כפר סבא

עבודות תשתית לרווחת תושבי שכונת עלייה

מדובר על מערכת ייחודית תת קרקעית, שעתידה לתת מענה לזרימת מי הגשמים במורד רחוב האחדות במטרה למנוע הצפות ברחוב

כתב לוקאל 24/03/2019
עבודות תשתית ברחוב האחדות
צילום באדיבות עיריית כפר סבא

עיריית כפר סבא, בהובלת מחלקת תשתיות שבאגף ההנדסה ובאמצעות החברה הכלכלית, ביצעה עבודות תשתית ברחוב האחדות בשכונת עלייה בסמוך למגרש הכדורגל. מדובר על מערכת ייחודית, הכוללת בורות חלחול בעומק 17 מטרים, שנקדחו על מנת לנקז את מי הגשמים, שזרמו לאחר הגשם במשך ימים ארוכים ממגרשי הכדורגל אל מורד הרחוב וגרמו למטרד בקרב התושבים. התקנתה של מערכת זו הגיעה על רקע פניות רבות של תושבי השכונה ושיח שהתבצע עמם, ובמטרה לתת מענה משמעותי לצורכי התושבים ולמקרים של הצפות.

נזכיר כי, עיריית כפר סבא ביצעה עבודות תשתית נרחבות בשכונת עלייה בעלות של מיליוני שקלים בעקבות אירועי ההצפות שנרשמו בחורף 2015. כמו כן, שדרגה העירייה את מגרש הכדורגל במסגרת זו רושת המגרש בדשא סינטטי בתקן FIFA לצד עבודות פיתוח נוספות כך שיעמוד בסטנדרטיים בינלאומיים ומודרניים בתחום הספורט.

ראש העיר, רפי סער: "בהמשך לשיח והתייעצות עם תושבי שכונת עלייה וכמענה לצורכיהם התקינה העירייה מערכת ייחודית כחלק מעבודות התשתית במקום. עבודות אלה נתנו מענה מהיר לתושבים והוכיחו את עצמם באירוע הגשם האחרון שפקד את העיר, בו נמנעו הצפות באזור. אנו נמשיך לבצע עבודות לפיתוח השכונה והעיר כולה כחלק משמירה על איכות חיי כל תושבינו".

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
זוג קשישים נפצע בתאונה בחדרה
זוג קשישים נפצע בתאונה בחדרה
פודטראק במתחם עופר בילו סנטר
מתחם אוכל חדשני בעופר בילו סנטר
פצוע קשה בתאונה בחמת גדר
פועל כבן 40 נמחץ למוות מכף טרקטור תוך כדי תיקון הטרקטור
פועל נהרג במושב ערוגות
שחיינים עם כנפיים
"שחיינים עם כנפיים"
 תמיכה ירוקה
תמיכה ירוקה
'גל ירוק' בציר טשרניחובסקי
המפכ"ל לשעבר, יהודה וילק מהרצליה, הלך לעולמו