כפר סבא

עיריית כפר סבא קיבלה אורכה של חצי שנה לצורך עמדתה לתוכנית המתאר לעיר

הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה מרכז שבמינהל התכנון החליטה אמש (ראשון, 10.2.19) לדחות את הדיון לשמיעת ההתנגדויות בתוכנית המתאר הכוללנית לכפר סבא לתקופה של חצי שנה.

כתב לוקאל 11/02/2019
עיריית כפר סבא , קיבלה אורכה של חצי שנה
iclipart

הוועדה המחוזית סברה, כי בהינתן העובדה שמדובר בתוכנית מתאר כוללנית שתתווה את תכנונה העתידי של העיר, ראוי ונכון לקבל את התייחסותם המפורטת של גורמי המקצוע והוועדה המקומית לתוכנית ולהתנגדויות שהוגשו ביחס אליה. בנסיבות אלו הוחלט לתת לוועדה המקומית פרק זמן של 6 חודשים, במהלכם תגובש התייחסות הועדה המקומית לתכנית ולהתנגדויות.

תוכנית המתאר לכפר סבא, שהוחלט על הפקדתה ביוני 2016, מתווה מסגרת תכנונית שתאפשר גידול והתפתחות העיר לאוכלוסייה של כ- 150,000 נפש. התכנון המוצע מושתת על חלוקת העיר ל- 6 מתחמי תכנון עיקריים. לכל מתחם נקבעו מאפייני תכנון עתידי, נתונים כמותיים וכן פרוגרמה לשטחי ציבור. התוכנית כוללת מספר מתחמי התחדשות עירונית אשר נמצאים בתחום העיר הוותיקה או בקרבתה. כמו כן מציעה התוכנית הגדלת שטחי התעסוקה המסחר ושטחי הציבור. 

חשוב לציין כי העירייה מתפקדת כבר למעלה מחצי שנה ללא מהנדס או אדריכל, ולא נתקבלה התייחסות של גורמי המקצוע והוועדה המקומית להתנגדויות שהוגשו לתוכנית. בנסיבות אלה  ניתנה לוועדה המקומית פרק זמן ללמוד את הנושאים השונים ולגבש את עמדתם. 


עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
דורית פלד הרפז, יוצרת תיאטרון ושחקנית, הרצליה
והגדת לבנך וגם לבתך
מועצת העיר. התקציב אושר פה אחד
תקציב עיריית רמה"ש אושר
בלי גננת הילדים מפספסים חומר
"בלי גננת הילדים מפספסים חומר"
תקרית אלימה בבית חולים רמב"ם
אישום: כלא עוזרת בית, איים עליה ושדד כספת
אלפי עובדים באילת יערכו עצרת מחאה בדרישה לבחון חלופות לסגירת שדה דב
ארז רוזנברג וירון רותם. פיתחו אפליקציה מצילת חיים
מישהו שומע אותי!
קפה רוטשילד רעננה - בנדיבות בנדיבות