כפר סבא

יוסף בעל החלומות

עובדות עיריית כפר סבא הגשימו את חלומו של יוסף בן ה- 8 להתחפש בחג פורים לפקח

כתב לוקאל 19/03/2019
יוסף מיכאלי
צילום באדיבות עיריית כפר סבא

השבוע התקבלה קריאה יוצאת דופן ולא שגרתית במוקד העירוני 106 בעיריית כפר סבא. לקראת חג הפורים החליט תושב העיר, יוסף בן ה- 8, שהוא מתחפש לפקח עירוני בחג פורים המתקרב. יחד עם אביו, משה, הם חשבו איך לחפש את יוסף ואילו בגדים לובש הפקח. לבסוף החליטו השניים להתקשר למוקד העירוני ולבקש את עזרתם, שלבסוף השתלמה.

נציגת השירות במוקד העירוני, ורד אדלר, קיבלה את הפנייה המיוחדת מהתושב ופעלה בנחישות על מנת לסייע ליוסף לקבל מדים של פקח עירוני. מיד עם קבלת הפנייה פנתה אל מיטל טוויל שהם, סגנית מנהלת מחלקת פיקוח ואכיפה, לאיתור מדים מתאימים לתלמיד. כמובן, שלבסוף אותרה עבורו חולצה של פקח עיריית כפר סבא. על כך אמרה אדלר, "במהלך משמרת קיבלתי שיחה מתושב שציין כי בנו בן ה- 8 מעוניין להתחפש לפקח עירוני. הוא הוסיף שהם חשבו יחד על הביגוד מאפיין בו הם יוכלו לעשות שימוש ולבסוף החליטו לפנות אלינו. מיד סייענו להם והעברנו אל יוסף את החולצה שאותרה".

יוסף מיכאלי, שקיבל השבוע את חולצתו, אמר כי "אני מודה לעובדות עיריית כפר סבא שסייעו לי לקבל חולצה ועכשיו אני יכול להתחפש בפורים הקרוב לפקח. אני יודע שהפנייה שלי לא שגרתית אבל נציגת השירות שענתה לנו במוקד מיד סייעה לנו. אני מאחל לכולם חג פורים שמח".  

עוד בכפר סבא
כתב לוקאל 09/09/2019
זאב גולדשמיט 22/08/2019
פרלמנט הילדים
כתב לוקאל 16/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
טליאטלה תרד פטה וקשקבל
מתכון לטליאטלה תרד פטה וקשקבל
האם סביבת גני השעשועים בהרצליה והסביבה בטוחה לילדים?
ילדים והורים בפיקניק אמנות ברחבת מוזיאון הרצליה
אמנות בגן הפסלים של מוזיאון הרצליה
יער אילנות
"חופש גדול באילנות"
צומת הרחובות הנדיב ובצלאל. השילוט אינו מספיק
מפגע בטיחותי בצומת הרחובות הנדיב ובצלאל בהרצליה
יום הבחירות במוזיאון נחום גוטמן לאמנות
חשד: קיבלו במרמה עשרות אלפי שקלים
כדור נפלט מאקדחו של מאבטח בבית ספר