כפר סבא

נשים לזה סוף

עיריית כפר סבא תומכת במחאת הנשים,, תאפשר לעובדות העירייה לשבות ב-4 בדצמבר, ויוצאת בקמפיין תמיכה רחב היקף

כתב לוקאל 02/12/2018
רפי סער. מתגייסים למאבק

ראש עיריית כפר סבא, רפי סער, הודיע כי הוא תומך במחאת הנשים הארצית למיגור האלימות  שתתקיים ביום שלישי הקרוב. בין היתר, תחל העירייה  בקמפיין עירוני נרחב  ותאפשר לעובדות המפגינות נגד אלימות כלפי נשים -לשבות ללא פגיעה בשכרן. השביתה אינה כוללת את מוסדות החינוך, ובכללם: גני ילדים, צהרונים וקייטנות אשר עובדים כרגיל.

בנוסף, כאמור, תחל העירייה בקמפיין עירוני נרחב המחבר בין כל תחומי הליבה בעירייה: חינוך, בטחון ואכיפה, רווחה, נוער וצעירים וקהילה.

חשוב לציין כי עיריית כפר סבא פועלת למיגור האלימות כלפי נערות ונשים באמצעות תוכניות הסברה בבתי הספר של תוכנית 'עיר ללא אלימות' והרשות למאבק בסמים ובאלכוהול, קבוצות מנהיגות של נערות מובילות שינוי של אגף הנוער, יועצת ראש העירייה לקידום מעמד האישה והחברה הסוכנותית ע"ש שושנה ופנחס ספיר ז"ל. טיפול אישי ומשפחתי במרכז לשלום המשפחה באגף שח"ק בשותפות היחידה לאלימות במשפחה במשטרת כפר-סבא.

כמו כן, במשך השנה מתבצעים פרויקטים קהילתיים למען נשים במעגל האלימות בשותפות עם המחלקה למשאבי קהילה והתנדבות ועיר ללא אלימות. וניתן מענה קהילתי ע"י משמרת לילה סיירת ההורים העירונית וגופי האכיפה והביטחון.

סער: "העיר כפר סבא כולה, גברים ונשים כאחד מתגייסים למאבק הציבורי למיגור האלימות בכלל ונגד נשים בפרט. לא יתכן שבחברה נאורה ומתקדמת כשלנו לא יוכלו נשים להרגיש בטוחות. אני קורא לממשלה  ולגורמי האכיפה להתגייס למאבק ולקדם חקיקה מחמירה בנושא".

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
שטים לזכרו
שומרים על הבית
פוענחה סיבת מותו של תושב מעלות
מעבדת סמים נחשפה בהוד השרון
ראש העיר רפי סער וסגן ראש העיר עילאי הרסגור-הנדין ברכב החשמלי
עידן הרכב החשמלי בכפר סבא
קידום מעמד הילד
קידום מעמד הילד
שלומית שפיגלבלט. מנהלת אגף החינוך החדשה
מינוי חדש בעיריית רמת השרון
הזדמנות שניה לתואר ראשון