כפר סבא

קונצרט של התזמורת הקאמרית כפר סבא

לראשונה התזמורת הקאמרית כפר סבא תנגן לילדי הגנים ובתי הספר במסגרת סל התרבות. מדובר על קונצרטים ייחודיים שהותאמו ע"י החברה לתרבות ופנאי בכפר סבא, שגם מפיקה את הסדרה לתכנית הלימודים העירונית ומטרתם להעשיר את התלמידים בתחומי למידה חווייתיים

כתב לוקאל 01/04/2019
קונצרט של התזמורת הקאמרית כפר סבא
צילום באדיבות דוברות עיריית כפר סבא

לראשונה, עיריית כפר סבא, בהובלת החברה לתרבות ופנאי ובהפקתה, מקיימת קונצרטים של התזמורת הקאמרית כפר סבא בניצוחו של בנימין יוספוב לילדי צהרוני גני היול"א ולתלמידי בתי הספר היסודיים כחלק מסל התרבות העירוני. במסגרת התוכנית המוסיקלית הילדים והתלמידים יחשפו למגוון רחב של יצירות מהרפרטואר הקלאסי ולאחר מכן יתקיים שיח של הנגנים יחד עם הילדים והצוותים החינוכיים.

השבוע התקיימו הקונצרטים הראשונים בהיכל התרבות לילדי כיתות ג'- ד' והם עסקו בנושא "רוקדים מסביב לעולם". במסגרת זו, שמעו התלמידים יצירות שונות, ביניהן: מארש תורכי של מוצארט, ולס של שוסטקוביץ, מחולות הונגריים של ברהמס, קאן קאן ועוד. התלמידים הגיעו לקונצרט לאחר תהליך הכנה ממושך בבתי הספר, מפגש עם הנגנים והיצירות בקונצרטים קאמריים בבתי הספר  ולאחרונה התקיים קונצרט קאמרי מלא של תזמורת כפר-סבא שלווה במיצג וידאו ארט וקטעי מחול שיבצעו רקדניות המגמה למחול של קונסרבטוריון כפר סבא בניהולה של קארן סטוק. התוכנית זכתה להצלחה גדולה בקרב הילדים והצוותים שנהנו מתוכנית ייחודית. תוכנית זו מועברת גם בקרב תלמידי כיתות א'- ב'.

ילדי צהרוני גני היול"א נהנים מהתוכנית המוסיקלית "צליל עמים" המותאמת להם, במהלכה הם לומדים את היצירות עם הגננות והמורות למוסיקה ולסיום מגיעים לגן הרכבים של כלי נגינה לקונצרט מסכם. 

עוד בכפר סבא
כתב לוקאל 09/09/2019
זאב גולדשמיט 22/08/2019
פרלמנט הילדים
כתב לוקאל 16/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
הבדיקה החדשה ללא דקירה בכלל
בשורה להורים ולתינוקות ברמת השרון
מרדף משטרתי הסתיים בפצוע ירי
מרדף משטרתי הסתיים בפצוע ירי
תוכנית הנתצ הוצגה במועצה
תוכנית הנת"צ הוצגה במועצה
הצטיינות לצוות שטיפל בילדים הסורים
הצטיינות לצוות שטיפל בילדים הסורים
טל אלפרוביץ מנדלר - עד עצם היום הזה
סינדרלה, מה הסיפור שלך?
חוללו למדליות בדרום קוריאה
חוללו למדליות בדרום קוריאה
אס סי גונסון רייד בניחוח לבנד נגד עש
אביב הגיע פסח בא...
תפוז אדום אש
התפוז שהתחפש: טעים, מתוק ועשיר בסגולות בריאותיות