כפר סבא

עו"ד הואשם בדריסתה למוות של תושבת כפ"ס

עורך דין הואשם כי נסע עם רכבו לאחור במרכז כפר סבא ופגע בתושבת העיר שחצתה באותה עת את הכביש שלא במעבר חציה. בחלוף מספר ימים היא מתה מפצעיה

מיכאל פרוסמושקין 16/01/2019
צילום: מיכאל פרוסמושקין

כתב אישום הוגש השבוע נגד עורך דין חי בר-אל (47) מנווה ימין בגין גרימת מוות בנהיגה רשלנית לאחר שפגע עם רכבו במרים מהגר (67) בפר סבא וגרם למותה.

 

על פי כתב האישום, שהוגש לבית המשפט לתעבורה במחוז מרכז, ב – 20 באוקטובר אשתקד, סמוך לשעה שלוש בצהריים, נסע בר-אל, עו"ד אזרחי ובכיר בעמותה הנאבקת בשחיתות,  עם רכבו ברחוב ויצמן בכפ"ס. עם הגעתו בסמוך למבנה העירייה, עצר את הרכב והחל לנסוע לאחור, בניגוד לכיוון התנועה, כשהוא סובר כי מתפנה מקום חניה ברחוב. אותה עת חצתה מהגר, אם לשישה ילדים, את הכביש שלא במעבר חציה. מהחקירה עולה, כי לאחר שנסע עם הרכב מרחק של כ – 15 מטרים לאחור, ובעודו נוסע לאחור, פגע עם חלקו האחורי של הרכב במהגר אשר הייתה בדרכה מביתה לבית הכנסת.

 

כתוצאה מהתאונה, הוטחה מהגר בכביש ונפגעה באורח קשה בראשה. היא הובהלה לבית החולים "מאיר" כשהיא מחוסרת הכרה ומונשמת. חרף המאמצים של הרופאים, ב – 23 באוקטובר היא מתה מפצעיה.  

 

כתב האישום נגד בר-אל מתבסס על דו"ח בוחן התנועה וניסוי שדה ראייה מהם עולה כי בר-אל יכול היה לראות את המנוחה חוצה את הכביש, דרך מראות הרכב ומסך מצלמה נסיעה לאחור. עוד בתיק החקירה עדות של נהגת שעמדה עם רכבה מאחורי רכבו של בר-אל, הבחינה בו נוסע לאחור ופוגע במנוחה. לצד ממצאים הללו, בר-אל עצמו טען בחקירתו כי המנוחה התפרצה לכביש ופגעה ברכבו לאחר שעצר.

 

מבקשת הפרקליטות להאריך את פסילת רישיונו של העו"ד הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים עולה כי הוא נוהג משנת 1989 ולחובתו שמונה הרשעות תעבורה קודמות.


עו״ד עפר ברטל ממשרד ברטל- כהן מוסר בשמו של עוה"ד הנאשם:" חי בר-אל משתתף בצערה של המשפחה על מות אימם. את טענותיו בקשר לכתב האישום ותכנו הוא שומר לבית המשפט". 
 
 
 
 
 

עוד בכפר סבא
מיכאל פרוסמושקין 15/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 15/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 13/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 09/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
קפה בתאילנד
קפה בתאילנד
חשד לרצח אישה בפזורה
כיכר העירייה מלאה במתנדבים וחבילות מזון. למען ניצולי השואה
הלב הרחב של תושבי רמת השרון
גופת אישה נמצאה בכפ"ס
עוגות גבינה לכל השנה
לא רק בשבועות: עוגות גבינה מוצלחות לכל השנה
גופת צעיר נמשתה מהכנרת
גופת צעיר נמשתה מהכנרת
תקיפה הדדית בסופרמרקט בכפ"ס
לונה פארק בחינם במרכז הקניות אלון קריית השרון בנתניה
יום הבוחר בלונה פארק חינמי בנתניה