כפר סבא

מאות תושבים לקחו חלק במפגש הפתיחה של שבתרבות בכפר סבא

במפגש התארחו: יו"ר מפלגת העבודה- אבי גבאי, ח"כ יואב קיש, ח"כ מירב מיכאלי, ח"כ רועי פולקמן והסופרת חנה יבלונקה , המפגש הראשון זכה להצלחה גדולה בקרב התושבים, והכרטיסים נחטפו תוך זמן קצר.

כתב לוקאל 05/02/2019
שבתרבות בכפר סבא
צילום באדיבות עיריית כפר סבא

מאות תושבים ותושבות לקחו חלק במפגש הפתיחה המוצלח של סדרת הראיונות "שבתרבות" בהנחייתה של העיתונאית רינה מצליח, בו התארח יו"ר מפלגת העבודה, אבי גבאי. נזכיר כי רק לאחרונה יזם ראש העיר, רפי סער, את השבתה של התכנית הראיונות והאקטואליה זאת לאחר הפסקה של שנתיים. התכנית, שהחלה בסוף השבוע האחרון הורחבה לשמונה מפגשים שיעסקו במגוון רחב של תחומים, ביניהם: עיתונות, תרבות, אקטואליה, פוליטיקה, אמנות, צבא וביטחון, תיאטרון ועוד. חשוב להדגיש כי המפגש הראשון זכה להצלחה גדולה בקרב התושבים, והכרטיסים נחטפו תוך זמן קצר. 

במפגש ביום שבת האחרון, שהתקיים במעמד ראש העיר, השתתפו: אבי גבאי- יו"ר מפלגת העבודה, ח"כ יואב קיש- יש עתיד, ח"כ מירב מיכאלי- מפלגת העבודה, ח"כ רועי פולקמן- יו"ר סיעת כולנו וחנה יבלונקה- מחברת רב המכר "ילדים בסדר גמור".  

במהלך המפגש הראשון אמר יו"ר מפלגת העבודה, אבי גבאי, "אני מאמין שהתוצאות של הבחירות ייראו מאוד שונות ממה שאנחנו רואים כרגע בסקרים. אני רואה את המצב, מודע למצב אבל אני יודע שאנחנו בסוג של הייפ והדברים האלה מתיישרים ומתאזנים. אני מאוד שמח שנפתח צוהר שמראה שאפשר להחליף את נתניהו – זה הסיפור הכי גדול והוא גדול ממני וממפלגת העבודה – להחליף את נתניהו".

לגבי המצב במפלגה אמר גבאי כי "אני בכל דרך ובכל צומת שצריך לקבל החלטה, הדבר היחידי שעומד לי מול העיניים הוא מה עומד ביכולת שלנו ביכולת להחליף את נתניהו. יש לנו את הנבחרת הכי טובה בכנסת". כמו כן, לגבי החיבור עם מרץ הוסיף כי " יש פערים אידיאולוגיים לא קטנים בינינו, אני לא עוסק בחיבורים בכיוון הזה, אלא רק בחיבורים שיכולים לגרום להחלפת שלטון. חיבור עם מרצ לא מקדם את זה ולכן אני לא רואה את זה קורה".


המפגש הבא בסדרה יתקיים ביום שבת ה- 16.3 באודיטוריום בית ספיר בשעה 11:00, וצפויים להשתתף בו: שר הביטחון לשעבר- אביגדור ליברמן, ח"כ דוד ביטן, ח"כ עפר שלח וד"ר מינה צמח, כשפרטים מלאים ומעודכנים יפורסמו בהמשך באתר העירוני. יש להדגיש כי עלות כל מפגש תעמוד על מחיר סמלי של 20 ₪ בלבד.


ראש העיר, רפי סער, שנכח במפגש אמר כי "שבתרבות היא סדרת מפגשים מצליחה שמעוררת דיון משמעותי על ההיבטים המרכזיים בחברה הישראלית, ולכן היה חשוב להשיבה אל כפר סבא. אני שמח לראות את האולם מלא בתושבים ובתושבות סקרניים שהגיעו לשמוע את הריאיון ולהשמיע את שאלותיהם ומבטיח כי זו הי רק ההתחלה. נרחיב את הפעילות התרבותית בעיר לרווחת תושבינו".

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
האם מתבצעת הטמנת פסולת באופן לא חוקי?
האם מתבצעת הטמנת פסולת באופן לא חוקי?
עשרות השתתפו במצעד העמים בכפ"ס
ליאורה דיקשטיין. מנהלת האגף לשירותים חברתיים
מינוי חדש בעיריית רמת השרון
מי יבנה את הארץ?
מי יבנה את הארץ?
אישום: תקף קשישה ואת המטפלת שלה באמצע רחוב
אישום: תקף קשישה ואת המטפלת שלה באמצע רחוב
תערוכה ביפן , יובל נקר
תערוכה ביפן
מקום טוב באמצע
מקום טוב באמצע
פתיחת מקלטים ציבוריים בכפר סבא