כפר סבא

הסתיים שיפוץ אצטדיון האתלטיקה בכפר סבא

עיריית כפר סבא סיימה את שיפוץ אצטדיון האתלטיקה המשותף לתיכונים כצנלסון וגלילי , כזכור, במקום התבצעו עבודות תשתית, אספלט וציפוי המסלול ההיקפי ברקורטן כפי שקיים באצטדיוני אתלטיקה נבחרים בארץ ובעולם , עלות הפרויקט כ- 2 וחצי מיליון ש"ח.

כתב לוקאל 19/02/2019
אצטדיון האתלטיקה בכפר סבא
צילום באדיבות עיריית כפר סבא

עיריית כפר סבא, בהובלת רשות הספורט העירונית, סיימה בימים האחרונים את שיפוץ אצטדיון האתלטיקה המשותף לתיכונים כצנלסון וגלילי. מדובר על פרויקט שההשקעה בו עומדת על כ- 2 וחצי מיליון ₪, ומטרתו לשדרג את מתקן הספורט וציפויו ברקורטן כפי שנעשה במתקנים מודרניים מעין אלה בארץ ובעולם.

במסגרת העבודות בוצעו תשתיות אספלט ובוצע ציפוי המסלול ההיקפי ברקורטן כפי שקיים באצטדיוני אתלטיקה נבחרים בארץ ובעולם. למעשה זהו אצטדיון מהשורה הראשונה, ומותאם לקיום פעילות גופנית. מהמתחם ייהנו תלמידי כל ארבעת התיכונים בעיר ואלפי תושבים הפוקדים את המקום בשעות אחר הצהריים והערב ומבצעים פעילות גופנית מגוונת וכמובן מועדון האתלטיקה העירוני אשר פועל במקום. שיפוץ זה מתווסף לעבודות לשיקום הדשא במקום והוספת עמודי תאורה.

בנוסף, במקום הוקם לאחרונה מתחם קפיצה במוט ייחודי אשר מאפשר לספורטאים מכפר סבא והאזור להתאמן בצורה רצינית  ומקצועית.

במתחם קיים גם אזור ייעודי ובו מתקני כושר ומבנים למועדון האתלטיקה שהוקמו בשנים האחרונות. כל זאת ועוד הופכים את המקום למתחם אתלטיקה וכושר גופני מהשורה הראשונה ומהמתקדמים באזור.

שיפוץ ושדרוג זה מתווסף לשורה של פרויקטים אותם מקדמת רשות הספורט העירונית לרווחת תושבי העיר, שנועדו להתאים את מתקני הספורט העירוניים לתקנים המודרניים בשימוש של חומרים לקיום פעילות גופנית בריאה יותר. כמו כן, כחלק מהאג'נדה העירונית לאורח חיים בריא, לעודד את תושבי העיר לקחת חלק בשלל ענפי ספורט או לקיים פעילות גופנית.

ראש העיר, רפי סער, "אני מאמין שחינוך טוב לא מסתיים עם הצלצול. בכדי לקדם ערכים חינוכיים וחברתיים עלינו לחזק את החינוך המשלים וכן את הספורט בעיר. מסיבה זאת אנו משדרגים את המתקנים העירוניים כך שיתאימו לסטנדרטים המודרניים במתקני הספורט בעולם. וזאת כדי להעלות את ההישגים של קבוצות הספורט והתלמידים".

שאול מיטלברג, מנהל רשות הספורט העירונית, "אני מזמין את תושבי העיר לבוא וליהנות מהמתקן החדש והמפואר , לעסוק בפעילות גופנית באורח חיים בריא".

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
פצוע קשה בתאונת עבודה בכפר סבא
פצוע קשה בתאונת עבודה בכפר סבא
קגרליצקי. חולמת לנצח על התזמורות הגדולות בחול
מנצחת בגדול
הקדנציה הקרובה תהיה של השקעות בגליל
פרס החינוך הארצי הוענק לקריית חינוך דרור בלב השרון
פרס החינוך המוסדי תשע"ט
מדרום נפתחה הרעה
תואר ראשון?
בתמונה מימין- ראש העיר- רפי סער, מנכל העירייה- איתי צחר, מנהלת המחלקה לקידום הבריאות ולחוסן עירוני- שרון גורגי וסגן ראש העיר ומחזיק תיק הבריאות- דני הרוש.
כפר סבא עיר בריאה
עו"ד כנרת כהן תומכת באמיר כוכבי