כפר סבא

פרסום ראשון: ד"ר אורי ארבל גנץ נבחר לתפקיד מנהל אגף החינוך בעיריית כפר סבא

ד"ר ארבל גנץ ניהל את אגף החינוך בעיריית רמת השרון בארבע השנים האחרונות

זאב שרגא 25/02/2019
ד
צילום: אלן שיבר

ד"ר אורי ארבל גנץ, מי שכיהן כמנהל אגף החינוך בעיריית רמת השרון בארבע השנים האחרונות, נבחר לכהן כמנהל אגף החינוך בעיריית כפר סבא. הבוקר (ב' 25.2) שיגר ארבל גנץ מילות פרידה לבכירי עיריית רמת השרון וכתב: "חברים וחברות יקרים/ת - אני נרגש מאד לשתף אתכם/ן ולעדכן שאמש נבחרתי לנהל את אגף החינוך בכפר סבא. כתושב העיר בעשרים השנים האחרונות, כמי ששני ילדיו לומדים במערכת החינוך העירונית - ההתרגשות כפולה ומכופלת."

 "אני מסיים ארבע שנים מרתקות, עמוסות, לעתים מורכבות ובעיקר עשירות בעשייה מגוונת ברמת השרון שהבשילה למערכת מקצועית ולאין ספור הצלחות והישגים מעולים בכל תחומי החינוך ומישוריו," הוסיף ד"ר ארבל גנץ, "אני משאיר את המילים והסיכומים למועד אחר, אבל הבוקר הזה שולח לכל אחת ואחד מכם חיבוק גדול של תודה ענקית, הוקרה מעומק הלב ואהבה רבה על השותפות למסע המיוחד ובעיקר לחברות. אוהב אתכם/ן מאד."

ד"ר אורי ארבל גנץ מחזיק בתואר Ph.D במדיניות ומנהל ציבורי מטעם אוניברסיטת תל אביב. כמו כן, מחזיק בתואר M.A במדיניות ציבורית ובתוארB.A במדע המדינה, שניהם מאוניברסיטת תל אביב. הוא בעל תעודת הוראה ממכללת סמינר הקיבוצים ומורה מוסמך בספרות, ובתפקידו האחרון שימש כאמור כמנהל אגף החינוך בעיריית רמת השרון. אורי מתגורר בכפר סבא בעשרים השנים האחרונות ואב לשני ילדים. בעברו שימש כחבר הנהגת ההורים בעיר במשך תשע שנים.

 עם מינויו אמר ד"ר ארבל גנץ: "אני מודה לראש העיר, רפי סער, על האמון הרב בבחירתם בי לניהול אגף החינוך בכפר סבא. זו זכות גדולה מאד עבורי, וכתושב העיר ההתרגשות כפולה ומכופלת. האחריות היא רבה מאד ובצוותא עם ראש העיר, מחזיקת תיק החינוך, ד"ר אסנת ספורטה, מנכ"ל העירייה, איתי צחר, צוותי המקצוע באגף החינוך ובמוסדות החינוך העירוניים ובשיתוף קהילת ההורים ומשרד החינוך- אני משוכנע כי נפעל במרץ לקדם את העיר להישגים חינוכיים בכל התחומים תוך עמידה באתגרי ההתפתחות, ההתחדשות והחדשנות המקצועית".

 בהודעת עיריית כפר סבא נכתב כי, "ד"ר ארבל גנץ מחזיק ברקורד מקצועי רב שנים בתחומי החינוך, האקדמיה והמגזר הציבורי. במהלך הקריירה המקצועית שימש כמרצה וחוקר במוסדות להשכלה גבוהה, ביניהם: אוניברסיטת חיפה, אוניברסיטת בר אילן, אוניברסיטת בן גוריון, אוניברסיטת תל אביב, המרכז הבינתחומי בהרצליה ורבים נוספים. כמו כן, כיהן כדיקאן הפקולטה לחברה ולתרבות וכן כראש ביה"ס לחברה וממשל במכללה האקדמית בית ברל. ד"ר ארבל גנץ מחזיק גם בניסיון מקצועי בתחום הייעוץ הארגוני במסגרתו ליווה ארגונים מובילים במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי."

 "נזכיר כי בחודשים האחרונים כיהנה אורית ליבוביץ כממלאת מקום מנהלת אגף החינוך והובילה את האגף בהצלחה גדולה לאחר שאורלי פרומן סיימה את תפקידה," הוסיפו בעירייה, "במקביל שימשה ליבוביץ גם כמנהלת מחלקת חינוך יסודי, בו היא ביקשה להישאר ולכן לא ניגשה למכרז המדובר. עם סיום תפקידה אמרה אורית ליבוביץ כי "נעתרתי לבקשת הנהלת העיר למלא את מקומה של מנהלת האגף באופן זמני ועד לבחירת מנהל במכרז. אני מודה להנהלת העיר על האמון בי, ואמשיך לתרום בחינוך היסודי בפרויקטים הרבים והמשמעותיים אותם אני מובילה ובמקביל אשמח לסייע לאורי ארבל גנץ עם כניסתו לתפקיד וללוותו בצעדיו הראשונים באגף. אני מאחלת לו הצלחה רבה".

 "קידום מערכת החינוך העירונית למצוינות נמצא בראש סדר העדיפויות ועיריית כפר סבא תשקיע בכך משאבים רבים, זאת כפי שהבטחתי לאורך קמפיין הבחירות," אמר ראש העירייה רפי סער, "בתום הליך מכרז ארוך אליו נגשו מועמדים רבים שהציגו רקורד מקצועי עשיר, ד"ר אורי ארבל גנץ בלט במיוחד ולכן נבחר לתפקיד מנהל אגף החינוך. לאורי רקורד מקצועי עשיר בתחום החינוך, והוא מגיע עם ניסיון ציבורי עשיר. אין לי ספק כי יצעיד את מערכת החינוך שלנו אל העתיד בהצלחה ובהישגים משמעותיים. אני מודה לאורית ליבוביץ שנעתרה למלא את מקום מנהלת אגף החינוך בחודשים האחרונים ועשתה זאת במצוינות, במסירות ובמקצועיות רבה".

 ד"ר אסנת ספורטה, המשנה לראש העיר ומחזיקת תיק החינוך: "אני מברכת את אורי על בחירתו לתפקיד מנהל אגף החינוך של כפר-סבא. מספר המועמדים לתפקיד היה רב, והיו ביניהם מועמדים ראויים ביותר, עובדה שהפכה את הבחירה למאתגרת. אני משוכנעת שהניסיון המגוון של אורי הן כמנהל אגף חינוך ברמת- השרון והן כדיקן הפקולטה לחברה ותרבות, והיכרותו המצוינת עם מערכת החינוך הישראלית, כמו גם עם מודלים מגוונים של מערכות חינוך בארץ ובעולם, יהוו קרקע פורייה לחשיבה משותפת פורצת דרך ולהובלת שינויים במערכת החינוך של כפר-סבא. כמו כן אני מבקשת להביע את הערכתי לחברי ועדת המכרז ובעיקר לראש העיר, ששימש כיו"ר הועדה, על ניהול הדיון, שהיה מקצועי וענייני".

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
להקים פסי האטה וכיכר
אושרה תכנית פינוי-בינוי בשכונת קריית שרת ברעננה
דיון בבית המשפט בנושא אנטנות סלולריות
שלום בן משה ,ראש עיריית ראש העין פועל לסילוק האנטנות הסלולריות מעל גג העירייה
תלמידת כיתה ג בבית ספר אוסישקין כפר סבא
ביה"ס אוסישקין בכפר סבא מתחבר לכנסת
ילקוט לכל תלמיד
ילקוט לכל תלמיד
חרם חברתי בכיתה מתחיל מחוץ לכותלי בית הספר
עתירת קהילת יונתן
עתירת קהילת יונתן
מחלקים דוחות
מחלקים דו"חות