כפר סבא

נפטר הגבר שנפצע בתאונת עבודה בכפ"ס

שלושה ימים לאחר תאונת עבודה בנגרייה באזור התעשייה בכפ"ס, בה נפצע קשות בנו של בעל העסק לאחר שנפגע מפלטות עץ שנפלו עליו, נקבע מותו בבית החולים

מיכאל פרוסמושקין 14/04/2019
נפטר הגבר שנפצע בתאונת עבודה בכפ
צילום: פרטי

תושב כפ"ס, בן 41, שנפצע בתאונת עבודה ביום חמישי האחרון בנגרייה בכפר סבא, מת מפצעיו - כך נמסר מהמשטרה.

כזכור, ביום חמישי, סמוך לשעה 13:30 התקבל דיווח על גבר שנפצע בבית עסק ברחוב יוחנן הסנדלר באזור התעשייה בכפר סבא. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות מד"א ירקון, איחוד הצלה מצוות דרור ומשטרה. 

לאחר דקות ארוכות של טיפול בשטח, פונה הגבר, בנו של בעל הנגרייה, בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית חולים כשמצבו קשה והוא מורדם ומונשם.

יצחק בלוקה חובש באיחוד הצלה סיפר: "יחד עם חובשים נוספים הענקנו טיפול רפואי ראשוני לפועל שנפגע קשות בראשו ובפלג גופו העליון לאחר שפלטות עץ (שהושענו על הקיר) נפלו עליו תוך כדי עבודתו בנגריה. לאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים כשהוא ללא הכרה". כאמור, היום הוא נפטר. 

המשטרה ומשרד הרווחה שאחראי על חקירת תאונות עבודה ממשיכים בבדיקת נסיבות המקרה הטרגי.


ישראל אסל היועץ המשפטי של הפורום למניעת תאונות עבודה *"ההפקרות נמשכת כ- 80 תאונות עבודה קטלניות וקשות מתחילת השנה, 21 הרוגים בתאונות קטלניות מתוכם 11 בענף הבנייה ו 10 עובדים בענף התעשייה וחקלאות. מעל ל60 פצועים קשה ובינוני, יחידת המשטרה 'פלס' במשטרה (להב 433) לא חקרה את כלל התאונות למרות שהקמתה נועדה לחקור את התאונות הקשות, מדיניות של אפס הרתעה ותת אכיפה כלפי מפעלי תעשייה וקבלני בניין מובילה למעשה להמשך הקטל של העובדים שמשלמים בדמם ובבריאותם".

 


עוד בכפר סבא
מיכאל פרוסמושקין 10/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 10/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 07/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 04/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
הסתיימה חקירת דקירת האחות בשמואל הרופא
הסתיימה חקירת דקירת האחות ב"שמואל הרופא"
אייל בוקובזה ורפאל אזקו מראיינים את עידו דרורי
כתבים צעירים
"האירוע הזה היה בשביל קמיל"
האקדמיה המוניציפאלית קהילתית
הרב דר מיכאל לייטמן
שנאה בחינם
בכל שנה מתגלים בישראל כ - 450 ילדים חולי סרטן -  קנאביס רפואי יכול לסייע להם
האגודה למלחמה בסרטן תערוך לראשונה בישראל יום עיון ארצי להורים לילדים חולי סרטן בנושא רפואה משלימה ושימוש בקנאביס רפואי בקרב ילדים
הקפטן החדש
נעצר חשוד בביצוע שוד אלים
נעצר חשוד בביצוע שוד אלים