כפר סבא

אירוע דקירה במרכז כפר סבא

אירוע דקירה התרחש בשעת ערב מאוחרת בבית עסק במרכז כפר סבא. כלל המעורבים נמלטו מהמזירה בטרם הגיעו למקום כוחות הצלה ומשטרה. בהמשך נעצר צעיר שהגיע לקבל טיפול בבית חולים. נבדק חשד כי היה מעורב בדקירתו של אחר שטרם אותר

מיכאל פרוסמושקין 19/04/2019
כוחות משטרה בסמוך לזירת הדקירה

אירוע דקירה עם נפגעים התרחש אמש (יום חמישי) בבית עסק במרכז כפר סבא. 

סמוך לשעה 23:00  התקבל דיווח על אירוע אלימות בבית עסק הממוקם ברחבה הצמודה לרחוב ויצמן בעיר. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות מד"א, שיטור עירוני ומשטרה. אולם, הכוחות לא איתרו במקום נפגעים או חשודים לאחר שכלל המעורבים נמלטו מהמקום. 

כוחות המשטרה החלו בגביית עדויות ובבדיקה להימצאות מצלמות אבטחה הן בבית העסק והן בסביבתו. במקביל נערכו סריקות בכל האזור בניסיון לאתר מי מהמעורבים. כמו כן, נעשתה בדיקה בבתי החולים מאיר ובלינסון על מנת לבדוק אם מי מהמעורבים הגיע לאחד מבתי החולים על מנת לקבל טיפול. 

רק לאחר זמן מה הגיע אחד מהמעורבים, צעיר בן 27 ממזרח כפר סבא,  לקבל טיפול בבית חולים לאחר שנפצע במהלך האירוע האלים. הוא נעצר בשעות הלילה והובא לחקירה, במהלכה שמר על זכות השתיקה. 

הבוקר, יום שישי, הובא לבית משפט השלום בפתח תקווה, שם ביקשה היחידה החוקרת להאריך את מעצרו בחמישה ימים, כשהיא מייחסת לו פציעה כשהעבריין מזוין, החזקת סכין שלא כדין ותגרה במקום ציבורי. במהלך הדיון טענה המשטרה כי עולה חשד כי הצעיר דקר צעיר אחר, שטרם אותר. 

סנגורו, עו"ד דוד בוחבוט, הכחיש את המיוחס למרשו, טען כי הוא הקורבן באירוע, הוא לא החזיק בחפץ חד כלשהו ולא דקר אף אחד. 
בתום הדיון, השופט עמית מיכלס קבע כי קיים חשד סביר הקושר את החשוד למיוחס לו וזאת בהתבסס על מסמך אחד שהוגש לעיונו. יחד עם זאת, השופט דחה בקשת המשטרה, קיבל את עמדת הסנגור והורה על שחרורו של הצעיר למעצר בית עד 22 באפריל ובתנאים מגבילים נוספים. 

בהחלטתו קבע השופט: "לא ניתן להתעלם מהעובדה שכחלק מהתגרה הנטענת, החשוד הוא זה שנדקר במותנו. למיטב הבנתי, אין המדובר בדקירה עמוקה או משמעותית. מכל מקום, שותפו של החשוד לאותה תגרה לא נתפס, ואני סבור שבנסיבות העניין, אין להותיר את החשוד במעצר עד שיימצא".
 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
שיהיה לך לק כתום
פרויקט הדרים בגליל ים הרצליה
קבלת היתר בניה בפרויקט מחיר למשתכן בהרצליה
סובלנות דתית נוסח המאה השביעית לספירה
פצוע קשה בתאונת דרכים בירושלים
פצוע קשה בתאונת דרכים בירושלים
נזק שנגרם לעץ במרחב הציבורי
אכפת לו לעץ
ראש העירייה אמיר כוכבי וסגניתו יעל ברזילי, במעמד החתימה עם חבר המועצה עוד משה חנוכה
פרסום ראשון: הקואליציה בהוד השרון מתרחבת
עם הפנים לאירופה
שכונת יד התשעה
תכנון השכונה עובר לתושבים