כפר סבא

קונצרט של התזמורת הקאמרית כפר סבא

לראשונה התזמורת הקאמרית כפר סבא תנגן לילדי הגנים ובתי הספר במסגרת סל התרבות. מדובר על קונצרטים ייחודיים שהותאמו ע"י החברה לתרבות ופנאי בכפר סבא, שגם מפיקה את הסדרה לתכנית הלימודים העירונית ומטרתם להעשיר את התלמידים בתחומי למידה חווייתיים

כתב לוקאל 01/04/2019
קונצרט של התזמורת הקאמרית כפר סבא
צילום באדיבות דוברות עיריית כפר סבא

לראשונה, עיריית כפר סבא, בהובלת החברה לתרבות ופנאי ובהפקתה, מקיימת קונצרטים של התזמורת הקאמרית כפר סבא בניצוחו של בנימין יוספוב לילדי צהרוני גני היול"א ולתלמידי בתי הספר היסודיים כחלק מסל התרבות העירוני. במסגרת התוכנית המוסיקלית הילדים והתלמידים יחשפו למגוון רחב של יצירות מהרפרטואר הקלאסי ולאחר מכן יתקיים שיח של הנגנים יחד עם הילדים והצוותים החינוכיים.

השבוע התקיימו הקונצרטים הראשונים בהיכל התרבות לילדי כיתות ג'- ד' והם עסקו בנושא "רוקדים מסביב לעולם". במסגרת זו, שמעו התלמידים יצירות שונות, ביניהן: מארש תורכי של מוצארט, ולס של שוסטקוביץ, מחולות הונגריים של ברהמס, קאן קאן ועוד. התלמידים הגיעו לקונצרט לאחר תהליך הכנה ממושך בבתי הספר, מפגש עם הנגנים והיצירות בקונצרטים קאמריים בבתי הספר  ולאחרונה התקיים קונצרט קאמרי מלא של תזמורת כפר-סבא שלווה במיצג וידאו ארט וקטעי מחול שיבצעו רקדניות המגמה למחול של קונסרבטוריון כפר סבא בניהולה של קארן סטוק. התוכנית זכתה להצלחה גדולה בקרב הילדים והצוותים שנהנו מתוכנית ייחודית. תוכנית זו מועברת גם בקרב תלמידי כיתות א'- ב'.

ילדי צהרוני גני היול"א נהנים מהתוכנית המוסיקלית "צליל עמים" המותאמת להם, במהלכה הם לומדים את היצירות עם הגננות והמורות למוסיקה ולסיום מגיעים לגן הרכבים של כלי נגינה לקונצרט מסכם. 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
מה עם ניצחון?
מה עם ניצחון?
עוד גלי עציון. ייצגה את התובעת
מעבר בחוף הנפרד בהרצליה
נדחה הדיון בתוכנית המתאר
הטביעה את בנה באמבטיה וזוכתה בגלל אי שפיות
איך תדעו שהגעתם לרואה החשבון הנכון
דר חרס במהלך הטיפול בגל תואם ביולוגי ברמבם
חדש ברמב"ם: טיפול חדש מגן על חולי סרטן הערמונית מפגיעה במעי במהלך הקרנות
פרופ דניאל הרשקוביץ נציב שירות המדינה
עיריית כפר סבא מצטיינת
מדליית העיר ירושלים
שחקני הפועל ירושלים בלשכת ראש העיר