כפר סבא

דיווחים: גבר חשף את איבר מינו בבניינים בכפ"ס

תושבים במספר רחובות בעיר דיווחו על גבר שנראה חושף את איבר מינו לעיני נערות בבנייני מגורים בעיר ומספק את עצמו. חרף הפאניקה שנוצרה בקרב התושבים, במשטרה בחרו להסתיר את האירועים במקום להפנות את תשומת הלב של הורים וילדים ולהגביר את ערנותם

מיכאל פרוסמושקין 18/01/2019
תמונת החשוד כפי שפורסמה בפייסבוק

ביומיים האחרונים התקבלו מספר דיווחים על גבר שחשף את איבר מינו בבנייני מגורים בכפר סבא  וסיפק את עצמו לעיני קטינות שנכנסו באותה עת לבניינים.

אחד המקרים נחשף בפוסט בפייסבוק שפרסמה תושבת העיר. בין היתר היא כתבה בפוסט כי "פדופיל מסתובב באזור רחוב חטיבת גולני וגם ברחוב הרצפלד הסמוך. לדבריה, הוא נכנס לבניינים וחושף את איבר מינו". באתר "לוקאל" התקבל דיווח גם על אירוע דומה ברחוב טשרניחובסקי.

על פי התיאור של כותבת הפוסט, מדובר בגבר עם שפם, לובש מכנס שחור, מעיל ניילון כחול ונעל שחורה עם סוליה לבנה. לפוסט צורפה גם תמונת הגבר החשוד כפי שצולמה במצלמת אבטחה ברחוב הרצפלד.  

למרות שהאירועים התרחשו ברחובות סמוכים, בשלב זה טרם ברור לגמרי אם מדובר באותו  חשוד או לא. על פי חלק מהדיווחים, מדובר בתיאור דומה של הגבר, אך על פי דיווחים אחרים יתכן ומדובר בשני גברים שונים.

כך או כך, האירועים יצרו פאניקה לא מעטה בקרב התושבים וברשתות החברתיות בהן פורסמו לפחות שניים מהמקרים.

"הפחד הכי גדול שלי היה להיכנס לבניין ושמישהו יחכה שם", כתבה צעירה שמתגוררת באזור. "מקווה שהמשטרה תתפוס אותו במהרה. זה רחוב עם המון ילדים, נערים וגני ילדים".

למרות שתחנת משטרת כפר סבא נמצאת במרחק קצר מהמקומות בהם אירעו המקרים, על פי כותבת הפוסט המקורי, שזכה לשיתופים ותגובות, המשטרה הגיעה למקום רק אחרי 20 דקות.

חרף הדיווחים המטרידים שעוררו חשש רב בקרב הורים וילדים, דוברת משטרת מרחב שרון רפ"ק יפעת זיו, שאחראית על דברור של אירועים פליליים בגזרת תחנת כפר סבא, בפיקודו של סנ"צ יורם ברינה, לא ראתה כל צורך לדווח על האירוע לתקשורת כפי שמקובל ואף התעלמה מכל פניותינו בנושא. לאור כך, עולה השאלה מדוע בחרו במשטרה להסתיר את האירועים והאם אין זה ראוי לעדכן את הציבור, להפנות את תשומת לב ההורים והילדים ובכך להגביר את ערנותם ולדווח על אנשים חשודים.

 

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
טקס חלוקת תעודות הוקרה לתלמידים מצטיינים במעורבות חברתית בעיר חולון
בחולון מעורבים ומתנדבים
תרגיל חל"כ נערך ב"פדה-פוריה "
הרחבת מרכז הצעירים במגדל העמק
הרחבת מרכז הצעירים במגדל העמק
חמישה נעצרו בגין ייבוא קוקאין מברזיל
אירוע השקת מובילנד פולג
מדליק המשואה בא לבקר הלל יפה
מדליק המשואה בא לבקר "הלל יפה"
יערות הנגב נתונים לוונדליזם מוגבר
יערות הנגב נתונים לוונדליזם מוגבר
אלמונים השחיתו את רכבו של רב ברמת השרון