כפר סבא

חשד להצתה נוספת של עסק במתחם השוק

כוחות כיבוי הוזעקו באישון לילה בעקבות אש שפרצה בעסק לממכר סנדוויצ'ים ברחוב ויצמן בכניסה לשוק בכפר סבא. בדיקה ראשונית מעלה חשד כי לעבר המקום הושלך בקבוק תבערה

מיכאל פרוסמושקין 30/04/2019
העסק שניזוק (צילום: local.co.il)

ימים ספורים לאחר שריפה בבסטה בחצר השוק שעל פי החשד שנבדק נגרמה כתוצאה מהצתה, הלילה (בין שני לשלישי) ניזוק בית עסק אחר במתחם כתוצאה מאש שפרצה במקום. 

סמוך לשעה 01:20 התקבל דיווח על שריפה שפרצה בבית עסק ברחוב ויצמן, בכניסה לחצר השוק. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות כיבוי, משטרה ומד"א אשר זיהו כי להבות בבית עסק לממכר סנדוויצ'ים. הכבאים השתלטו על האש במהירות תוך שבירת הדלת של דלפק המכירה על מנת לבצע כיבוי סופי ולמנוע התפשטות הלהבות לעסק כולו. 

לאחר שהושלמו פעולות הכיבוי, החלו השוטרים בגביית עדויות, באיסוף ממצאים ובבדיקת הימצאות מצלמות אבטחה באזור. על פי עד ראיה, בעל עסק באזור, הוא הבחין בצעיר אשר השליך דבר מה לעבר העסק וכתוצאה מכך פרצה אש. מיד לאחר מכן, נמלט האלמוני מהמקום על גבי אופניים חשמליים לכיוון מזרח העיר. מבדיקה ראשונית עולה כי ככל הנראה האלמוני השליך בקבוק תבערה לעבר בית העסק. כתוצאה מכך נגרם נזק משמעותי יחסית לחזית של העסק. יש לציין כי עוד בטרם הגעת כוחות הכיבוי ניסה עד הראיה לכבות את האש באמצעות צינור מים. 

הרקע פלילי, אך המניע אינו ברור. שוטרים שהגיעו לזירה החלו בתחקור של עובד של העסק שעלה באש אשר הגיע למקום בניסיון להבין האם קיבל איומים או האם חושד במישהו. 

עוד בכפר סבא
מיכאל פרוסמושקין 18/09/2019
זאב גולדשמיט 16/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 12/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 05/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
נער ממגדל העמק נפצע קשה בטיול באזור אילת
פתיחה חלומית
הטביעה את בנה באמבטיה וזוכתה בגלל אי שפיות
איך הצביעו בכפר סבא?
ירון גדות , לא היה ולא נברא
העלבת עובדת ציבור או פייק ניוז?
ועדת פרס החינוך עם המנהיגות החינוכית
אילת זכתה בפעם השלישית בפרס החינוך הארצי
בעלים של גמל שבר את רגליו במזיד
חשד: עסק משפחתי לייצור והפצת מיץ גת