כפר סבא

אמנות רחוב בכפר סבא

עיריית כפר סבא מחדשת את ארונות החשמל והבזק ומזמינה אתכם להציע עיצוב ייחודי משלכם

כתב לוקאל 27/02/2019
אמנות רחוב בכפר סבא
iclipart

מי יכול להשתתף? אמנים, תלמידי מגמות אמנות ותושבים כישרוניים רעיונות וסקיצות יש להעביר עד לתאריך ה- 4.3.19

עיריית כפר סבא, בהובלת אגף שירות והסברה, פתחה בקול קורא חדש "אמנות מחדשת רחוב" במטרה לחדש את ארונות החשמל והבזק כחלק משיפור חזות העיר. במסגרת הקול הקורא קוראת העירייה לאמנים, תלמידי מגמות אמנות ותושבים כישרוניים להגיש הצעה משלהם לעיצוב ארונות החשמל והבזק ברחבי העיר. הגשת מועמדות וסקיצה של היצירה המוצעת עד לתאריך ה- 4.3.19 לכתובת המייל liorg@ksaba.co.il. הפרטים המלאים והתקנון מפורסמים באתר העירוני.

יש להדגיש כי היצירות הטובות ביותר יעטרו את ארונות החשמל ואת ארונות הבזק, וכולן ישתתפו גם בתחרות נושאת פרסים שווה במיוחד. במסגרת התחרות יזכו שלושת המקומות הראשונים בפרס כספי, המקום הראשון יזכה בפרס על סך 2,000 ₪, השני בפרס על סך 1,000 ₪ והמקום השלישי בסך של 500 ₪.

מרגע אישור הסקיצה עיריית כפר סבא תייעד לאמן ארון חשמל או ארון תקשורת של בזק עליו הוא יידרש בתוך עשרה ימי עבודה לעטר אותו ביצירתו. ניתן להגיש יצירות במגוון טכניקות אמנותיות כמו: ציור, רישום, כרזה, פיסול, מייצב, וידאו, שירים מקוריים ועוד. יש להדגיש את היצירה יש לצייר על הארון בצבעי שמן בלבד.

מדובר על מהלך נוסף בייעול השירות לתושב ובשיפור חזות העיר כפר סבא תוך שיתוף התושבים במהלך.

ראש העיר, רפי סער, "כפי שהבטחתי לאורך קמפיין הבחירות, נושא שיפור פני העיר ותחזוקה שוטפת של התשתיות הינם נושאים מרכזיים שיקבלו טיפול מידי. מטרתי לשפר משמעותית את איכות חייב התושבים בעיר ואת נוחות המבקרים בה. לכן, פתחנו בקול הקורא שכל מטרתו הוא שיפור פני העיר באמצעות יצירות של תושבינו המוכשרים. בטוחני כי בקרוב נתעורר לבוקר צבעוני ויצירתי ברחבי העיר".   

 

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
נבחרה הנהלה חדשה להנהגת ההורים
בת ים מגדילה את תקציבי החינוך לאנגלית
קו 525 , יעבור דרך שכונת מורשה
קו 525 של אגד ייתן מענה לתושבי שכונת מורשה
שטח תכנית דרום גלילות. תכנון מחדש
תוכנית "דרום גלילות" לאן?
חשד: עסקו בזיוף שטרות
כבוד האדם והכרת השונה בגן אתרוג
כבוד האדם והכרת השונה ב"גן אתרוג"
חדש בהוד"ש: גישור בהליכי תכנון ובנייה
אלחנן טטנבאום נתפס נוהג בפסילה ברעננה