כפר סבא

גניבת רכב, מרדף ופגיעה באספקת מים

צעיר, בן 20, מטול כרם נכנס לישראל שלא כחוק, גנב באמצעות אחרים רכב מכפר סבא ונהג בו למרות שמעולם לא הוציא רישיון נהיגה. שוטרים ניהלו אחריו מרדף, במהלכו החשוד פגע בצינור מקום ביישוב בשרון וגרם לניתוק התושבים ממים במשך שעות

מיכאל פרוסמושקין 28/02/2019
כתב אישום חמור (iclipasrt)

ביום 25.2.19 התפרצו אחרים, שזהותם אינה ידועה, לרכב ברח' איציקובסקי בכפ"ס כשהם מחדירים מכשיר חד למנעול דלת הנהג וגורמים נזק למתנע הרכב. בהמשך, מעבירים את הרכב לחשוד.

החשוד נהג ברכב בכביש 562 הסמוך לכפר יונה ושוטר שמבחין בו כורז לו לעצור בצד הדרך לבדיקה. בתגובה, בכביש 57, החשוד בנהיגה מהירה, תוך שהוא עוקף רכבים דרך השול השמאלי ומסכן את משתמשי הדרך. עם כניסתו ליישוב ינוב, המשיך החשוד לעקוף רכבים במהירות, עד אשר הגיע לכיכר בה איבד שליטה על הרכב ופגע בצינור מים. החשוד יצא מהרכב וניסה להימלט אך נעצר ע"י השוטרים שהגיעו למקום.

חקירת האירוע העלתה כי הפגיעה בצינור המים ניתקה את תושבי היישוב ממים למשך שעות ממושכות, עד לתיקון הנזק. החוקרים מצאו כי החשוד נכנס לישראל בניגוד לחוק וללא אישורי שהייה ו/או עבודה כדין, כשהוא נוהג באופן מסכן בכביש וכאשר מעולם לא היה ברשותו רישיון נהיגה.

החשוד נעצר  ומעצרו הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת. היום הוגש נגדו כתב אישום בעבירות של גניבת רכב, נהיגה ללא רישיון נהיגה, כניסה לישראל שלא כחוק, הפרעת שוטר במילוי תפקידו, נהיגה פוחזת של רכב ונהיגה ברכב ללא ביטוח. יחד עם כתב האישום הוגשה גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
דרישה לביטול הקצאת קרקע
דרישה לביטול הקצאת קרקע
הסכם פשרה בתובענה ייצוגית נגד עיריית גבעתיים
שרה כהן. יש לי מה לתרום
"יש לי עוד מה לתרום לעולם"
הפוליטיקה של כפר סבא
הפוליטיקה של כפר סבא
ההצגות של כל הזמנים
ההצגות של כל הזמנים
רוכב אופנוע נפצע בינוני סמוך לירושלים
רוכב אופנוע נפצע בינוני סמוך לירושלים
ב(ע)ין השורות
קידום תחום המדעים בחברה הבדואית
קידום תחום המדעים בחברה הבדואית