כפר סבא

עיריית כפר סבא שומרת על בריאות התושבים

עיריית כפר סבא קיימה פעילות אכיפה למוצרי המזון שמסופקים לעסקים ולרשתות השיווק בתחומי העיר שמטרתה לדאוג ולשמור על בריאות התושבים.

כתב לוקאל 19/02/2019
פעילות אכיפה למוצרי המזון
צילום באדיבות עיריית כפר סבא

עיריית כפר סבא, בהובלת מחלקת רישוי עסקים, יחידת השיטור העירוני והמחלקה הווטרינרית, קיימה השבוע פעילות אכיפה ייזומה של רכבים להובלת מוצרי מזון  לבתי העסק ולרשתות השיווק לעיר. זאת במטרה לשמור על בריאות ובטיחות התושבים שרוכשים בבתי העסק מזון. מדובר על פעילות שמתקיימת מעת לעת על מנת לשמור על בריאות ושלום הציבור.

במסגרת זו נבדקו עשרות רכבים להובלת מוצרי מזון, כשבמהלך הפעילות נמצאו חריגות רבות באופן השיווק והובלת מוצרי המזון. לכן, מוצרי מזון שהוחזקו בניגוד להנחיות ובכך מסכנים את הציבור נאסרו לשיווק ובחלקם הושמדו. כמו כן, משווקי מזון שפעלו בניגוד להנחיות ובאופן העלול לסכן את בריאות הציבור זומנו באופן מידי למשרדי המחלקה הווטרינרית להמשך בירור.

בהמשך להצלחתה של פעילות האכיפה ועל שיתוף הפעולה הפורה בין המחלקות המטפלות, כתב ד"ר רוני וילדר, הווטרינר העירוני, מכתב ובו ציין בין היתר כי "הפעילות המשותפת תורמת רבות להגברת ההרתעה בכל הקשור לפיקוח על מכירת מוצרי מזון ושמירה על בריאות הציבור. לאור ההצלחה לה זכה שיתוף הפעולה, בין המחלקה הווטרינרית, יחידת השיטור העירוני ומחלקת רישוי עסקים, באכיפה על אופן שיווק מוצרי מזון בתחום העיר כפר סבא, הוסכם על קיום מפגעים נוספים בעתיד".

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
זוג צבי ארץ ישראלי
כמה מיני צמחים ובע"ח תמצאו בהרצליה?
אישום: הפעיל רשת מבצעית לסחר בקנאביס
אישום: "הפעיל רשת לסחר בקנאביס"
האגם בפארק רעננה
מנהל הפארקים העירוניים, סיים את תפקידו
רכב חדש לשאולי
מעקב "לוקאל": רכב חדש לשאולי
כסאות משרדיים של חברת 2sit
כסאות משרדיים במקום הטוב ביותר
עיר מקלט
אחראי תחום הצעירים בעירייה אמיר קנצוק ומנכל בית הספר רימון משה סיני
"יום פתוח" בבית-הספר למוזיקה "רימון"
לונה פארק בחינם במרכז הקניות אלון קריית השרון בנתניה
יום הבוחר בלונה פארק חינמי בנתניה