כפר סבא

הסתיימה חקירת אירוע הדקירה בשכונת יוספטל

כתב אישום יוגש נגד הנער, בן ה - 15, שנעצר בחשד לפציעתם של שני נערים אחרים, אחד מהם באורח קשה, במהלך קטטה בגינה ציבורית בכפר סבא. "יש לי דם על הידיים, יש לי דם על הידיים, מה אני אעשה?...דקרתי אותו בגרון...", כך על פי החשד אמר החשוד לאחרים. פצוע הדקירה נחקר עם שחרורו מבית החולים בחשד כי חתך את אחד החשודים בידו כשלוש שעות לפני הקטטה הקשה

מיכאל פרוסמושקין 31/01/2019
בתמונה: זירת הדקירה, הפריטים שנתפסו וצווארו של הנער שנדקר

כתב אישום יוגש בסוף השבוע נגד נער, בן 15, בגין דקירתם של שני קטינים בקטטה בכפר סבא, אחד מהם באורח קשה. 

כזכור, ביום שישי, ה-25.1.19,   לפנות בוקר,  התקבל במשטרה דיווח בגין קטטה בגן ציבורי ברח' יהודה המכבי בכפ"ס וכן דווח כי מהמקום פונה ע"י מד"א קטין בן 15 כשהוא דקור בצווארו ומצבו קשה. הדקור פונה כשהוא מורדם ומונשם לביה"ח "מאיר". עם הגעת השוטרים למקום, הם איתרו שני חשודים (בני 15 מכפ"ס) ותפסו שני סכינים.

לטענת המשטרה, מהחקירה עלה כי קדם לאירוע הדקירה אירוע נוסף, כשלוש שעות קודם לכן, במהלכו הדקור חתך את אחד החשודים בידו ופצע אותו באורח קל. הרוחות נרגעו וכל אחד התפזר לדרכו. בהמשך הלילה, חבר של זה שנחתך בידו, התקשר לדוקר ולחבר שלו וביקש מהם להיפגש בגן ציבורי סמוך למקום בו הם גרים. כאשר נפגשו, החלה קטטה במהלכה נדקר אחד מהם בזרועו ואחר נדקר בצווארו ופונה במצב קשה לביה"ח. הדקירה נעשתה באמצעות מספריים בהם הצטייד החשוד שדקר.

עוד עלה מהחקירה כי החשוד שדקר הסליק במעילו את המספריים לפני שיצא לפגוש אחרים בגינה הציבורית וכשהגיע לגינה, הבחין כי מי שהזמין אותו למקום, מסתיר בעצמו ובכיס מעילו סכין מטבח גדולה.

בסיום האירוע השני, התקשר הדוקר לקרובת משפחתו וביקש ממנה להעלים את המספריים איתם דקר. קרובת המשפחה ניקתה את המספריים והעלימה אותם מהמקום ובהמשך אף סייעה בהסתרתו של החשוד בביתה. בעקבות כך, היא זומנה לחקירה בתחנת המשטרה, ובסיומה שוחררה בתנאים מגבילים ובהם מעצר בית למשך חמישה ימים.

חקירת חוקרי התחנה העלתה כי במהלך התקשרויות של החשוד עם אחרים, הוא נשמע אומר: "יש לי דם על הידיים, יש לי דם על הידיים, מה אני אעשה?...דקרתי אותו בגרון..."

שלשום שוחרר הדקור בצווארו מביה"ח ועם שחרורו ובשל מעורבותו בקטטה, הוא עוכב לחקירה בתחנת המשטרה, כבסיומה שוחרר למעון לנערים בסיכון.

כאמור, שלושה חשודים נעצרו כבר ביום הקטטה ומעצרם הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת. שניים מהם שוחררו בתנאים מגבילים ואילו מעצרו של החשוד המרכזי הוארך עד אתמול. אתמול הוגשה בעניינו של החשוד המרכזי, המיוצג על ידי עו"ד אסף גונן, הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש נגדו כתב אישום ובקשת מעצר עד תום ההליכים. בימ"ש השלום הורה על שחרורו של החשוד בתנאים מגבילים והמשטרה עררה על החלטה זו. בדיון שהתקיים אתמול, קיבל ביהמ"ש המחוזי בלוד את בקשת המשטרה להותיר את החשוד במעצר ולהאריכו ביומיים נוספים ועד ליום שישי. 
 


עוד בכפר סבא
מיכאל פרוסמושקין 18/09/2019
זאב גולדשמיט 16/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 12/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 05/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
נעצרו חשודים בחשד לתקיפה בבית כנסת
הסתיימה עונת הרחצה
הסתיימה עונת הרחצה
כששושנה דמארי ועפרה חזה נפגשות על הבמה
כששושנה דמארי ועפרה חזה נפגשות על הבמה
צעיר הותקף קשות במהלך בילוי במועדון
צעיר הותקף קשות במהלך בילוי במועדון
לעמוד באתגר האירופי
החזיק 10 קג סמים מסוגים שונים
אישום: צעיר מרמת השרון החזיק 10 ק"ג סמים מסוגים שונים
הרוג בתאונה קשה בכפר סבא
גרובר והנבחרת הישראלית
"כל אחד מהם הוא סמל לרוח הספורט"