כפר סבא

עו"ד הואשם בדריסתה למוות של תושבת כפ"ס

עורך דין הואשם כי נסע עם רכבו לאחור במרכז כפר סבא ופגע בתושבת העיר שחצתה באותה עת את הכביש שלא במעבר חציה. בחלוף מספר ימים היא מתה מפצעיה

מיכאל פרוסמושקין 16/01/2019
צילום: מיכאל פרוסמושקין

כתב אישום הוגש השבוע נגד עורך דין חי בר-אל (47) מנווה ימין בגין גרימת מוות בנהיגה רשלנית לאחר שפגע עם רכבו במרים מהגר (67) בפר סבא וגרם למותה.

 

על פי כתב האישום, שהוגש לבית המשפט לתעבורה במחוז מרכז, ב – 20 באוקטובר אשתקד, סמוך לשעה שלוש בצהריים, נסע בר-אל, עו"ד אזרחי ובכיר בעמותה הנאבקת בשחיתות,  עם רכבו ברחוב ויצמן בכפ"ס. עם הגעתו בסמוך למבנה העירייה, עצר את הרכב והחל לנסוע לאחור, בניגוד לכיוון התנועה, כשהוא סובר כי מתפנה מקום חניה ברחוב. אותה עת חצתה מהגר, אם לשישה ילדים, את הכביש שלא במעבר חציה. מהחקירה עולה, כי לאחר שנסע עם הרכב מרחק של כ – 15 מטרים לאחור, ובעודו נוסע לאחור, פגע עם חלקו האחורי של הרכב במהגר אשר הייתה בדרכה מביתה לבית הכנסת.

 

כתוצאה מהתאונה, הוטחה מהגר בכביש ונפגעה באורח קשה בראשה. היא הובהלה לבית החולים "מאיר" כשהיא מחוסרת הכרה ומונשמת. חרף המאמצים של הרופאים, ב – 23 באוקטובר היא מתה מפצעיה.  

 

כתב האישום נגד בר-אל מתבסס על דו"ח בוחן התנועה וניסוי שדה ראייה מהם עולה כי בר-אל יכול היה לראות את המנוחה חוצה את הכביש, דרך מראות הרכב ומסך מצלמה נסיעה לאחור. עוד בתיק החקירה עדות של נהגת שעמדה עם רכבה מאחורי רכבו של בר-אל, הבחינה בו נוסע לאחור ופוגע במנוחה. לצד ממצאים הללו, בר-אל עצמו טען בחקירתו כי המנוחה התפרצה לכביש ופגעה ברכבו לאחר שעצר.

 

מבקשת הפרקליטות להאריך את פסילת רישיונו של העו"ד הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים עולה כי הוא נוהג משנת 1989 ולחובתו שמונה הרשעות תעבורה קודמות.


עו״ד עפר ברטל ממשרד ברטל- כהן מוסר בשמו של עוה"ד הנאשם:" חי בר-אל משתתף בצערה של המשפחה על מות אימם. את טענותיו בקשר לכתב האישום ותכנו הוא שומר לבית המשפט". 
 
 
 
 
 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
איך לשמור על ערך הרכב לפני מכירתו?
איך לשמור על ערך הרכב לפני מכירתו?
פרישה מרצון בעיריית רעננה
פרישה מרצון בעיריית רעננה
הליצנים הקהילתיים בימי החיסונים בבתי הספר
זריקת עידוד
אושרת חניה ופרחאל ישראל
תלמידות מצפת העפילו לגמר 'מדענים צעירים'
שריפה במחסן בבניין דירות בת"א
זוכרים את כפיר
זוכרים את כפיר
מכוונים גבוה
גונבי זהויות יתקלו מעתה בקשיים
"גונבי זהויות" יתקלו מעתה בקשיים בניכוי מס