כפר סבא

אישום: חטפו צעירה ממעונות במכללת בית ברל

על רקע אי שביעות רצונם של בני משפחתה של צעירה מהתנהלותה, הם הגיעו לחדרה במעונות, הטיחו את פניה בדלת תוך שהיא מאבדת את הכרתה ולאחר מכן חטפו אותה אל בית המשפחה

מיכאל פרוסמושקין 20/12/2018
חטפו צעירה (תמונה להמחשה iclipart)

שלושה בני משפחה מקלנסווה הואשמו לפני ימים אחדים בחטיפת קרובת משפחתם ממכללת בית ברל, הסמוכה לכפר סבא, על רקע אי שביעות רצונם מהתנהלותה.

כתב אישום הוגשה ביום חמישי שעבר נגד אחיה, דודה ואמה של הצעירה אשר מתגוררת במעונות הסטודנטים של מכללת בית ברל. מחקירת משטרת כפר סבא עולה כי בנובמבר השנה על רקע חששו של דודה של הצעירה כי היא נמצאת בחובות,  הוא התקשר אליה ואיים עליה  שאם לא תחזור לבית יגיע אליה עם אחיה והאחרון "ימשוך אותה מהשיער עד הבית".

בהמשך לכך, כפי שנטען בכתב האישום אשר הוגש לבית המשפט המחוזי בלוד, בתחילת חודש דצמבר קשרו הנאשמים קשר לחטוף את הצעירה. הם הגיעו בכלי רכב, יחד עם בת משפחה נוספת, למכללה וניגשו אל חדרה של הצעירה. בשלב זה, לטענת הפרקליטות, הנאשמים הורו לצעיר ששהה  עמה בחדר לצאת החוצה, ולאחר מכן אמרה לה לארוז את חפציה, תוך שדודה אומר לה: "הולכים הביתה , את לא תגורי פה יותר, ואת לא  צריכה עבודה, לא צריכה לחיות".

הצעירה, שחששה מהנאשמים, ביקשה לצאת מהחדר אל אחת משכנותיה בטענה כי ברצונה להביא מזוודה. בתגובה לכך, חסמה אמה את דרכה של הצעירה וסגרה את דלת החדר. או אז, תפס אחיה את שיערה והטיח  את פניה בדלת. כתוצאה מכך נחבלה הצעירה ואיבדה את הכרתה. 

לאחר מכן, יצאו המעורבים, יחד עם הצעירה כשהיא לא בהכרה מלאה, לכיוון הרכב. מיד לאחר מכן, הם עזבו את המקום ונסעו אל בית המשפחה בקלנסווה -   שם השכיבו את הצעירה על המיטה.

בסעיף אישום נפרד נטען כי בחודש נובמבר אחיה איים עליה לכאורה כי ישפוך שמן רותח על פניה לאחר שלא היה שבע רצון מהריח בעת שהחלה לבשל. כמו כן, צוין כי הוא הכה אותה בצווארה ובראשה. שוטרים שהגיעו אל בית המשפחה מצאו את הצעירה שוכבת על המיטה ועליה כתמי דם.

בחקירתם במשטרה טענו הנאשמים - שמיוצגים על ידי עורכי הדין ירון בן יוסף ושאדי נאטור - כי בשל חששם מהתנהלותה של הצעירה הן כלכלית והן התנהלות הקשורה לחייה האישיים והחברתיים, החליטו להחזיר אותה לבית המשפחה. לדבריהם, היא הייתה שיכורה, נפלה בחדר וכתוצאה מכך נחבלה.

בתום החקירה, הם הואשמו, כל אחד על פי חלקו, בעבירות של קשירת קשר לפשע, חטיפה, תקיפה הגורמת חבלה של ממש, איומים, תקיפה ואיומים.

בתוך כך, הוגשה בקשה למעצר הנאשמים עד תום ההליכים. 

 

 

 

עוד בכפר סבא
מיכאל פרוסמושקין 22/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 10/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 10/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 07/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 04/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
אליפות המיני-גולף יוצאת לדרך בעפולה
אליפות המיני-גולף יוצאת לדרך בעפולה
  Regus עופר ויתקון מנכל חברת
מתחם חללי עבודה חדש בנתניה
מפת החינוך בהרצליה
מפת החינוך בהרצליה
אישום: גנב טלפון ממטופלת ופרץ לרכב
אישום: גנב טלפון ממטופלת ופרץ לרכב
מעצימים בראשונים
"ההתנדבות מרפאה אותי"
צפי לעומסי תנועה בבני ברק אחה"צ (שני)
אדריכלות ועיצוב פנים