כפר סבא

פרס הפעילה המצטיינת

ליאון עיואן, יו"ר מועצת הנוער העירונית, קיבלה את פרס הפעילה המצטיינת מחוזית ממנהל חברה ונוער במשרד החינוך

כתב לוקאל 03/03/2019
ליאון עיואן, יו
צילום: פרטי

ליאון עיואן, יו"ר מועצת הנוער העירונית בכפר סבא, קיבלה השבוע את פרס הפעילה המצטיינת המחוזית מטעם מנהל חברה ונוער במשרד החינוך. ליאון היא תלמידת כיתה י"ב בתיכון גלילי ופועלת זו השנה השלישית במועצת הנוער העירונית שפועלת כחלק מאגף נוער, צעירים וקהילה בעיריית כפר סבא, כשהשנה זו השנה הראשונה בה היא מכהנת כיו"ר.    

במסגרת מועצת הנוער העירונית יזמה ליאון פרויקטים התנדבותיים רבים אותם היא מובילה, ביניהם: יריד התעסוקה לבני הנוער, מעגלי שיח בין בני נוער לבין שורדי שואה ושותפה לטקסי יום השואה הבינלאומי. כמו כן, היא מתנדבת רבות למען הגיל השלישי, אחראית על אירועי פנאי לנוער במסגרת חודש הנוער ואירועי הקיץ. יתרה מזאת, נפגשת עם בני נוער בעיר בנושאים שונים על מנת לקדם את פרויקטים ואירועים המעניינים פלח אוכלוסייה זה.

נוסיף גם כי ליאון מתנדבת בעמותת "אור מיכאל", ובכל חודש מגיעה לבית החולים על מנת לשמח ילדים מאושפזים. בשנת תשע"ח קיבלה ליאון תעודת הצטיינות חברתית מבית הספר בו היא לומדת ואת כספי המלגה תרמה לטובת מארזים לילדים חולים.

ראש העיר, רפי סער: "בני הנוער שלנו הם דור העתיד ועלינו להשקיע בהם את מיטב המשאבים שעומדים לרשותנו. כולי גאווה לעמוד בראש עיר שבה התושבים מתנהלים לאורם של ערכי ההתנדבות, הערבות ההדדית וקבלת האחר, ובכך מאופיינת גם ליאון אותה אני מברך על קבלת פרס הפעילה המצטיינת. המשיכי לשמש דוגמא ומופת לבני הנוער בעיר ולפעול למענם". 

מירב הלפמן, מנהלת אגף נוער, צעירים וקהילה, "העיר כפר סבא התברכה בנוער איכותי, מוביל  ומעורב בקהילה, 80 אחוז מבני הנוער לוקחים חלק בהתנדבויות במגוון עמותות וארגונים ועבור קהילות שונות. ליאון נערה מסורה מחויבת אשר מהווה מודל חיקוי לנוער. אני מלאת גאווה בליאון ובעשייתה הענפה שזיכתה אותה בפרס מחוזי מטעם מנהל חברה ונוער במשרד החינוך, ומאחלת לה הצלחה בהמשך דרכה".

ליאון עיואן, יו"ר מועצת הנוער העירונית, "אני מתרגשת מאוד לקבל את פרס הפעילה המצטיינת המחוזית. בשנים האחרונות אני פועלת במועצה ובכלל לקידום בני הנוער בעיר, מנסה לשמוע כמה שיותר את קולות הנוער השונים וליצור מזה שינוי. אני מאמינה כי כל נער יכול לקחת חלק בהתנדבות ומזמינה אתכם בני הנוער להתנדב ולהעניק מכישוריכם למען הקהילה שלנו".

"מסורת הענקת אות 'הפעיל המצטיין' על ידי מינהל חברה ונוער במחוז מרכז היא ביטוי לחשיבות הרבה שרואה המחוז והמשרד בעידוד בני הנוער להתנדבות ולמעורבות חברתית," אמרה מנהלת המחוז, עמליה חיימוביץ, "התלמידים המצטיינים במעורבות חברתית אינם רואים בהתנדבות משימה שעליהם להשלים כחובת לימודים אלא דרך חיים של נתינה ותרומה לחברה. כאשר לא אחת נשמעת ביקורת על "דור המסכים" אני מסתכלת על בני הנוער שאנו מוקירים היום ומתמלאת אופטימיות."


עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
מכבידנט  קיבלה את תו התקן יהלום
מכבידנט קיבלה את תו התקן "יהלום"
שת"פ בין אוניברסיטת בן גוריון והרשות לפיתוח הנגב
פצוע בינוני בתאונה בכביש 4311
יריד התחפושות מגיע לרעננה
יריד התחפושות מגיע לרעננה
בדיקת ראיה לפני כיתה א'
תל אביב חוגגת מאה שנים לתנועת הצופים
מעבדת סמים נחשפה בראשון לציון
 ממלרוז פלייס לכפר סבא
ממלרוז פלייס לכפר סבא