כפר סבא

קאנטרי הולמס פלייס כפ"ס יוצא לדרך

לאחר שחסמים רבים שעיכבו את התהליך הוסרו, אישור הפרויקט נמצא כעת בישורת האחרונה לקראת הצגתו לדיון ולאישור בוועדה המקומית לתכנון ובנייה. הקאנטרי עתיד להיפתח לציבור התושבים תוך שנה וחצי מתחילת העבודות

זאב שרגא 01/03/2019
כך זה יראה (הדמיה, יח"צ)

לאחר עיכובים של חודשים ארוכים, הקמת קאנטרי הולמס פלייס כפר סבא צפויה לצאת לדרך בתוך זמן קצר.
 
נזכיר כי קבוצת הולמס פלייס זכתה במכרז להקמה ולתפעול קאנטרי קלאב בחלקה הצפוני של השכונה הירוקה, זאת בהשקעה כוללת של כ- 35 מיליון שקל לתקופת זיכיון של 25 שנים. לאחר שהפרוייקט לא התקדם מזה תקופה ארוכה ולבקשת הולמס פלייס לקדם את ביצוע הפרוייקט, התבצעו מהלכים ומאמצים רבים עם כל הגורמים על מנת להניע את הפרוייקט לקו הסיום. החסמים הרבים לאורך למעלה משנה וחצי הוסרו תוך פחות מחודש, אך טרם התקבלו אישורי משרד הפנים.

בעירייה מציינים כי על רקע זה נפגש השבוע ראש העיר רפי סער עם מנכ"לית "הולמס פלייס ישראל"- קרן שתוי, בעלי קרן ההשקעות גרין לנטרן- עו"ד יוסף עליאש, מ"מ יו"ר מפעל המים וחבר המועצה- עו"ד יובל לוי, מנכ״ל העירייה, איתי צחר וגורמי המקצוע באגף ההנדסה ובמפעל המים במטרה לקדם את הפרויקט באופן מהיר.

עוד אומרים בעירייה כי את המכרז יזמה עיריית כפר סבא בשיתוף מפעל מים כפר סבא אגודה חקלאית שיתופית בע"מ. המכרז פורסם בשיטת DBOT, שבו היזם מתכנן, מממן, מקים ומתפעל על חשבונו את הפרויקט על קרקע עירונית, בתמורה לזיכיון הפעלה לתקופה קצובה שבסיומה תשוב הקרקע לידי עירייה. הקאנטרי קלאב, אשר תוכנן על-ידי משרד אדריכלים V5,  ייבנה בסמוך למגרשי הטניס בשכונה הירוקה.

הולמס פלייס, המפעילה כ-29 מרכזי ספורט דומים בעולם ובישראל, הציגה במסגרת המכרז תכנון מפורט של הקאנטרי. על שטח של 10 דונם ייבנה מרכז ספורט חדיש שיכלול בריכת שחיה מקורה, אולמות חוגים, אולם ספינינג, אולם פילאטיס מכשירים, חדר כושר בגודל 950 מ"ר, אולם לאימונים אישיים, שירותים, מלתחות, ג'ימבורי לפעוטות ועוד. בשטח החיצוני ייבנו, בריכה חיצונית, בריכת פעוטות ובריכת טיפולים, מגרשי ספורט רב תכליתי משולב, גינת שעשועים לילדים, מדשאות ועוד. המתחם כולו יהיה נגיש לנכים ולאוכלוסייה עם מוגבלויות.

ראש העיר, רפי סער: "הקאנטרי מבית הולמס פלייס מהווה אבן דרך חשובה עבור תושבי העיר, שכן הוא ייתן מענה משלים לתרבות הפנאי והספורט. המתחם כולל חדר כושר מאובזר, חדש ומודרני לאימוני ספורט. זאת לצד מגוון רחב של חוגים ותכניות לכל הגילאים. הפרויקט בכפר סבא הינו ייחודי ביותר בכל אזור השרון, ואני גאה על כך שחברת "הולמס פלייס" בחרה בעירנו להקמת הפרויקט. בימים אלה אנו פועלים על מנת לקדם את  התוכניות ובמקביל נמשיך לפעול לקידום הספורט הכפר סבאי ואורח החיים הבריא בקרב התושבים".

לדברי קרן שתוי, מנכ"לית קבוצת הולמס פלייס: "אנו מודים לראש העיר על המאמץ האדיר שהוא והצוות שלו משקיעים בקידום הנושא. מבחינתנו מדובר בפרויקט הדגל של הרשת באזור השרון וככזה בכוונתנו לבצע בו השקעה חסרת תקדים בקנה מידה ישראלי, בכל הקשור להיקף ולאיכות הציוד שיוטמע במקום ובהתאמתו המלאה לצורכיהם של כל שכבות הגיל". שתוי מציינת כי לאור מיזמים דומים שהקבוצה ביצעה בעבר, הקאנטרי בכפר סבא עתיד להיפתח לציבור התושבים תוך שנה וחצי מתחילת העבודות.

חברת המועצה ומחזיקת תיק השכונות הירוקות, עו"ד עדי לוי סקופ, "הקמת קאנטרי בשכונות הירוקות הינו צעד משמעותי לרווחת כלל תושבי העיר ותושבי השכונה הירוקה בפרט. אני מודה לראש העיר, רפי סער, ויחד נקדם את הקמת הקאנטרי".
 
חבר המועצה עו״ד יובל לוי, מ״מ יו״ר מפעל המים: "לאחר שנה וחצי של חוסר טיפול, הפרויקט זוכה סוף סוף לטיפול מצד הנהגת העיר החדשה שמורידה חסמים של הזנחה אחד אחר השני והתושבים יהנו מהשלמתו".

עוד בכפר סבא
מיכאל פרוסמושקין 10/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 10/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 07/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 04/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
תרגום סימולטני
דברים שחייבים לדעת על תרגום סימולטני
מחירי השכירות ממשיכים לעלות
ראש העיריה אמיר כוכבי, שינויים בצו הארנונה
פרסום ראשון: צפויים שינויים בתעריפי הארנונה בהוד השרון
העלון שהופץ בשכונת גיל עמל
כפייה דתית, גזענות, או בקשה לגיטימית?
מרפאות חדשות בנחלת יהודה בראשלצ
מרפאות חדשות בנחלת יהודה בראשל"צ
סיור בגני קיימא בחדרה
מגיעים ללמוד מחדרה
מכבידנט  קיבלה את תו התקן יהלום
מכבידנט קיבלה את תו התקן "יהלום"
חשד לסחר במותגים מזויפים