כפר סבא

אורלי פרומן מסיימת את תפקידה

מנהלת אגף החינוך בעיריית כפר סבא, הודיעה הבוקר לראש העיר רפי סער כי בכוונתה לסיים את תפקידה ולהתמודד בבחירות הקרובות לכנסת כנבחרת ציבור.

כתב לוקאל 01/01/2019
תמונה באדיבות דוברות עיריית כפר סבא

על פי חוק הבחירות לכנסת, המתייחס לעובדי הרשויות המקומיות, כל מתמודד שמבקש להתמודד בבחירות לכנסת צריך לסיים את תפקידו.

אורלי פרומן, מנהלת אגף החינוך בעיריית כפר סבא, הודיעה הבוקר לראש העיר רפי סער כי בכוונתה לסיים את תפקידה, להתמודד בבחירות הקרובות לכנסת ולשמש כנבחרת ציבור.

מנהלת אגף החינוך היוצאת החלה את עבודתה בעיריית כפר סבא בחודש אוקטובר 2016 בתום שנת צינון וזאת לאחר ששימשה כמנכ"לית משרד התרבות והספורט.

עם כניסתה לתפקיד ערכה פרומן שינויים רבים באגף החינוך. בנוסף למחלקות הקיימות פתחה פרומן מחלקה לתכנון ולפיתוח של מערכת החינוך בעיר. את אגף החינוך בנתה כך שיתאים למערכת החינוך הגדלה והמתפתחת של העיר לאור השינוי הדמוגרפי שלה, והובילה הכנת תכנית רחבת היקף עבור עתיד החינוך בעיר – תכנית אסטרטגית לחינוך לעשור הקרוב, כמו גם תכנית דמוגרפית למיפוי אוכלוסיית התלמידים וצורכיהם בשנים הקרובות. בנוסף, יזמה פרומן את הקמת קריית החינוך לבתי הספר הייחודיים ובמסגרתה נפתחה השנה שלוחת סאדברי במתחם בית הספר הדמוקרטי.

במקביל מוסדו תוכניות עבודה סדורות ופותחו אמצעים טכנולוגיים מתקדמים לשיפור רמת השירות והקשר עם ההורים וכן החל מהלך רחב היקף לשיפוץ, שדרוג והרחבת מוסדות החינוך בעיר. חלק ניכר מהמורים מבתי הספר היסודיים, חנ"מ וחטיבות הביניים זכו לקבל מחשב נייד/טאבלט אישי שישמש אותם בתהליכי ההוראה. קידמה פרויקטים רבים של סביבות למידה - m21, הקימה את המרכז העירוני להורים, בנתה צוותי עיר בשיתוף עם משרד החינוך, קידמה העצמתן והכשרתן של סייעות בגני הילדים וקידמה עוד פרויקטים חינוכיים רבים תוך שיתופי פעולה כלל אגפיים.  

בימים אלה תצא העירייה למכרז לתפקיד מנהלת האגף.

ראש העיר, רפי סער: "נמסר לי הבוקר על ידי אורלי פרומן כי בכוונתה לקחת חלק בבחירות הכלליות לכנסת מתוך בחירתה ולכן על פי הכללים עליה להתפטר מתפקידה. 
אני מודה לאורלי בשם תושבי כפר סבא ובשמי על הפעילות הענפה לקידום החינוך בעיר ומאחל לה הצלחה רבה בהמשך דרכה החדשה. עיריית כפר סבא נערכה ותצא למכרז לתפקיד".

אורלי פרומן: "השליחות החברתית והחינוכית לה אני מקדישה את חיי היא שהובילה אותי לקחת אחריות ולמצות את כל מרצי, ניסיוני ויכולותיי בכל התפקידים בהם כיהנתי במערכות החינוך והתרבות עד היום. אותה שליחות היא שהנחתה אותי גם בקבלת ההחלטה להתמודד בבחירות הקרובות לכנסת ולשמש כנבחרת ציבור. וזאת כדי להביא לידי מימוש גם ברמה הלאומית הממלכתית, בחקיקה ובהובלת מיזמים ערכיים, את ההשכלה, החינוך והתרבות בישראל אשר אין חשוב מהם בעיני כמרכיב יסוד בחוסן הלאומי שלנו.

הצטרפתי למפלגה החדשה של רא"ל במיל. הרמטכ"ל ושר הביטחון לשעבר, משה (בוגי) יעלון, שתתמודד בבחירות הקרובות לכנסת.

אני מבקשת להודות לראש העיר מר רפי סער, ולמנכ"ל העירייה מר איתי צחר על האמון שנתנו בי ועל תמיכתם בדרכי. אני מודה מאוד לצוות אגף החינוך ומאחלת להם, לעמיתיי ממשרד החינוך ולכל סגלי החינוך וההוראה, לתלמידות ולתלמידים הצלחה גדולה.

היתה לי הזכות להוביל מערכת עניפה ומשובחת שכולה נשענת על אנשים טובים חדורי שליחות ואמונה, תודה לכולכם. סומכת עליכם ומבטיחה לייצג אתכם ואת הערכים החינוכיים והחברתיים המשותפים שלנו בכל כוחי, באמונה בנחישות ובלב שלם". 

 

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
חשד: עקץ אלפי שקלים מקשיש
אישום: תקף קשיש וגרם לו לחבלות
קרון לממכר מזון יוצב בפארק רעננה
קרון לממכר מזון יוצב בפארק רעננה
הפאנל בתיכון הראשונים , חגיגה דמוקרטית
תלמידי הרצליה יחזו את תוצאות הבחירות לכנסת?
מיטב המטבח ההונגרי
שבוע הקולינריה ההונגרית בישראל
קשיש נחנק למוות מסופגניה
בת ים נותנת מכל הלב
בת ים נותנת מכל הלב
תקציב התמיכות הובא לאישור המועצה
תקציב התמיכות הובא לאישור המועצה