כפר סבא

אמנות מחדשת רחוב

ראש העיר, רפי סער, העניק פרסים לתושבים שזכו בפרויקט עיטור ארונות החשמל בעיר , כל היצירות שהוגשו לתחרות נבחנו בוועדת הפרס שבחרה את הזוכים. במקום הראשון זכה התושב סהר שמש שקיבל פרס על סך 2,000 ש"ח

כתב לוקאל 14/05/2019
ראש העיר עם הזוכים בתחרות
צילום באדיבות דוברות עיריית כפר סבא

ראש העיר, רפי סער, העניק בטקס מרגש וחגיגי פרסים כספיים לתושבים ולתושבות, שזכו בפרויקט "אמנות מחדשת רחוב". את הפרויקט יזם ראש העיר במטרה לשפר את פני העיר ולקשטה ביצירות מקומיות ומקוריות. נזכיר כי, עיריית כפר סבא, בהובלת אגף שירות והסברה, פרסמה קול קורא שהזמין את כלל התושבים מכל הגילאים להגיש הצעה לעיצוב ארונות החשמל וארונות התקשורת בעיר. לפרויקט ניגשו 18 מועמדים שאיירו וצבעו ארונות חשמל ברחבי העיר לרווחת התושבים. במקביל נערכה תחרות בין היוצרים וועדת הפרס מיוחדת בחרה את היצירות הטובות ביותר.

במקום הראשון זכה התושב, סהר שמש, בפרס כספי על סך 2,000 ₪ כשיצירתו מוצגת ברחוב בן גוריון פינת הגר"א ועוסקת בפיתוחים הטכנולוגיים בתחום המוסיקה- ממכונת התקליטים, דרך הקלטת ועד לנגני המוסיקה; במקום השני זכתה התושבת, טטאינה סבין, בפרס על סך 1,000 ₪ על יצירתה שמוצבת ברחוב ויצמן פינת תל חי ומציגה חיות ייחודיות- אייאיי ממדגסקר וארנבת אנגורה; ובמקום השלישי בפרס על סך 500 ₪ זכו התושבים: סנדי שמיר על יצירתה שמציגה ינשופים ומוצגת ברחוב הגליל 40 , יוליה סלו על ציורה את בן גוריון שמוצבת ברחוב בן גוריון פינת הרצל, הילה ישיעיהו על ציורה את מרלין מונרו ברחוב ויצמן פינת כצנסלון ואיתי נבט שצייר אשליה אופטית של שני ציפורים שונים והיא מוצבת ברחוב ויצמן פינת ירושלים. נדגיש כי מדובר על מהלך נוסף בייעול השירות לתושב ובשיפור חזות העיר כפר סבא תוך שיתוף התושבים במהלך, כחלק מחזונו וממדיניותו של ראש העיר, רפי סער.

ראש העיר, רפי סער, אמר לזוכים בטקס החגיגי בלשכתו כי "כפי שהבטחתי לאורך קמפיין הבחירות, נושא שיפור פני העיר ותחזוקה שוטפת של התשתיות הינם נושאים מרכזיים שיקבלו טיפול מידי. אני שמח ונרגש להיות פה אתכם ולראות את היצירות המקסימות שמוצגות ברחבי העיר. למעשה היצירות שלכם מוצגות כעת במוזיאון העירוני ברחובות העיר. אני מודה לכם על שיתוף הפעולה, ואמשיך לפעול למען שיפור חזות עירנו היקרה".

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
בין הנקרות ביום וגם בלילה
ישחקו הנערים לפנינו
חובטים וזוכים
חובטים וזוכים
כתב אישום יוגש נגד חשוד בשוד
בחירות בפייסבוק (טור דעה)
משלחת חקר ליוון
חוקרים וזוכים
שכונת יד התשעה. פרויקט שנוי במחלוקת
האם תוכנית פינוי בינוי טובה לתושבי שכונת יד התשעה?
לראשונה: תו איכות לגנים הפרטיים
לראשונה: תו איכות לגנים הפרטיים