כפר סבא

עיריית כפר סבא מצטיינת

עיריית כפר סבא מהזוכות הגדולות בתחרות מצטייני המחשוב IT Awards 2018 מספר שיא של פרויקטים התמודדו השנה בתחרות המרכזית לענף המחשוב בישראל מבין הפרויקטים הזוכים - ארבעה פרויקטים מצטיינים לעיריית כפר סבא! הפרויקטים צפויים לייעל את איכות ומהירות התגובה בשירותים השוטפים לתושב.

כתב לוקאל 14/02/2019
פרופ' דניאל הרשקוביץ נציב שירות המדינה
צילום: ניב קנטור

צמרת תעשיית ה-IT  בישראל – מנמ"רים (מנהלי מערכות מידע), מנכ"לים, ספקים ומצטיינים נפגשו הבוקר (ה', 14/2) לטקס הכתרת הפרויקטים הזוכים במחשוב - מצטייני המחשוב IT Awards 2018 של אנשים ומחשבים. את הטקס פתח פרופ' דניאל הרשקוביץ נציב שירות המדינה, עוד השתתפו במסגרת חלוקת אות הצטיינות מיוחד, חזי כאלו מנכ"ל בנק ישראל ואבנר זיו מנמ"ר הבנק. עשרות נציגים של ארגונים מובילים עלו על הבמה בטקס שנערך במתחם האירועים LAGO בהנחיית פלי הנמר, יזם ומנהיג אנשים ומחשבים. 

בשנתה ה-16 של התחרות, הגישו מספר שיא של פרויקטים מועמדות לזכייה: 324 פרויקטים התמודדו בתשע קטגוריות, ועמדו לבחירת וועדה מקצועית המונה 40 שופטים, בראשותו של פרופ' גדי אריאב, אוני' ת"א. מבין הפרויקטים המצטיינים, זכתה עיריית כפר סבא  בארבעה אותות הצטיינות. במסגרת קטגוריית חדשנות במערכות ליבה, זכה הפרויקט "מערכת זימון תורים חכמה". בפרויקט הוטמעה מערכת שמאפשרת לתושבי העיר להזמין תורים למחלקות העירייה, ולעשות זאת באמצעות מערכת חכמה, שחוסכת זמן ומייעלת את תהליכי העבודה ברשות. בקטגוריית טרנספורמציה דיגיטלית וחדשנות, זכה הפרויקט "תהליכי הגשת אישורים לטאבו", על הקמת מערכת חכמה, מקוונת, פרי פיתוח עצמי, אשר קיצרה באופן משמעותי את תהליך קבלת האישורים מהטאבו בעירייה. המערכת מופעלת ישירות על ידי תושבי העיר. באותה קטגוריה, זכתה עיריית כפר סבא באות הצטיינות המחשוב גם על פרויקט "אפליקציית MAST",  אשר הביא ליצירת ערוצי התקשרות חדשניים ודינמיים בין התושב לבין הרשות, המגדילים את הנגישות לשירותי העירייה, ומייצרים חיסכון  והתייעלות. בקטגוריה יצירת בידול והשגת יתרון  תחרותי, זכה פרויקט "עוזר דיגיטלי ממביט". בפרויקט זה הוטמע צ'אט בוט חכם, המטפל בכמה תהליכים מרכזיים בארגון, כולל תשלומים עם ממשק למערכות הליבה, פניה למוקד 106  ומידע על כל אגפי העירייה. 


עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
אברהם פורז מתמודד למועצת ת"א
פארק יטבתה
פעילויות פסח בפארק יטבתה
האם הלימודים בביהס לאה גולדברג יושבתו עם פתיחת השנה?
האם הלימודים בביה"ס לאה גולדברג יושבתו עם פתיחת השנה?
בוקר בסימן נשי בקניון עופר רחובות
חיים שפירא
"תשוקה, משמעות ויצירה"
מיתר שוורץ עם הצוות המקצועי
בואו לגדול בכיף
סבא וסבתא דיגיטליים
אנשי הים התיכון