כפר סבא

עמדו באתגר

קבוצות הכדורעף, גברים ונשים, השלימו העפלה חלקה לשמינית גמר גביע האתגר ויפגשו בשלב הבא יריבות מבלגיה וצ'כיה

זאב גולדשמיט 13/12/2018
קבוצת הכדורעף בביקור בבית החולים (צילום: פרטי)

קבוצות הגברים והנשים בכדורעף של הפועל כפ"ס השלימו את עלייתן לשלב שמינית גמר גביע האתגר האירופי עם שני ניצחונות חלקים 0:3. בשבוע הבא יתמודדו במשחק הראשון של שמינית הגמר נגד יריבות מבלגיה (גברים, 19/12) וצ'כיה (נשים, 18/12). משחקי הגומלין ייערכו בחודש הבא.                  

כזכור, גם במשחק הראשון בשלב שמינית הגמר שתי הקבוצות ניצחו בחוץ, ובכך עלו שלב בלי לאבד ולו מערכה אחת.                                                                               

בגומלין של שמינית הגמר, קבוצת הגברים, בהדרכת שגיא ברעם, ניצחה את הולדינג גראץ מאוסטריה 20:25, 23:25, 17:25 לעיני כ-400 צופים באולם ע"ש אריק איינשטיין. איליה גולדרין הצטיין עם 11 נקודות, ארננדו גומז הוונצואלי וגיא גניס סיימו עם 8 נק' כ"א. קבוצת הגברים תתמודד בשמינית הגמר נגד האסרודה לוברן, קבוצת מרכז טבלה מבלגיה, שבשלב הקודם עברה את צסק"א סופיה מבולגריה.                     

שגיא ברעם: "אני שמח שהצלחנו לעבור את האוסטרים בצורה חלקה. שילבנו כדורעף ברמה טובה עם הזדמנויות לצעירים שהוכיחו את עצמם. בסיבוב הבא נגד לוברן הבלגית זה כבר סיפור אחר. מדובר בקבוצה חזקה ומאורגנת יותר מהאוסטרים. נהיה לחייבים להעלות את רמת המשחק". קבוצת הגברים ניצחה שלשום את אליצור אשקלון 0:3, ובמוצ"ש תשחק במוסינזון נגד מכבי הוד השרון (18:00). קבוצת הנשים ניצחה בגומלין 18:25, 13:25, 22:25 את הקבוצה הבוסנית זוק גאקו. בשורות הנשים בלטו אניה ויליקי (13 נק') וקלארה קסטיליאונה (12 נק').                              

בשמינית הגמר קבוצת הנשים תתמודד נגד דוקלה ליברץ, מקום שני בליגה הצ'כית, שבשלב המוקדם עברה את פורטון סראטוב מרוסיה.                                                                       

מאמן קבוצת הנשים, חן הימלפרב: "שמחתי להשלים בצורה מושלמת את המשימה מול הבוסניות. ברוב המשחק שיחקנו בריכוז גבוה, והצגנו מהלכים יפים. הייתה הזדמנות לשלב את כל השחקניות. בשלב הבא מחכה לנו יריבה מצ'כיה שניצחה את סרטוב מרוסיה, נלמד אותה ונכין את עצמנו כמו שצריך".

בעוד באירופה הנשים עושות חייל, בליגת העל קבוצת הנשים ספגה מכה קלה בכנף, כשהפסידה ביום שישי בביתה לאלופה מכבי חיפה (0 :3) ואיבדה את המקום הראשון. עם זאת, ההפסד לא משפיע בשלב זה במאבק על האליפות.                   

שחקנית הרכש האמריקאית , לוגאן טום, שהצטרפה לחיפה ערב המשחק נגד כפר סבא, הצטיינה עם 19 והייתה שובר השוויון במשחק. קלארה קסטיליאונה בלטה בכפר סבא (12 נק'). הסיבוב הראשון הסתיים, וליגת הנשים מתפצלת לבית עליון (6 קבוצות) ובית תחתון (4 קבוצות). מחר (שישי, 14:00) כפר סבא נשים תארח את קריית אתא.                        

בתוך כך, קבוצות הכדורעף (גברים) והכדורגל ביקרו בחג החנוכה, כל אחת בנפרד, בבית החולים "מאיר" במחלקה האונקולוגית ובמחלקת הילדים, וחילקו סופגניות ומזכרות של הקבוצה, על מנת לשמח אותם.

קבוצת הכדורגל בביקור בבית החולים (צילום: פרטי)

קבוצת הכדורגל בביקור בבית החולים (צילום: פרטי)

 

 

 

 


 

עוד בכפר סבא
זאב גולדשמיט 12/11/2019
זאב גולדשמיט 07/11/2019
זאב גולדשמיט 05/11/2019
זאב גולדשמיט 31/10/2019
זאב גולדשמיט 31/10/2019
זאב גולדשמיט 30/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
חובש מדא שלמה עובדיה ודני קונשטנט
הצלת חיים בכוכב יאיר
מודעות גבוהה לאוכלוסייה עם מוגבלות
ראש העין מובילה בקידום המודעות לאוכלוסייה עם מוגבלות
מפגש פיסגה
מוזיאון לכלי נגרות
המשחקייה הניידת
"המשחקייה הניידת"
אישום: ביצעו מאות הונאות בכרטיסי חיוב
מערכת הבחירות מגיעה לרתיחה עם תלונה של ברוידא במשטרה ותלונות הדדיות על הסתה
בשם הבן
בשם הבן