כפר סבא

מהנדסת עיר חדשה בכפר סבא

אדריכלית עליזה זיידלר גרנות מונתה למהנדסת העיר כפר סבא.

כתב לוקאל 13/02/2019
האדריכלית עליזה זיידלר גרנות
צילום באדיבות עיריית כפר סבא

האדריכלית עליזה זיידלר גרנות מונתה למהנדסת העיר כפר סבא, וזאת בתום הליך מכרז שהתקיים לאחרונה ואליו נגשו 20 מועמדים. אדריכלית עליזה זיידלר גרנות מחזיקה בהשכלה אקדמית באדריכלות, מוסמכת לארכיטקטורה מטעם הטכניון, ובתפקידה האחרון שימשה כמהנדסת העיר רמת גן. עליזה היא ילידת העיר כפר סבא ולמדה בתיכון כצנלסון, תושבת נס ציונה, נשואה ואימא לשניים.

 זיידלר גרנות מחזיקה ברקורד מקצועי רב שנים במגזר הפרטי והציבורי.  את הקריירה המקצועית החלה במשרדי אדריכלים מובילים ולאחר מכן כיהנה בתפקיד מנהלת מחלקת רישוי ופיקוח על הבנייה בעיריית יבנה, ובהמשך כמנהלת מחלקת הרישוי והפיקוח על הבנייה בעיריית רמת גן. כמו כן, שמשה כמהנדסת הוועדה המקומית מרחבית זמורה ומהנדסת העיר הוד השרון.

נזכיר כי ראש העיר, רפי סער, הכריז ביום הראשון לכניסתו לתפקיד על פרסום מכרז מהנדס העיר זאת לאחר שזמן רב לא אויש תפקיד זה, וזאת בעקבות סיום תפקידה של מהנדסת העיר, ענת צ'רבינסקי, לאחר קדנציה של 4 שנים בתפקיד. עם סיום תפקידה שימש המהנדס מיכאל זלדין, מנהל מחלקת בינוי ופיתוח מוסדות, כמהנדס העיר בפועל. 

רפי סער, ראש העיר, "תכנון ופיתוח מיטבי של העיר למען תושביה הינו מסר מרכזי שעבר כחוט השני לכל אורך הקמפיין שלי. תפקיד מהנדס העיר הוא אחד מהתפקידים החשובים ביותר לרשות, ולכן מיד עם כניסתי לתפקיד הוריתי על פרסום מכרז לתפקיד זה. מהנדס העיר יצטרך להתמודד עם אתגרים עירוניים רבים וביניהם מדיניות ההתחדשות העירונית, תכניות פינוי בינוי, תכנית המתאר, ותמ"לים, פיתוח אזורי תעסוקה, פרויקטים לזוגות צעירים, מחיר למשתכן ועוד. בתום הליך מכרז נבחרה האדריכלית עליזה זיידלר גרנות, אשת מקצוע מהשורה הראשונה. גרנות בעלת ניסיון מקצועי עשיר בתחום התכנון העירוני, ובטוחני כי תפעל למען תושבי העיר. אני מברך את עליזה ומאחל לה הצלחה רבה בתפקידה".


עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
חינוך וקהילה בהוד השרון
רוני קלינגר. משחקת במקביל בשלוש קבוצות
מכוונת גבוה
שכונה חדשה ברמת החייל
750 יחידות דיור במחיר למשתכן יבנו על שטח ברמת החייל
טקס הענקת מגן הכבוד
מגן הכבוד לבית"ר כפר סבא
סלומון מתקופת האבן
הוציא במרמה מתושב רעננה אלפי שקלים
הוציא במרמה מתושב רעננה אלפי שקלים
בחג הזה כולנו אושפיזין
מפצח האגוזים
הבלט הישראלי גאה להציג: "מפצח האגוזים"