כפר סבא

תלונה: חולדות בגן הילדים

הורים במתחם הגנים האירוס חוששים נוכח סימנים המעידים על הימצאותם של מכרסמים בתוך בגן.

זאב שרגא 20/12/2018
ההורים מודאגים (תמונה להמחשה iclipart)

הורים לילדים במתחם הגנים האירוס במרכז העיר, מביעים את חששם נוכח הימצאותן של חולדות במתחם גני הילדים שלדג, צוקית, תמירון ואגמית. לדבריהם, מיד כשגילו סימנים להימצאותם של המכרסמים בשניים מהגנים, פנו לעזרת העירייה שבאמצעות תברואן ששלחה, מתקשה ללכוד את המכרסמים, על כן תכננו ההורים להשבית את הגן במחאה בסוף השבוע שעבר, אולם לבסוף דחו את השביתה בכדי לתת לעירייה זמן תגובה נוסף, בתקווה שהחולדה שמסעירה את הגן תילכד.

 באגרת שקיבלו ההורים, עליה חתומה מנהלת מחלקת גני הילדים, אביבה מורדקוביץ, נכתב כי, "עם קבלת הפניה הגיע לגנים התברואן העירוני, שבדק את הנושא והציב מלכודות במקומות אסטרטגיים בגנים. מאז ובאופן יומיומי ועד לפתרון הבעיה, מבקר התברואן העירוני בגנים, בודק את השטח ונמצא בקשר שוטף עם צוות הגן."

עוד ציינה מורדקוביץ כי, "חשוב להבין כי מקור הבעיה הינו ככל הנראה מעבודות חפירה של חברת נתיבי ישראל במסגרת סלילת כביש 531, המבוצעת בקרבת מקום. עבודות חפירה אלה מבריחות את המכרסמים ממחילותיהם. בנוסף, בימים אלה אנו מצויים בעונת החורף ורק בסוף השבוע האחרון שרר באזורנו מזג אוויר קיצוני, שהביא את בעלי החיים לחפש מקום מסתור חם. אנו מודעים לבעיה ופועלים בנחישות על מנת לתת מענה מיטבי לילדים." 

מחברת 'נתיבי ישראל' נמסר בתגובה: "אין שחר לדברי הדיבה לכאורה של מנהלת מחלקת גני הילדים בעירייה, שכן החפירות במקום החלו כבר לפני כחצי שנה במרחק מאות מטרים רבים מהמקום המדובר".

 

  zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
פרשת המכנסיים הקצרים בבר לב הגיעה למועצה
האזעקה בבית הספר פעלה בערב שבת
הערבה התיכונה בקדמת המדע והטכנולוגיה
הערבה התיכונה בקדמת המדע והטכנולוגיה
בלוטת התריס איך מטפלים?
נעצרו שני חשודים בתקיפה בחוף ים בקריות
הקואליציה ברחובות יוצאת לדרך!
ביהס לבטיחות בדרכים מוכן לשנהל
ביה"ס לבטיחות בדרכים מוכן לשנה"ל
עונת היתושים בפתח
עוקצים אותם בחזרה