כפר סבא

כדורעף: הפועל כפ"ס חגגה זכיה בגביע המדינה

ניצחה בגמר את מכבי חיפה 2:3. המאמן הימלפרב: "ההופעה שלנו באירופה תרמה לזכיה" . ראש העיר רפי סער: "הישג חסר תקדים לעיר כפר סבא. כל הכבוד לשחקניות, אין עליהן".

זאב גולדשמיט 12/02/2019
הנפת הגביע (צילום: זאב גולדשמיט)

 

 

אחרי שלוש שנים, גביע המדינה בכדורעף חוזר לכפר סבא. קבוצת הנשים של הפועל כפר סבא הדהימה הערב באולם מטרווסט ברעננה, כשזכתה בגביע המדינה, אחרי שניצחה את מכבי חיפה 2:3, ובכך הנחילה לה הפסד ראשון העונה בכל המסגרות.

זה היה משחק גמר ברמה גבוהה, אחד המשחקים המותחים והמעניינים שנראו בארץ בשנים האחרונות. מדובר בקלאסיקו של הכדורעף בין שתי קבוצות הנשים ששולטות בענף. זה גם היה המפגש השישי ברציפות בין שתי הקבוצות בגמר הגביע. לפני שנה זכתה חיפה עם ניצחון 0:3 בהיכל רוממה. העונה חיפה לא הפסידה ולו במשחק אחד עד לגמר הזה. העונה הפועל כפר סבא לא הצליחה במסגרת הליגה לקחת מערכה מחיפה, והיא הפסידה לה בבית ובחוץ 3:0., אבל הערב זה קרה בגדול.

חיפה פתחה טוב וניצחה במערכה הראשונה 23:25. כפר סבא ניצחה באותה תוצאה במערכה השניה וניצחה גם בשלישית 25:27.  המערכה הרביעית היתה בשליטת מכבי חיפה שניצחה 12:25, אבל במערכה החמישית והמכרעת החניכות של חן הימלפרב התעלו על עצמן, וניצחו 12:15 דרמטי.

בסיום המשחק הניפה קפטנית הקבוצה , גלית דבש, את הגביע, ויחד עם חברותיה לקבוצה חגגו על הפרקט. ראש העיר כפר סבא, רפי סער, שהעניק את הגביע, אמר: "זה הישג גדול וחסר תקדים לעיר כפר סבא. גאווה לעיר ולקבוצה. מגיע ברכות לשחקניות, אין עליהם. כנראה הבאנו מזל להפועל כפר סבא, מאז שנבחרתי אז הכל טוב".

מאמן הקבוצה, חן הימלפרב: "ההופעה שלנו באירופה תרמה רבות להישג הזה. ניצחנו בזכות האמונה. אני נרגש מאוד מהזכיה, כי ניצחנו קבוצה טובה, אבל האמנו שאנחנו יכולים לעשות את זה."

גלית דבש: "ארבע שנים חיכינו להביא את הגביע הזה, ואני שמחה שזה סוף סוף קרה. כל כך רצינו את זה, אין מאושרות מאיתנו היום". 


 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
תושב העיר: העירייה הרסה בניין שהומלץ לשימור
עם הפנים לחלל
יעקב קדוש
טיפול בפצעים קשים - בחינם
הסתיימה הטמנת רשת החשמל ברחוב השוק בת"א
נקבע מותה של אישה שנפלה מגובה בנתניה
מספר רב של רקטות שודרו לשטח ישראל
עשרות רקטות שוגרו לשטח ישראל
זוכרים את איציק
מומחה כבד עולמי בבילינסון
מומחה כבד עולמי ב"בילינסון"