כפר סבא

עובדת מצטיינת בתחרות הארצית

במסגרת תחרות "העובד המצטיין ע"ש נח מוזס" העניק ראש עיריית כפר סבא , רפי סער את הפרס לנחמה אזולאי, סגנית מנהל מחלקת ניקיון העיר

כתב לוקאל 13/05/2019
ראש העיר רפי סער, נחמה אזולאי ואיתי צחר
צילום באדיבות דוברות עיריית כפר סבא

נחמה אזולאי, סגנית מנהל מחלקת ניקיון העיר בעיריית כפר סבא, קיבלה את אות העובדת המצטיינת במסגרת תחרות "העובד המצטיין ע"ש נח מוזס" לשנת 2018 של ידיעות אחרונות. יש לציין כי אזולאי קיבלה אשתקד גם תעודה על הצטיינותה מטעם עיריית כפר סבא. הגשתה לפרס נעשתה על ידי אגף משאבי אנוש והדרכה.

בטקס חגיגי שהתקיים לאחרונה העניק לה ראש העיר, רפי סער, יחד עם מנכ"ל העירייה, איתי צחר, את אות ההצטיינות והפרס שניתן. נחמה אזולאי עובדת בעיריית כפר סבא משנת 1999, עובדת מסורה, מקצועית ובעלת יחסי אנוש מהמעלה הראשונה. היא מבצעת את עבודתה על הצד הטוב ביותר, לשביעות רצונם של התושבים ושל הממונים עליה. טוב ליבה ונכונותה לעזור לזולת, לתמוך ולהתגייס לכל משימה, מעוררים הערצה. נחמה מהווה דוגמה אישית ומקרינה איכות, מקצועיות, נאמנות, אמינות וחברות לכל העובדים והמנהלים באשר הם.

ראש העיר, רפי סער, אמר בטקס זה כי "אני מברך את נחמה אזולאי על הצטיינותה הן ברמה המקומית והן ברמה הארצית. נחמה היא מאותם עובדים שלוקחים אחריות, בולטים בשטח ומבצעים את עבודתם מעל למצופה מהם ועל הצד הטוב ביותר. את מהווה דוגמא לכל עובדי העירייה ועל כך מגיעה לך מלא הערכה על עבודתך. בשנים הבאות אנו נעצים את עובדינו ונעניק למצטיינים את ההוקרה על פעילותם".

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
האקדמיה המוניציפאלית קהילתית
צוותי מדא בזירת נפילה באשקלון
כוחות מד"א בכוננות מוגברת
הרגעים של רייף
וועדה מיוחדת למען בעלי החיים ברעננה
מה עשתה נטלי דדון בירושלים?
נתפס על חם שופך פסולת נוזלית
הרכבת הקלה תיקרא על שמו של אלי כהן ז"ל
עיריית הוד השרון מסדירה את פיצול הדירות בעיר
עיריית הוד השרון מסדירה את פיצול הדירות בעיר