כפר סבא

תקיפה הדדית בסופרמרקט בכפ"ס

מילה לא במקום בין עובדים במחלקת הבשר הובילה לתקרית אלימה, במהלכה נדקר אחד מהם באמצעות מספריים. כתבי אישום הוגשה נגד שלושת המעורבים

מיכאל פרוסמושקין 22/01/2019
כתב אישום חמור (iclipasrt)

כתב האישום הוגש לפני ימים אחדים נגד שני עובדים בסופרמרקט מוכר בכפר סבא בגין תקיפה וגרימת חבלה לעובד אחר בבית העסק, שהואשם בעצמו לפני כחצי שנה בפציעתו של אחד מהם.

מהחקירה עולה כי ב – 10 באוגוסט הקניט אחד הנאשמים, בן ה – 25, את מ',  שעבד עמם במחלקת בשר בעסק. אז ניגש מ' אל הנאשם ובין השניים החלו חילופי דברים. או אז הצטרף אליהם הנאשם השני, בן ה – 22,  ודחף את מ', אשר דחף אותו בחזרה. בתגובה לכך, כפי שעולה מכתב האישום, הכו הנאשמים את מ' בידיהם, והוא הכה אותם בחזרה באמצעות ידיו.

באותן נסיבות, כפי שעולה מכתב האישום, אחז הנאשם ב-מ' בעוד הנאשם הצעיר הכה בו, עד שהשתחרר מ' מאחיזתו של הנאשם השני. או אז, כפי שנטען, דקר מ' את הנאשם בן ה – 25 בגבו באמצעות מספריים מספר פעמים, כך שנגרמו לו חתך ושפשופים בגב ובכתף והוא נזקק לתפרים.

בנסיבות אלו, הפריד הנאשם בן ה- 22 בין המתקוטטים והצדדים עזבו את המקום. כתוצאה ממעשיהם של הנאשמים, מ' דימם מאפו. בעוד שלנאשם בן ה – 25 נגרמו כתוצאה מהדקירה חתך בגב, שפשופים והוא נזקק לטיפול רפואי.

כאמור, בתום חקירת המשטרה הוגשו כתבי אישום נגד שלושת המעורבים. משפטו של מ' כבר החל, בעוד שמשפטם של שניים אחרים אמור להתחיל בחודש אפריל.  

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
הולכת רגל נפצעה בינוני בבת ים
צנחה לתחתית
אישום: קיזזו חשבוניות פקטיביות במיליוני שקלים
אישום: תקפו ערבים על רקע גזעני
רשימת 'העבודה' למועצת העיר
בוטל אירוע לגברים בלבד בחוף הנפרד
הגברת הפיקוח על מסגרות החינוך הפרטיות
הגברת הפיקוח על מסגרות החינוך הפרטיות
גובש מתווה לגני היול"א וצהרוני ניצנים