כפר סבא

חשד: עבריין מוכר סחט באיומים בני זוג מכפ"ס

עבריין, שהגורר בעבר במזרח כפר סבא והשתחרר לאחרונה ממאסר ממושך, נעצר בחשד כי לאורך תקופה ממושכת סחט באיומים בעל צ'יינג' מכפ"ס ואשתו. "אתה יודע אני לא אעזוב אותך...אתה יודע אני צריך למות כדי לעזוב אותך...או שאני אמות או שאתה תמות", כך איים לכאורה על הקורבן

מיכאל פרוסמושקין 31/01/2019
מעצרו של החשוד הוארך (iclipart)

המשטרה עצרה, עבריין מוכר, שהשתחרר לאחרונה ממאסר ממושך,  בגין סחיטה באיומים של בני זוג מכפר סבא. הבוקר (חמישי) הוגשה נגדו הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש נגדו כתב אישום. 

לפני כחודש התקבל במשטרת ישראל דיווח על סחיטה באיומים של החשוד כלפי בני זוג מכפ"ס כאשר הבעל מנהל צ'יינג' בעיר.  מהחקירה עלה כי החשוד – שבעברו התגורר באחת השכונות המזרחיות של כפר סבא, נהג להתקשר פעמים רבות ובאופן תדיר לבעל הצ'יינג' ודרש ממנו למכור נכסים שבבעלותו  ולהעביר לו את הכסף תמורתם. על פי החשד, בכדי לקדם את כוונת הסחיטה אמר החשוד לבעל הצ'יינג':  "החייבים יכולים לשים לך מטען חבלה ברכב או שיחתכו לאשתך את הפנים. אין בעיה. אני אהיה בוורידים שלך כמו שאתה תהיה בוורידים שלי...אתה יודע אני לא אעזוב אותך...אתה יודע אני צריך למות כדי לעזוב אותך...אני אהיה איתך עד המוות. עד המוות אני אהיה איתך. לא יעזור. או שאני אמות או שאתה תמות...גם אם אתה תמות לפניי אז אני אהיה עם אשתך עד שהיא תמות או עד שאני ימות. אחלה משטרה לא תעזור לך, לא לאמא שלך ולא לאבא שלך, משטרה לא תעזור לך אח שלי". 

רוב השיחות בוצעו ע"י החשוד בעודו מרצה מאסר בכלא. עוד טוענים במשטרה כי מהחקירה עלה כי החשוד דרש מבעל הצ'יינג' לשלם לאשתו (של החשוד) שכר חודשי בסך של כ-10,000 שקל למשך העשור האחרון וכן עסק בניכיון צ'יקים לבית העסק של אשת החשוד. לטענת המשטרה, מהחקירה עלה כי ביום 20.1.19 בשעת לילה מאוחרת, הבחינה אשתו של בעל הצ'יינג'  בכתמי נפט ברכבה שחנה בסמוך למקום מגוריה בכפ"ס. 

בתום חקירה סמויה, שכללה שימוש באמצעים טכנולוגיים, נעצר החשוד לקראת סוף שבוע שעבר. בחיפוש ברכבו של החשוד נתפס כסף מזומן בסכום של כ-90,000 שקל וכן מס' רב של טלפונים ניידים. 

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת והיום בכוונת הפרקליטות להגיש נגדו הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש נגדו כתב אישום ובקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו.

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
התושבים המתנגדים באחת ההפגנות בעבר
מה יעלה בגורל חורשת העמל?
 תומר שי. המתנו מפוחדים
"אני לא מאחל לאף משפחה להיקלע למצב כזה"
תלמידי ראשל"צ נפרדים מרונה רמון
תיכון כצנלסון במופע הצדעה לפלמ"ח
השלג מגיע לנתניה
השלג מגיע לנתניה
האנשים שעושים את הרצליה
במסוק  לצנתור
במסוק לצנתור
המכינה הקדם צבאית אופק בשיתוף פעולה עם קקל
שיתוף פעולה בין קק"ל לבין המכינות הקדם צבאיות אופק