כפר סבא

התלמידים מצטופפים בעמידה בהסעות לחטיבות

הורים לתלמידים בשכונות המזרחיות מלינים נוכח מחסור לכאורה בהסעות אל חטיבות הביניים ובחזרה

זאב שרגא 29/11/2018
תלמידים עומדים בתור לאוטובוס (צילום: פרטי)

הורים לתלמידים בכפר סבא מלינים נוכח מחסור בהסעות מהשכונות המזרחיות אל חטיבות הביניים במרכז העיר. ההורים טוענים כי לטובת התלמידים עומדים קווים מועטים העוברים בתחנות רבות טרם הגיעם לשכונה ועל כן התלמידים מצטופפים ונדחקים בעמידה לכל אורך הנסיעה.

 ההורים מציגים תמונות של תלמידים רבים העומדים בתור לאוטובוס, כמו גם סרטון וידאו המתעד את הצפיפות הרבה, שלא לדבר על בעיית הבטיחות נוכח הסעתם של תלמידים רבים בעמידה. "האוטובוסים מלאים והילדים עומדים כמו סרדינים," מספרת אחת האמהות, "מדובר בשלוש חטיבות, שרת, שזר ואלון, האוטובוסים לא מספיקים ולא מתגברים קווים. הילדים עומדים כל מהלך הנסיעה ומבחינה בטיחותית זה פשוט מתכון לאסון".

העירייה מצדה מציגה מספר קווים הנותנים מענה לתלמידי החטיבות בשכונות המזרחיות בשעות הבוקר, בהם 4 קווים מספר 85, קו 5, קו 10 וקווים 29 ו–2, חלקם לא מגיעים ישירות אל החטיבות אלא עוצרים ברחוב ויצמן ועל כן העומס העיקרי קיים בקו מספר 85.

 מעיריית כפר סבא נמסר בתגובה: "מדובר בקווי תחבורה ציבורית של חברת מטרופולין בהם משתמשים גם תלמידי בתי הספר, ולא בהסעות כפי שנטען. נדגיש כי קווים אלה מתוגברים בשעות הבוקר והצהריים, וקיים לוח זמנים מעודכן שהועבר אל התלמידים עם פתיחת שנת הלימודים. כמו כן, יש קווי תחבורה ציבורית רבים לאורך וימן אשר גם בהם יכולים התלמידים להיעזר."

 

   zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
גופת אישה אותרה ב-ם - בעלה חשוד בגרימת מותה
"אין זה ראוי לקדם תוכניות מהפכניות בתקופת בחירות"
בכס מחפשים את האפיקומן בפארק העירוני
בכ"ס מחפשים את האפיקומן בפארק העירוני
הפוליטיקה של כפר סבא
הפוליטיקה של כפר סבא
להפוך את עכו לעיר מחוז
יובל המבולבל , באירועי פורים ברמת השרון
קרנבל פורים חגיגי ברמת השרון
מה יעלה בגורלם של עצי האקליפטוס
מה יעלה בגורלם של עצי האקליפטוס בשכונת מורשה?
המורים בסרט