כפר סבא

יוצאים מהחושך אל האור

משחק חדש ואינטראקטיבי לעובדי עיריית כפר סבא- חפשו את פנסי הרחוב המקולקלים ותזכו בפרסים.

05/02/2019
  בכפר סבא יוצאים מהחושך אל האור
iclipart

עיריית כפר סבא, בהובלת אגף שירות והסברה, פתחה במשחק אינטראקטיבי ראשון מסוגו בארץ שמיועד לעובדי העירייה על מנת לאתר את פנסי הרחוב המקולקלים במרחב העירוני ולתקנם. מדובר על צעד נוסף לשיפור השירות הניתן לתושבי העיר, וכן לייעול השירות הפנים ארגוני באמצעות פרגון לעובדים בתחרות נושאת פרסים. זאת כחלק ממדיניות ראש העיר, רפי סער, לייעול השירות לתושבים.

איך משחקים? עובדי ועובדות העירייה שמסיירים ברחובות העיר באופן יומיומי, אם במסגרת עבודתם ואם כתושבים, ונתקלים בפנס רחוב שרוף או פגום במרחב הציבורי נדרשים לפתוח קריאת מוקד לטיפול בו. העובד הראשון שימצא פנס מקולקל ויפתח קריאת מוקד יזכה בפרס מפנק. מדובר על רעיון חדשני וראשון מסוגו בארץ, כשהרעיון שעומד מאחוריו הוא שבאמצעות משחק ניתן להביא לשפר את ההישגים העירוניים ובכך להביא לשירות מצוין לתושבים.

בהקשר זה נזכיר כי עיריית כפר סבא, בהובלת מחלקת השירות באגף שירות והסברה, מקדמת תכנית אסטרטגית ורחבת היקף, "שירות עם משמעות",  לשיפור ולייעול השירות העירוני, ובמסגרתה כבר הונגשו שירותים רבים באופן דיגיטלי, ביניהם: זימון תורים באינטרנט; זמני תקן לשירותים העירוניים; פנייה למוקד 106 באמצעות מסרון ובפייסבוק העירוני; זמני תקן לכל פעילויות העירייה, סדנאות שירות לעובדים, סקירה ומדדיה של שירותים עירוניים, הכנסת מערכות טכנולוגיות ועוד.

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
קארין סנדל שחקנית נבחרת ישראל
קבוצת הנשים של צ'לסי נגד נבחרת ישראל
האכלת יונים אסורה
עולה פורץ דרך
עולה פורץ דרך
בונים צמוד
שני פצועים בתאונה בכביש 2
שני פצועים בתאונה בכביש 2
לאן עכשיו?
הגדר ברחבת בית הכנסת עונג שבת , המבנה הלא חוקי הוסר
עונג שבת? לא לאנשי בית הכנסת
מדינת ישראל ערוכה לשריפות