כפר סבא

"יזמים צעירים ישראל"

קניוןG כפר סבא, מקבוצת גזית גלוב, יארח 17 קבוצות של תלמידים שיציגו וימכרו לראשונה את המוצרים שלהן במסגרת יריד של ארגון "יזמים צעירים ישראל"

כתב לוקאל 27/03/2019
צילום: "יח"צ"

 קניון G כפר סבא יארח 17 קבוצות של תלמידים שיציגו וימכרו לראשונה את המוצרים שלהן במסגרת יריד של ארגון "יזמים צעירים ישראל".


במסגרת היריד, קבוצות של תלמידי חטיבות ביניים מאזור כפר סבא והשרון יציגו לראשונה את המוצרים שלהם לאחר חודשים של מחשבה, עבודה ופיתוח ויציעו אותו למכירה כמוצר סופי ומוגמר.

יריד המכירות בקניון G כפר סבא הוא חלק מהתחרות השנתית הגדולה של ארגון "יזמים צעירים ישראל", בסופה תיבחר קבוצה אחת מתוך 170 הקבוצות בארץ לייצג את ישראל בתחרות הבינלאומית של הארגון בחו״ל. ליריד יגיעו שופטים אשר יעניקו ציונים לקבוצות לפי פרמטרים קבועים מראש.


יריד המכירות הוא אירוע השיא של השנה בו הקבוצות מציגות ומוכרות לראשונה את המוצרים שלהן, לאחר חודשים של מחשבה, עבודה ופיתוח, כל חברה תציג באירוע:

·        מוצר סופי, ארוז ומעוצב – מיוצר בכמות גדולה שתתאים למכירה.

·        דוכן מכירות – עמדה שהקבוצה עצמה אפיינה, עיצבה, מיתגה ובנתה בהתאם לאסטרטגיית השיווק של המוצר.

·        מיומנויות מכירה – הקבוצות בונות אסטרטגיית מכירה, לומדות איך לפנות ללקוחות ואיך ״לספר את הסיפור״ שמאחורי המוצר. כל אחד מחברי הצוות הופך לשגריר של החברה ולאיש מכירות מן המניין.

ביריד המכירות בקניון G כפר סבא ישתתפו הנהלת ארגון "יזמים צעירים ישראל", ראשי עיר, נציגי מחלקת החינוך בעיריות, בכירים באקדמיה (שנקר, מכללת פרס, אוניברסיטת בר אילן, אריאל ועוד), נציגי החברות התומכות (HP , AT&T  ועוד) אנשי עסקים וסטארטאפיסטים שמתנדבים בתכנית, מנהלי בתי הספר, מורים, מנחים עסקיים וסטודנטים.

יריד המכירות במיוחד יתקיים ביום חמישי ה-4/4/19, בין השעות: 15:30-20:30 בשדרה אשר בקומה העליונה בקניון G כפר סבא.

ארגון ״יזמים צעירים ישראל״ הינו ארגון ללא מטרות רווח העוסק בחשיפת בני נוער לעולם היצירה, היזמות והעסקים, תוך טיפוח חשיבה עצמאית, עשייה כלכלית ולימוד תוך התנסות. הארגון הינו חלק מארגון גג בינלאומי גדול שנקרא Junior Achievement Worldwide במסגרת תכנית הדגל של הארגון  הנקראת "עושים עסקים", מתנסות קבוצות בני נוער במחזור חיים מלא של חברה עסקית משלהם (מיני סטרטאפ).

בהנחייתם של סטודנטים ומנטורים מהמגזר העסקי, התלמידים הופכים רעיון למציאות דרך גיוס הון ראשוני, גיבוש רעיון למוצר או שירות, מינוי של בעלי תפקידים, ביצוע בדיקות היתכנות וסקרי שוק, ייצור אבטיפוס ובניית תכנית עסקית. בהמשך, החברה אותה מובילים התלמידים תפיק מוצר מוגמר איכותי בכמות גדולה, תבנה אסטרטגיה שיווקית באמצעותה תחליט איך לשווק, לפרסם ולמכור ולבסוף תתמודד על ייצוג המדינה בתחרות העולמית של הארגון בחו״ל. בסוף השנה, כל הרווחים הולכים אך ורק לבעלי המניות בחברה - התלמידים.

המוצרים והשירותים הינם  פרי יוזמה, תכנון ופיתוח של התלמידים במסגרת חופשית של מודל תעשייתי. ברחבי הארץ פועלות כ-170 קבוצות של בני נוער בתכנית השנתית ובמסגרתה ישנם מספר אירועי שיא, יריד המכירות הוא אחד מהם.
 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
יוצאת לאתגר חדש
אין מקום בקייטנה
אין מקום בקייטנה
נערכה ישיבה חגיגית של ועד הגנים העירוני
תנו לקרוא בשקט
תורת המשחקים
ילד נפצע בינוני עד קשה בתאונת דרכים ליד קריית גת
ילד נפצע בינוני עד קשה בתאונת דרכים ליד קריית גת
נאום האלופים
מהו ביטוח משתלם לרכב עבורנו?