כפר סבא

"עברנו טראומה מאד קשה בעקבות האירוע"

כך אומרת אמו של הנער בן ה - 15 שנדקר בסוף השבוע בקטטה בשכונת יוספטל בכפר סבא ונפצע קשות. מצבו השתפר והוא חזר להכרה. "הטיפול הרפואי בבית חולים 'מאיר' היה מקצועי בצורה יוצאת דופן", היא הוסיפה

מיכאל פרוסמושקין 27/01/2019
כוחות משטרה בזירה (צילום: שלום זוהר באדיבות איחוד הצלה)

 יומיים לאחר דקירתו ופציעתו של הנער בקטטה באישון לילה בגן ציבורי בשכונת יוספטל, אמו של הנער התייחסה היום (ראשון) לראשונה לאירוע הקשה. 
 
 "הבן שלי נפצע אנוש והיה במצב קריטי", היא ציינה. "עברנו טראומה מאד קשה בעקבות האירוע.  הטיפול הרפואי היה מקצועי בצורה יוצאת דופן. ד"ר סימוני פייר הצילה את חיי הבן שלי. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לראש העיר רפי סער על ההתעניינות הרבה לשלומו של בני". מעבר למילים אלו סירבה האם לדבר עם כלי התקשורת. 

כאמור, הרופאים הצליחו לייצב את מצבו של הנער, חל שיפור ניכר במצבו והוא שב להכרתו. ד"ר סימוני פייר מנהלת יחידת כירורגית כלי דם במרכז הרפואי "מאיר", עדכנה היום לגבי מצבו של הנער וציינה כי חל שיפור במצבו: "הנער הגיע אלינו במצב קריטי. הוא הגיע בעקבות דקירה בעורק הראשי המוביל למח. הוא עבר ניתוח מורכב ומציל חיים ובו בוצע תיקון של העורק על ידי מעקף. הצוותים המעורבים  ממיון ילדים, כירורגית א', כלי דם והרדמה, נלחמו על חייו בחדר הניתוח והיום הוא יצא מכלל סכנה".
 
המשטרה עצרה שלושה נערים החשודים במעשה. מעצרו של אחד מהם, שחשוד בדקירה עצמה, הוארך עד 28 בינואר. שניים נוספים הובאו ביום שישי לדיון בבית משפט, ושם הוארך מעצרם ביומיים. 
 
המניע המדויק לפרוץ הקטטה טרם נחשף. 

עוד בכפר סבא
מיכאל פרוסמושקין 10/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 10/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 07/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 04/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מנהל חברה מרמת השרון הואשם בעבירות כלכליות
הפגנת מחאה של הורי ילדים בגני יול"א
לא בונים בשרון
לא בונים בשרון
הפסד מכובד
ראש עיריית צפת עם השר גלנט
בשורה גדולה לתושבי צפת
חשד: רצח וניסיון התאבדות באזור ירושלים
מאות משחקיות (גימבורי), בעלות של 20 ₪ למשפחה
כבר לא צריך לנסוע רחוק בשביל להעסיק את הילדים
להקת הדג נחש
הדג נחש מגיעים להוד השרון