כפר סבא

נפטר הגבר שנפצע בתאונת עבודה בכפ"ס

שלושה ימים לאחר תאונת עבודה בנגרייה באזור התעשייה בכפ"ס, בה נפצע קשות בנו של בעל העסק לאחר שנפגע מפלטות עץ שנפלו עליו, נקבע מותו בבית החולים

מיכאל פרוסמושקין 14/04/2019
נפטר הגבר שנפצע בתאונת עבודה בכפ
צילום: פרטי

תושב כפ"ס, בן 41, שנפצע בתאונת עבודה ביום חמישי האחרון בנגרייה בכפר סבא, מת מפצעיו - כך נמסר מהמשטרה.

כזכור, ביום חמישי, סמוך לשעה 13:30 התקבל דיווח על גבר שנפצע בבית עסק ברחוב יוחנן הסנדלר באזור התעשייה בכפר סבא. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות מד"א ירקון, איחוד הצלה מצוות דרור ומשטרה. 

לאחר דקות ארוכות של טיפול בשטח, פונה הגבר, בנו של בעל הנגרייה, בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית חולים כשמצבו קשה והוא מורדם ומונשם.

יצחק בלוקה חובש באיחוד הצלה סיפר: "יחד עם חובשים נוספים הענקנו טיפול רפואי ראשוני לפועל שנפגע קשות בראשו ובפלג גופו העליון לאחר שפלטות עץ (שהושענו על הקיר) נפלו עליו תוך כדי עבודתו בנגריה. לאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים כשהוא ללא הכרה". כאמור, היום הוא נפטר. 

המשטרה ומשרד הרווחה שאחראי על חקירת תאונות עבודה ממשיכים בבדיקת נסיבות המקרה הטרגי.


ישראל אסל היועץ המשפטי של הפורום למניעת תאונות עבודה *"ההפקרות נמשכת כ- 80 תאונות עבודה קטלניות וקשות מתחילת השנה, 21 הרוגים בתאונות קטלניות מתוכם 11 בענף הבנייה ו 10 עובדים בענף התעשייה וחקלאות. מעל ל60 פצועים קשה ובינוני, יחידת המשטרה 'פלס' במשטרה (להב 433) לא חקרה את כלל התאונות למרות שהקמתה נועדה לחקור את התאונות הקשות, מדיניות של אפס הרתעה ותת אכיפה כלפי מפעלי תעשייה וקבלני בניין מובילה למעשה להמשך הקטל של העובדים שמשלמים בדמם ובבריאותם".

 


עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
רמת השרון מוקירה את משרתי המילואים
רמת השרון מוקירה את משרתי המילואים
חבר המועצה ומחזיק תיק הרווחה איתי כהן בפגישתו עם השר חיים כץ
התכנית "כנפיים של קרמבו" תיכנס לעפולה
הסתיימה הטמנת רשת החשמל ברחוב השוק בת"א
נערות מכבי רעננה לאן?
ונונו. אני לא כועס על המדינה
"ישבתי בכלא במרוקו בגלל שהייתי ציוני"
ניסה לתקוף את אמו, נעצר ושוחרר
תנו לקרוא בשקט
שמעון אמסלם, רן בנימין, טילטיל
פרויקט נגב סל מסכם שנה שנייה מוצלחת