כפר סבא

בהלה בתיכון גלילי בכפר סבא

אדם כבן 30 ככל הנראה מעורער בנפשו חדר לשטח בית הספר , החל להשתולל , להתפרע ולהציק לצוות המורים והתלמידים

קרן שלהבת מיכאל פרוסמושקין 02/05/2019
בהלה בתיכון גלילי בכפר סבא
צילום: מיכאל פרוסמושקין

בהלה בתיכון גלילי בכפר סבא. אדם כבן 30, ככל הנראה מעורער בנפשו, הצליח לחדור אל שטח בית הספר, השתולל, התפרע והציק לתלמידים ולצוות המורים. שומר בית הספר, התלמידים וצוות המורים הצליחו להוציאו משטח בית הספר והזעיקו את כוחות הביטחון. החשוד נתפס לאחר סריקות ערום כביום היוולדו בשכונת העלייה. הוא נעצר ונחקר. 
על סמך עדויות של אנשים שהיו במקום ותלמידים עולה כי צעיר בשנות ה-30 לחייו הצליח לחדור לשטח בית הספר. 
הוא ניצל רגע של חוסר ערנות מצד השומר וחדר למקום. המאבטח וצוות המורים ניסו להרגיעו ולהוציאו מתוך שטח בית הספר הוא תקף את חלקם. אחד התלמידים לקח פח אשפה מפלסטיק והכה אותו. 


המאבטח וצוות בית הספר הצליחו להוציאו מהמקום. החשוד הצליח לברוח, אולם בתום מרדף קצר של כוחות המשטרה והשיטור העירוני הוא אותר בשכונת העלייה כשהוא ערום כביום היוולדו.


מפרטים ראשונים עולה כי מדובר בצעיר שיתכן לא היה במצב בריאותי תקין. החשוד נלקח למעצר בתחנת המשטרה. למקום הגיעו גורמים ממחלקת החינוך בעירייה. יש לציין שבכניסה לבית הספר יש מצלמות שיבחנו הן על ידי צוות בית הספר והן על ידי המשטרה.


מהעירייה נמסר: "עם היוודע המקרה הגיעו למקום גורמי הביטחון העירוניים. החשוד נתפס ונלקח למשטרה להמשך חקירה. אנו רואים בחומרה רבה את המקרה וכעת מבצעים תחקיר בקרב גורמי הביטחון . יש להדגיש כי לא מדובר בתלמיד בבית הספר".

מהמשטרה נמסר: "היום בצהריים התקבל במשטרת ישראל דיווח על אירוע אלימות בחצר בית הספר. מבדיקה ראשונית עלה כי השומר בבית הספר הותקף על ידי גבר שהגיע למקום ולאחר מכן נמלט. החשוד אותר על ידי המשטרה ברחוב דוד רמז בכפר סבא והוא נעצר ונלקח לתחנת המשטרה. החקירה נמשכת".

 

מהנהגת הורים פורסם: "הנהגת ההורים העירונית רואה בחומרה רבה את המקרה שאירע אתמול בתיכון גלילי ואת הקלות הבלתי נסבלת של היתכנות מצב בו אדם זר מצליח להיכנס לביה״ס ולא ניתן מענה מיידי של גורמי הביטחון בעיר. בנוסף, ההודעה של העירייה לכלל ההורים בעיר יצאה מאוחר מדי והכילה מעט מדי. ביקשנו פגישה בהקדם עם מנכל העירייה, מנהל מחלקת הביטחון ומנהל אגף החינוך. נעלה את הדברים, נדרוש תשובות, ובעיקר נבקש לדעת מה נעשה ומה ייעשה על מנת שאירוע כזה לא יקרה שוב בעתיד".


 

 


 


עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
מאיה כץ הציעה לקיים פאנל בחירות בתיכונים
מאיה כץ הציעה לקיים פאנל בחירות בתיכונים
ניצחונות על האפס
ניצחונות על האפס
כבר לא חייבים ניתוח
כבר לא חייבים ניתוח
צעיר נדקר בנתניה - מצבו קשה
מתאחדים סביב סדבון
גופת אישה נמצאה בכפ"ס
תלמידי בתי הספר היסודיים של הוד השרון במופע שרים יגאל בשן
צ'אנס קיד 2019 בהוד השרון
בית הכנסת משהד בהרצליה פיתוח. מחכים למתפללים
"בואו להתפלל אצלנו"