כפר סבא

דורה כפר סבא סיימה במקום הראשון

טורניר הכדורשת הבינלאומי שהתקיים באילת, אורגן על ידי איגוד הכדורשת הישראלי ונערך בהשתתפות 160 קבוצות ו-2,000 שחקניות

כתב לוקאל 31/03/2019
דורה כפר סבא סיימה במקום הראשון
צילום: ליאב פלד

קבוצת הנשים בכדורשת של דורה כפר-סבא סיימה במקום הראשון וזכתה במדליית הזהב בטורניר הכדורשת הבינלאומי שננעל באילת ונערך ביוזמת איגוד הכדורשת הישראלי.

בטורניר השתתפו 160 קבוצות מישראל וגם קבוצה אורחת מרומניה והמשחקים נערכו ב-13 אולמות כדורשת ברחבי העיר, ב-19 מסלולים לפי רמות והישגי הקבוצות במהלך העונה.

במסלול על שיחקו 8 קבוצות ליגת על כאשר למשחק הגמר העפילו מכבי ונוס חיפה וקבוצת דורה כפר סבא., שניצחה 0:2 וזכתה בתואר היוקרתי לעיני כ-1,000 צופים שמילאו את אולם הספורט באילת.

קבוצת דורה כפר סבא מובילה גם את ליגת העל. הקבוצה, בהדרכת המאמנת שירז סאגה-ליאם, לשעבר שחקנית הפועל כפר-סבא בכדורעף, כוללת את אדווה שוורץ-אוסד, אורנה יונגמן, אירית אברהם הנדלר, ילי רווה סיוון, לילא דונא, לירון שכנאי, קרן בנצור וקפטנית הקבוצה, רונית גורן.

יש לציין כי על אף הגידול החד מדי שנה במספר הספורטאיות והקבוצות המשתתפות בתחרות הבינלאומית ובליגות השונות של איגוד הכדורשת הישראלי, טרם הוסדר תקצובן של אלפי ספורטאיות הכדורשת בישראל. לאחרונה פנה האיגוד למשרד הספורט במכתב התראה בנושא בטענה כי מדובר באפליה מגדרית אסורה בחלוקת תקציבי הספורט.

יו"ר איגוד הכדורשת מיכל סיון: "ענף הכדורשת בישראל תפס תאוצה בשנים האחרונות, אלפי נשים בכל רחבי הארץ מדן ועד אילת משחקות בליגות של האיגוד הישראלי לכדורשת. כל שנה, בחודש מרץ , מקיים האיגוד טורניר בינלאומי באילת, בשיתוף עם עיריית אילת ומכבי ישראל. סוד ההצלחה של הטורניר בהיותו שילוב מנצח של ספורט ופעילות חברתית של נשים מלאות עוצמה".

הטורניר הבינלאומי לכדורשת נערך זו השנה השמינית באילת והשתתפו בו שחקניות (בטווח הגילאים 30 -50) מהארץ ומהעולם ב-4 ימי משחקים ובמקביל נוהלו גם במשחקי כדורשת בחופים.

אודות איגוד הכדורשת הישראלי:

איגוד הכדורשת הישראלי פועל לקידום ספורט הכדורשת בישראל. האיגוד מפעיל ליגות כדורשת בפריסה ארצית, קובע את חוקת הכדורשת, מכשיר מאמני כדורשת, מקיים טורנירים בכדורשת, מפיק אירועי ספורט ועוד. האיגוד מפעיל פורמטים מגוונים של ליגות המתאימות לכל רמת משחק, מקבוצות של שחקניות מתחילות עד מתקדמות, לנשים בכל גיל ומכל מקום, לרבות ילדות ונערות. האיגוד פועל להנגשת משחק הכדורשת לכל אישה, בכל ישוב בישראל.

עוד בכפר סבא
סבה דבש. עוזב לאחר 6 עונות
זאב גולדשמיט 20/06/2019
מחמוד יוסף. להצליח בהפועל כפר סבא
זאב גולדשמיט 20/06/2019
 יובל פרייליך (משמאל) , אלוף אירופה
זאב גולדשמיט 19/06/2019
מתחם הכושר החדיש
כתב לוקאל 17/06/2019
עמית ולס עם ראש העיר רפי סער, סגן ראש העיר ומחזיק תיק הספורט דני הרוש, הוריו ואחותו
כתב לוקאל 17/06/2019
גימרה אמרה מקבל את מגן ההוקרה מראש העירייה
זאב גולדשמיט 13/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
פסטייה גבינות
הרוג בשריפה במושב בצרה
מיתר שוורץ עם הצוות המקצועי
בואו לגדול בכיף
ברוידא ובן ארי סקעת לא נכחו בקביעות בישיבות ועדת הכספים
ועדת הכספים: ברוידא ובן ארי סקעת לא נכחו בקביעות בישיבות
מדוע אין גינת שעשועים במתחם זרובבל?
הרכבת מרחיבה שירותים
זלזול באינטליגנציה של התושבים
"זלזול באינטליגנציה של התושבים"
יור מועצת הנוער  יהונתן ברוסילובסקי-וייצמן וראש העיר משה פדלון מחזיקים במפתח העיר במליאת העירייה. (מימין) גזבר העירייה רוני חדד, מנכל העירייה יהודה בן עזרא, ממ וסגנית ראש העיר איה פרישקולניק
"לו הייתי ראש העיר"...