כפר סבא

אלאדין, הנסיכה איימי והשפים מ"שני גברים ומקרר" מגיעים לאושילנד

הצגה חינמית משולבת במחול על אלאדין של תיאטרון הילדים אורנה פורת, הקרנת סרט האנימציה "הנסיכה איימי", סדנת בישול אורז פרסי, עמדת צילום מיוחדת להורים ולקטנטנים, הרצאה קולינרית של השפים אודי ואושר מתכנית הטלוויזיה "שני גברים ומקרר" והופעה מוזיקלית בלייב – מכל הפעילויות האלו ועוד תוכלו ליהנות בשבוע הקרוב במתחם אושילנד בכפר סבא.

19/02/2019
אירועי חודש פברואר באושילנד
צילום: שאטרסטוק ויח"צ

הצגה, סרט, הרצאה, סדנת בישול או ערב מוזיקה חיה? לא משנה מה מתחשק לכם לעשות השבוע – מתחם אושילנד בכפר סבא מספק לכם אופציה מלהיבה.  מדי שבוע יגיע למתחם  מופע או הצגה במיוחד לילדים ללא תשלום! השבוע תיאטרון אורנה פורת לילדים ונוער יציג את ההצגה "אלאדין ומנורת הקסמים" האגדה המוכרת והאהובה המגוללת את הרפתקאותיו של הנער אלאדין. ההצגה משלבת בתוכה קטעי ריקוד, תיאטרון, תנועה, מוסיקה אוריינטלית ותלבושות מרהיבות.

בימי ראשון ייהנו הילדים מסרט + פופקורן ושתייה ב-35 ₪ בלבד במסגרת סינמה קידס. השבוע יוקרן סרט האנימציה "הנסיכה איימי" על הנסיכה הצעירה לה יש כישרון סודי - היא היחידה בממלכה שיכולה לדבר עם סוסים.

בימי רביעי יוכלו הילדים להכין מזון בריא וטעים בסדנת בישול בריא מיוחדת וללמוד להכין אורז פרסי. מנחת הסדנה היא רויטל אדמוני, יוזמת פרויקט "אוכלים בריא" לשילוב תזונה בריאה כחלק מתכנית הלימודים בבתי הספר.      

מה עושים עם  הקטנטנים? שאלה טובה שגם לה יש פתרון מצוין.  מדי יום ראשון ורביעי ייערכו במתחם סדנאות פעילות בייבי להורים ולתינוקות בהן הם יוכלו לבצע פעילויות משותפות ומעשירות, כשבסוף החודש (27.2) אף תוקם עמדת צילום מיוחדת ותתקיים הרצאה ללא תשלום עבור ההורים.

גם עבור ההורים יש פעילויות מהנות כשב-27.2 יגיעו אודי ואושר שפים, דיאטנים קליניים ומובילי דעה בתחום התזונה והקולינריה שמגישים ביחד  את תכנית הטלוויזיה "שני גברים ומקרר". בהרצאתם הם מתקנים דעות קדומות ותפיסות שגויות על אוכל ונותנים פתרונות מעשיים לחיבור בין  אורח חיים בריא ותזונה טעימה.

בני גיל הזהב יוכלו ליהנות בימי שלישי מ"שלישי בשלייקס" בו ייערכו מגוון הקרנות סרטים בעשרה שקלים בלבד, כולל קפה מתנה בהצגת כרטיס לסרט.

אירועי החודש

פעילות בייבי בכל יום א' וד' שעות הפעילות-  10:30-11:15, 11:15-11:45

ב-27/2 הרצאה ב- 12:00+פינת צילום לקטנטנים

יום א

סינמה קידס- הקרנת סרט +פופקורן ושתייה ב-35 ₪

יום ב'

הצגות/מופעים ילדים – 17:00

ý     25.2 – אלאדין

יום ג'

ý     שלישי בשלייקס + קפה מתנה


יום ד

סדנת בישול בריא- 17:00-19:00

ý    27.2 – אורז פרסי

 

 

 


 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
התקדמות בהצעת החוק להורדות הפיראטיות
בת ים מובילה בפינוי בינוי
גבר התמוטט במהלך ספורט - מצבו קריטי
ההצגה ארבעה אבות תגיע לרעננה
ההצגה "ארבעה אבות" תגיע לרעננה
ראש העיר רפי סער וסגן ראש העיר עילאי הרסגור-הנדין ברכב החשמלי
עידן הרכב החשמלי בכפר סבא
קצין צה"ל נהרג, הלימודים בעוטף מבוטלים
היום שאחרי הבחירות
פותחים את הבית לתושבי הדרום