקדמות יפה. יש להם שתי שחקניות זרות מברזיל, ונצטרך לעצור אותן. בחוץ מצפה לנו משחק קשה. נלמד אותן, כשהמטרה תהיה להעביר את ההכרעה לבית שלנו".                 

שלשום (שלישי) נשות כפר סבא ניצחו במסגרת הליגה בחוץ את מכבי רעננה 0:3. מדובר במשוכה לא קלה נגד יריבה שעשתה העונה התקדמות. בלטו במשחק המגישה מרסלה וגלית דבש, שהציגה את המשחק הכי טוב שלה מאז שחזרה לשחק העונה. ביום שישי במסגרת הליגה כפר סבא תארח את מכבי חדרה (14:00 בר לב).

 

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
אישום: תקפו ערבים על רקע גזעני
שומרת על יציבות
שומרת על יציבות
חמישה בעקבות אחד
האוטובוס שלא נעשה בו שימוש
אוטובוס באמצע הרחוב
שלושה פצועים בכביש 531 ליד כפ"ס
אישה נהרגה בשריפה בנשר
חניכי כנפיים של קרמבו  בחולון
תנועה עם מעוף
נעצר חשוד בשוד בנק בכפ"ס