כפר סבא

עיריית כפר סבא שומרת על בריאות התושבים

עיריית כפר סבא קיימה פעילות אכיפה למוצרי המזון שמסופקים לעסקים ולרשתות השיווק בתחומי העיר שמטרתה לדאוג ולשמור על בריאות התושבים.

כתב לוקאל 19/02/2019
פעילות אכיפה למוצרי המזון
צילום באדיבות עיריית כפר סבא

עיריית כפר סבא, בהובלת מחלקת רישוי עסקים, יחידת השיטור העירוני והמחלקה הווטרינרית, קיימה השבוע פעילות אכיפה ייזומה של רכבים להובלת מוצרי מזון  לבתי העסק ולרשתות השיווק לעיר. זאת במטרה לשמור על בריאות ובטיחות התושבים שרוכשים בבתי העסק מזון. מדובר על פעילות שמתקיימת מעת לעת על מנת לשמור על בריאות ושלום הציבור.

במסגרת זו נבדקו עשרות רכבים להובלת מוצרי מזון, כשבמהלך הפעילות נמצאו חריגות רבות באופן השיווק והובלת מוצרי המזון. לכן, מוצרי מזון שהוחזקו בניגוד להנחיות ובכך מסכנים את הציבור נאסרו לשיווק ובחלקם הושמדו. כמו כן, משווקי מזון שפעלו בניגוד להנחיות ובאופן העלול לסכן את בריאות הציבור זומנו באופן מידי למשרדי המחלקה הווטרינרית להמשך בירור.

בהמשך להצלחתה של פעילות האכיפה ועל שיתוף הפעולה הפורה בין המחלקות המטפלות, כתב ד"ר רוני וילדר, הווטרינר העירוני, מכתב ובו ציין בין היתר כי "הפעילות המשותפת תורמת רבות להגברת ההרתעה בכל הקשור לפיקוח על מכירת מוצרי מזון ושמירה על בריאות הציבור. לאור ההצלחה לה זכה שיתוף הפעולה, בין המחלקה הווטרינרית, יחידת השיטור העירוני ומחלקת רישוי עסקים, באכיפה על אופן שיווק מוצרי מזון בתחום העיר כפר סבא, הוסכם על קיום מפגעים נוספים בעתיד".

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
יוקם ארגון לבוגרי ויצו
יוקם ארגון לבוגרי ויצ"ו
פעילות ענפה במרכז התורני בהודש
פעילות ענפה במרכז התורני בהוד"ש
 אלפי דיווחים אודות ריחות שריפה מאוק 2017 עד ספט 2018
אלפי דיווחים אודות ריחות שריפה מאוק' 2017 עד ספט' 2018
חניכי הצופים עם נציגות ארגון אלמנות ויתומי צהל
פרויקט מרגש בהרצליה
מתגייסים לסיירת
רצים למועצה
רצים למועצה
מיטב הסלבס גוייסו למען נערות בסיכון
מיטב הסלבס גוייסו למען נערות בסיכון
מטרד צואת הכלבים מגיע לכנסת