כפר סבא

"הפועל כפר סבא לא למכירה"

עידן שום, בנו של הבעלים, קיים מפגש פתוח עם האוהדים, וסיפר על הקשיים לנהל מועדון כדורגל. עידן אמר שהם עושים הכל כדי שהפועל כפ"ס תעלה העונה לליגת העל

זאב גולדשמיט 18/04/2019
עידן שום והאוהדים
צילום: זאב גולדשמיט

שנה וחצי אחרי שרכשו את הפועל כפר סבא, משפחת שום פתחה במהלך של קירוב האוהדים אל המועדון. נציג הבעלים, עידן שום, יחד עם המנכ"ל, משה קצב, קיימו בסוף השבוע שעבר מפגש פתוח עם כארבעים אוהדים.

שום שטח בפני האוהדים את הקשיים בהם עמדו הוא ואביו, יצחק, בין היתר, הקושי להכין קבוצה לעונה הנוכחית ובמקביל עזיבתו של המנכ"ל יובל קדוש.

 "הפועל כפר סבא לא למכירה", הדגיש שום והוסיף: "אנחנו עושים הכל כדי לעלות ליגה עוד העונה. אם לא היינו רוצים לעלות לא היינו מחליפים מאמן. בליגת העל יהיה הרבה יותר קל להתנהל מבחינה כספית, אם נדע להתנהל מבחינת הבאת השחקנים הנכונים. אבא שלי משקיע בקבוצה, אבל הוא לא עשיר כמו גולדהאר או אלונה ברקת, ואין לו כוונה להפסיד את הבית שלו על הפועל כפ"ס". 

הטענות היו רבות. עידן שום השיב בסבלנות לכל אוהד. "המועדון מתנהל בצורה טובה, המשכורות משולמות בזמן. אם היכולת של הקבוצה הייתה טובה יותר, כל הטענות שלכם לא היו", אמר שום, שסיפר כי אביו נעדר מהמפגש בגלל בעיות בריאותיות.

לטענה כי משפחת שום לא משקיעה בקבוצה, השיב: "הפועל כפ"ס זה אחד משני המועדונים עם תקציב השחקנים הגבוה בליגה הלאומית: שלושה מיליון שקלים. העמדנו ערבות בנקאית של 700 אלף שקל, ואם היה גרעון לא היינו מקבלים אישור מנהל תקין".

שום הודה שנעשו מספר טעויות, הביע צער על הנתק שנוצר עם האוהדים והבטיח במשחקים הבאים לשבת ביציע לצד האוהדים. 

האוהדים העלו טענות באשר להתנהלות מחלקת הנוער והיעדר מנהל מקצועי.

עידן שום השיב: "הגדלנו את מספר הקבוצות התחרותיות מ-12 ל-14, ולמעלה מאלף ילדים בביה"ס לכדורגל, כשקיבלנו אותה עם 900 . בקבוצת הנוער השקענו 350 אלף שקל, ואני לוקח אחריות שהיא לא רצה בצמרת. נאור צ'יצ'יאן חבר שלי, אבל הוא מאמן לגיטימי. נעשית פה עבודת קודש, ובקרוב נמנה מנהל מקצועי. אני עובד במחלקת 16 שעות ביממה. לפעמים דברים לא מסתדרים, אבל בסוף זה יצליח".

ובתוך כך, הפועל כפר סבא עלתה על פסי הצלחה. השבוע השיגה ניצחון שני ברציפות, 0:1 על הפועל ר"ג. המאבק על העלייה נפתח מחדש כשכפר סבא נותרה במקום החמישי עם 50 נקודות, במרחק שלוש נקודות מהשנייה נס ציונה, וארבע נקודות מהמוליכה נצרת עילית.

עוד בכפר סבא
הפועל כפר סבא במחנה האימון בפולין
זאב גולדשמיט 18/07/2019
נבחרת הכדורשת של כפר סבא. אלופת הטורניר
זאב גולדשמיט 18/07/2019
אברמוביץ ויורם אורנשטיין, מנכל מרכז הפועל
זאב גולדשמיט 04/07/2019
אוהדי הפועל כפר סבא , ינדדו למושבה
שגיא שבת 03/07/2019
יובל פרייליך עם מדליית הזהב באליפות אירופה
זאב גולדשמיט 27/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
נחקרו בעלי חברת טלמרקטינג בראשל"צ
מופע אורות ומוזיקה
מופע אורות ומוזיקה בחיפה
הפוליטיקה של רמת השרון
הפוליטיקה של רמת השרון
בן קיסר
ים של פעילויות לחופש הגדול באושילנד כ"ס
אהרוני , התעניין בחידושים במטבח
מה מתבשל אצל השף ישראל אהרוני?
לכלכו להתחסן
לכו להתחסן
קוקוס קראנצי
מתכון לאוהבים: קינוח Alproקוקוס קראנצ'י
איכות החיים שלנו נפגעה
"איכות החיים שלנו נפגעה"