כפר סבא

תושב כפ"ס ירה בחשודים שניסו לפרוץ לביתו

במשטרה התקבל דיווח על ירי שביצע אזרח שביקש להניס שני חשודים שניסו להתפרץ לביתו ברחוב אברבנאל בכפר סבא. זמן קצר לאחר מכן שוטרים הבחינו בתושב קלקיליה, פצוע ירי בשטח פתוח בסמוך לצומת אייל. בעל הבית מתאר את שאירע: "הוא ישר קפץ עליי, נתן לי מכות, נאבקנו על הרצפה והם התחילו לרוץ. לקחתי את הנשק ויריתי"

מיכאל פרוסמושקין 27/11/2018
בעל הבית וחוקרי המשטרה (צילום: מיכאל פרוסמושקין)

הבוקר (שלישי) התקבל במשטרת ישראל דיווח על ירי שביצע אזרח שביקש להניס שני חשודים שניסו להתפרץ לביתו ברחוב אברבנאל בכפר סבא. זמן קצר לאחר מכן שוטרים הבחינו בגבר, תושב קלקיליה, פצוע ירי בשטח פתוח בסמוך לצומת אייל. יחד איתו נמצא גבר נוסף והוא נעצר ונלקח לחקירה. נבדק הקשר בין שני האירועים ונסיבות האירועים נבדקות.
 
מחקירה ראשונית עולה כי בעל הדירה שהה בביתו, כשלפתע שמע רעשים בחלק האחורי של הבית. יצא החוצה והבחין בשני גברים שהחלו להימלט. הוא פתח במרדף אחריהם ברכב עד בתחנת אוטובוס סמוך לקניון g. פנה לאחד מהם ודרש לקבל את חפציו שנגנבו. אחד מהחשודים החל להיאבק עמו ואז שלף בעל הדירה את אקדחו וירה בו. כאמור, השניים נמלטו ונתפסו בתום מרדף משטרתי באזור מחלף אייל.

מדוברות מד"א נמסר:  בשעה 10:37 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על פצוע, סמוך למתחם G  בכפר סבא. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח מאיר גבר כבן 30 במצב קל עד בינוני עם פציעה חודרת בפלג גופו העליון.
 
בעל הבית תיאר את שאירע: "הייתי בבית, נכנסתי לשירותים להתפנות, פתאום שמעתי רעשים בחדר. יצאתי לכיוון החדר, ראיתי מישהו מהחלון שהיה פתוח ומישהו קופץ מהחלון החוצה ורץ. הסתכלתי מהחלון, צעקתי והם המשיכו לרוץ. הייתי בלחץ מכל העניין, הבאתי את המפתחות ספייר של האוטו, נכנסתי לאוטו, יש לי נשק ברישיון. זהייתי את הבן אדם מכאן באיזה בגד הוא היה. נסעתי עם הרכב, החניתי אותו בקצה השכונה ומשם הלכתי ברגל לכיוון התחנה – שם ראיתי אותם בתחנה יושבים. זיהיתי את הבגד שלו,  באתי אליו, אמרתי לו איפה הארנק שלי? איפה הדברים שלי? הוא ישר קפץ עליי, נתן לי מכות, נאבקנו על הרצפה והם התחילו לרוץ. לקחתי את הנשק ויריתי.  אחרי זה היה איזה בחור שעזר לי והזעיק את המשטרה. גנבו לי את הארנק עם הרישיונות וכרטיסי אשראי ומפתחות של הרכב והבית. אחרי זה מצאו מישהו ירוי.  באמצע היום, נכנסים אליך הביתה גנבים. מה זה? אני  מקווה שעכשיו יהיה סוף לסיפור הזה. לא פחדתי כי הייתי עם נשק. הוא תקף אותי והנה החולצה שלי קרועה ונפלתי גם כן.  אין לי מה לפחד. הוא בא אליי הביתה במטרה לגנוב".

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
כיצד לבחור ולעשות קעקועים מוצלחים?
שיגעון הקעקועים
"בסוד קולות רבים"
מגנט שירות עד הבית
חדש: שירות עד הבית לשורדי השואה
מטבח לימודי במוסנזון
חקלאות אורבנית בתיכון מוסינזון
מלון דן תל אביב סוויטה מלכותית
מי יארח את מדונה באירוויזיון?
"כולנו חלק מקהילה אחת"
צוותי מדא בזירת נפילה באשקלון
כוחות מד"א בכוננות מוגברת
תלמידי ראשלצ זכו במקום השלישי באליפות אירופה ברובוטיקה
תלמידי ראשל"צ זכו במקום השלישי באליפות אירופה ברובוטיקה