כפר סבא

סער נכנס לתפקיד ראש העירייה

רפי סער, ראש העירייה החדש של כפר סבא, נכנס הבוקר (שלישי) לתפקידו בטקס חגיגי בנוכחות עובדים ותושבים

זאב שרגא 04/12/2018
רפי סער קובע מזוזה בלשכה (צילום: אלן שיבר)

 עשרות תושבים, חברים, פעילים וחברי רשימת "דרך חדשה" הגיעו הבוקר (שלישי) לטקס קבלת הפנים של ראש העירייה הנבחר, רפי סער, בלשכתו בבניין העירייה. הטקס המרשים החל ברחבת העירייה, בקטע נגינה בהשתתפותם של 17 בני נוער בהרכב מתוך התזמורת הייצוגית של הקונסרבטוריון ובניצוחו של עפר עין הבר.

ראש העירייה היוצא, צביקה צרפתי, העניק את מפתח העיר לראש העירייה הנכנס על מדרגות העירייה ובהמשך נכנס סער ועשרות המלווים אל הלשכה, שם נערך טקס תקיעת מזוזה כהלכתו, כשסער עטוף בטלית ומברך על הדרך החדשה. "אני נרגש היום להתחיל את תפקידי כראש העיר כפר סבא, זאת לאחר שקיבלתי את אמון הציבור ואת המנדט להוביל את העיר שלנו", אמר סער, "כפי שאמרתי לאורך כל הקמפיין אנחנו מתחילים לעבוד עבור תושבי העיר החל מהיום הראשון ומתחילים ביישום תכנית העבודה בכל תחומי החיים. לכן, כבר היום התחלתי בפגישות עם מנהלי המחלקות השונות. אני מודה לתושבים הרבים שהגיעו היום לברך ולשתף. אנו יוצאים לדרך חדשה למען קידומה ופיתוחה של כפר סבא".

במשך דקות ארוכות זרמו עוד ועוד תושבים אל הלשכה וביקשו לברך את סער בעצמם בדרכו החדשה וכבר ביומו הראשון נקט סער במספר צעדים שללא ספק מעידים על רוח חדשה במסדרונות העירייה, בהם הסרת דלת הזכוכית המפרידה בין לשכתו, לבין מתחם קבלת הפנים בעירייה, זאת על מנת לאפשר לתושבים גישה חופשית ונגישות רבה יותר, בכל הקשור לקבלת שירות.

בתוך כך הנחה סער לפרסם את המכרז לתפקיד מהנדס העיר, שאויש בחצי שנה האחרונה בממלא מקום, אינג' מיכאל זלדין, שמילא את מקומה של מהנדסת העיר הקודמת עם סיום תפקידה. "תכנון ופיתוח מיטבי של העיר למען תושביה הינו מסר מרכזי שעבר כחוט השני לכל אורך הקמפיין שלי. על מנת להגשים תכנית זו יש לאייש את המשרות והתפקידים בעובדים מקצועיים ואיכותיים", אמר סער, "זוהי הדרך בה אני מאמין וכן אפעל לטובת תושבי העיר. משרת מהנדס העיר היא בין המשרות החשובות בעירייה ולכן חשוב מאד שהתפקיד יאויש בהקדם".

 בהמשך היום כינס סער את כלל מנהלי האגפים לישיבת עבודה ראשונה, בה הכיר לעומק את המנהלים וסקר את הנושאים הקרובים ללבו וביניהם חינוך, רווחה, איכות סביבה, תחבורה, פיתוח ותכנון העיר, שירות ותרבות. סער הגדיר את הציפיות שלו מהמנהלים והעובדים, דיבר על נהלים וסדרי עבודה וכן על חשיבות הסנכרון והסינרגיה בין המנהלים. עוד הבהיר כי הוא בא לעבוד כבר מהרגע הראשון וכבר בימים הקרובים יקיים סדרה של פגישות עבודה עם כל הגורמים הרלוונטיים בעירייה ויכנס לעובי הקורה, בכל תחומי העשייה העירונית. בסיכום דבריו הבהיר ראש העירייה שמתוקף המנדט שניתן לו, הוא פועל ויפעל על מנת לתת שירות יעיל, מקצועי ואיכותי לכלל תושבי העיר."

 לצפייה בסרטון קבלת הפנים בלשכת ראש העירייה, היכנסו לדף הפייסבוק שלנו – "קול הכפר – לוקאל כפר סבא" https://goo.gl/3XCSqE

 

  zeevshraga1978@gmail.com

 

 


 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
מוכנים לחורף
קארין סנדל שחקנית נבחרת ישראל
קבוצת הנשים של צ'לסי נגד נבחרת ישראל
שני הרוגים בתאונה קשה בחיפה
מעל השאר
 תמיכה ירוקה
תמיכה ירוקה
נפתחה סדרת הקורסים והסדנאות ביד לבנים רעננה
נבחרת תורה ומדע בגמר אליפות הנוער לסטארטאפים
נבחרת "תורה ומדע" בגמר תחרות הסטארטאפ של משרד החינוך
מחבקים את משפחות הנעדרים